reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

Ja też czuję się lepiej. I psychicznie i fizycznie. A co najważniejsze nie mam gorączki, ani gardło nie boli. Jedynie trochę jeszcze z nosa lepi, ale to pikuś już.
Przemyślałam dużo i faktycznie jest tak jak piszesz, ze lepiej aby złapał ode mnie czy K niż od kogoś obcego.
Nerwy miałam konkretne mimo wszystko.....
Zazdroszcze wizyty siostry, też bym chciała mieć kogoś tak na co dzień do pomocy i towarzystwa oczywiście. A w tym moim miasteczku to nawet na spacery nie ma z kim wyjść.
 
reklama
mlodak- wiem o czym piszesz, tu nie ma nawet chodnikow :wściekła/y: z malym sila rzeczy czesto siedze na tarasie, bo inaczej to dooopa
jak tylko wyjde na tzn deptak, to oczywiscie pelno samochodow (sycylijczycy uwazaja, ze sa ponad przepisami o ruchu drogowym) i maly wdycha same spaliny, jeden park oddalony tu jest o 2km ode mnie i musze te wszystkie ulice kolo aut przejsc :no:

Jakie szczescie, ze niedlugo opuscimy to miasto, w nowym przynajmniej chodniki sa :cool:
 
mlodak moj je 5 razy poki co po 170 ale chyba zwiekszymy do tej porcji ze 180ml wody bo ostatnio sie zaczal kolo 5 przebudzac ... ale to jak skonczymy wprowadzanie mleka, pory jedzenia ma smiesznie bo skraca sie czas miedzy posilkami od rana, pierwszre o 7 potem o 12 potem o 16 potem o 19 i ostatni 21 takze przerwa 5, 4, 3 i 2 godzinna :) tylko ze moj mlodszy o prawie miesiac :p

newplum witaj
 
Ostatnia edycja:
witam i ponawiam pytanie - czy obróciłyście już materace w łóżeczkach na stronę z gryką?


kurcze ja to chyba zupełnie niewidzialna tu jestem :-( no chyba że napiszę do kogoś konkretnie po nicku a tak to równie dobrze mogłabym się nie odzywać... o co chodzi? czy trzeba osiągnąć jakiś wyższy stopień wtajemniczenia żeby ktoś mnie tu zauważył?


może przesadzam ale ostatnio brakuje mi trochę cierpliwości, zwłaszcza do małej :zawstydzona/y: każda zmiana pieluszki od kilku dni to prawie jak walka bo ona się wygina, wyrywa i marudzi strasznie :eek: dlaczego?


dziewczyny a jakie macie te kołdry do łóżeczek? bo ja kupiłam jeszcze przed porodem większą, 70/140 bo pomyślałam że na dłużej będzie i teraz się martwię czy nie za duża?

ja w ogóle nie sądziłam, że trzeba te strony zamieniać :)))))
 
Waris, dzieki za pamiec, ale :no:
Teraz czekamy na koniec pazdziernika i poki co ma sie trenowac przy chrzesniaku, o ile mi nie zwieje wczesniej po 24h z malym ;-)
 
mlodak moj je 5 razy poki co po 170 ale chyba zwiekszymy do tej porcji ze 180ml wody bo ostatnio sie zaczal kolo 5 przebudzac ... ale to jak skonczymy wprowadzanie mleka, pory jedzenia ma smiesznie bo skraca sie czas miedzy posilkami od rana, pierwszre o 7 potem o 12 potem o 16 potem o 19 i ostatni 21 takze przerwa 5, 4, 3 i 2 godzinna :) tylko ze moj mlodszy o prawie miesiac :p

newplum witaj

No własnie. Moj jadał 5 razy po 180ml w tym noc. A teraz to nie wiem co bedzie.
 
Przepraszam, ze nikomu nie odpisuję, ale jestem mega zła :( wózek nam się rozwalił tzn pękła część odpowiedzialna za stabilność wózka tak, ze mogę mieć teraz dwie połówki wózka :( nie było by problemy gdyby nie to, ze jutro rano jedziemy do karpacza na pare dni :(
 

Jak ja mogłam o Bebetto zapomnieć!!! Ten Flippo jest super :) i zobacz jaką ma budkę dużą! :) I dużo przendnie koła :) Właśnie tego bym wybrała.
W ogóle to byłam o włos od kupienia Bebetto Solaris, ale mój Tako Jumper miał dużo dłuższy podnóżek a ja chcę spacerówki długo używać.

3 kołowiec w terenie?? oj chyba nie...

Mamusie którym bąki przesypiają całe noce (obym od dzisiaj i ja mogła się od nich zaliczać :-)) ile razy dziennie i w jakich ilościach jedzą Wasze maluchy?
Monika je jak się obudzi (6-7) potem ok 9-10 i:
jeśli je o 9 to najczęściej o 12 kolejna flacha, sen, spacer, ok 16 kolejna i na kolację o 19.
Jeśli je ok 10 lub później to najczęściej później ok 13 później 15 i 19.
Czyli 4-5 butli p o150 ml plus mieszanka czyli ile to wychodzi? ok 160-170 ml.
 
reklama
mlodak wdlg mojego mleczka dziecie po 4 miesiacu powinno jest 5X 210 wody + miarki, no a jeden posilek mozna zamienic na ta kaszke albo po polowie tak jak teraz robisz :):) Twoj juz ma prawie 4 miechy wiec chyba jak bedzie potrzebowal to mozna mu zwiekszyc porcyjke :) ale to bedziesz raczej widziec ze potrzebuje wiecej, no i w standardzie powinno byc te 5 posilkow :)
 
Do góry