reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Dziekuje za rady odnosnie smoka. Niestety nie zdal egzaminu. Nawet na najmniejszym przeplywie maly sie zachowywal jakbym go chciala utopic conajmniej :/ Wzielam wiec smoka nr 1 dr Brown i gruba igla (wysterylizowana) poszerzylam dziurke :zawstydzona/y: Wiem, ze niby sie tak nie powinno robic, ale wypil bez problemu cala butle.

Moj tez ciagnie za wlosy. Zwlasza jak sie nachylam, zeby mu w brzuszek "napierdziec". Dziwne, ze za zabawki tak szybko nie chwyta jak za moje wlosy.
 
reklama
No wlasnie, ja tez czasem zapodaje masc majerankowa i naprawde skutkuje


Dziewczyny, czy Wasze potomstwo zaczyna Was tez ciagnac za wlosy????
Jejku, zadwalam sobie sprawe, ze to nastapi, ale ze juZ???
Jak widzi konski ogon to az sie trzesie z radochy..
Ciągnie za włosy, uszy, a jak mój brat go wziął na ręce to zaraz słysze krzyk pomóż mi :D złapał go za kłaki na klacie :p

Cholibka chyba nie będę tej mojej chwalić! Co ją pochwalę to ona coś wykombinuje :/ Zasypia w ciągu dnia ładnie, owszem, ale po 15-30 minutach się budzi i marudzi!!! Tzn nie od razu ale marudzi do następnego karmienia, a dziś to w ogóle jakieś apogeum było! Spała 3 razy po kilkanaście minut do pół h! Umęczyłam się strasznie, bo jej się nudziło! Na rączkach źle, w leżaczku po 20 min źle, na macie po 10 minutach źle, na plecach źle, na brzuchu ok ale kilka minut i znów marudzenie, najlepiej to jakby siedziała, cwaniara! grrrrr
A wszystko dlatego, że zimno i wietrznie i nie wychodzimy jak oni zakatarzeni!!! Jutro mam to gdzieś, wyjdę z nimi na dwór ! Najwyżej ich cieplej ubiorę... Bo jak Monika jest na dworze to potrafi spać i 3h plus godzinę po powrocie do domu...

aaa - Monika gada przez sen ;P
U mnie to samo i na spacerku tez- juz mam dosyć od 4ej rano:/ dobrze, ze już teraz śpi.
 
Niespodzianka - Monika też tak ma, że jak się nad nią nachylam o obcałowuję brzuszek, to mnie za włosy łapie ;P Może dlatego, ze są akurat "pod ręką" ;P

Coś mi się chce ale nie wiem co... Piwko? Ale nie mam...

Ciekawe jak mąż dzisiaj wraca... Chyba zaraz się wezmę za prasowanie...
 
Aaa no i zapomnialam napisac. Rysica podobno katar nie jest przeciwskazaniem do spacerowania. Ja mojego zabieram na zewnatrz. Lepiej spi i lepiej oddycha :)
 
No wlasnie, ja tez czasem zapodaje masc majerankowa i naprawde skutkuje


Dziewczyny, czy Wasze potomstwo zaczyna Was tez ciagnac za wlosy????
Jejku, zadwalam sobie sprawe, ze to nastapi, ale ze juZ???
Jak widzi konski ogon to az sie trzesie z radochy..
Moje też ciągnie, najgorsze że ciągle łapie mnie za to samo miejsce jak go nosze i już mam tam wrażliwą skórę (a mojego męża łapie za włosy na klacie):-)
Aaa no i zapomnialam napisac. Rysica podobno katar nie jest przeciwskazaniem do spacerowania. Ja mojego zabieram na zewnatrz. Lepiej spi i lepiej oddycha :)

Dokładnie, katar podobno trzeba wietrzyć więc my też zasmarkańcy codziennie trochę wychodzimy - tylko, że nam P. doktor zabroniła leżec na płasko więc problem. Wykorzystuję opcję doczepienia fotelika do stelażu wózka, ale wiadomo co na kręgosłup, więc spacerki nie za długie.
 
Niespodzianka a nie probowalas browna 2 ??

moj poarudzil troszke na wieczor ale dlatego ze meza nie bylo ... a takto nie chwalac dzien spokojnie i dzisiaj drugi dzien zasnal bez szumu :)

u nas tez ciagniecie jest na porzadku dziennym

mamy juz osmiornice wyprana i mlody strasznie sie nia zainteresowal jak wisiala :D

no i kupilismy szczeniaczka uczniaczka (musialam mu zrobic operacje bo nie dzialalo mu ucho ;D ale juz dziala) i mlody tez sie zainteresowal szczegolnie jego czerwonym nosem niebieskimi uszami i serduchem jak mryga kiedy spiewa ... czyli dwa dobre zakupy ...

zyrafa tez jest super :) memla ja obraca czasami jak pisnie to zdezorientowany i usmiech :D
 
Padam... Gabi zrobiła jakąś histerię po kąpieli przy cycu i nie wiem o co chodziło do końca, w każdym razie zasnęła mi na rękach jak ją polulałam i dałam smoka. Pewnie się szybciej obudzi, bo nie pojadła za dużo. I właśnie skończyłam robić obiad na jutro, więc już nie mam siły na nic.

Coś mi się wydaje, że nasze dzieciaki wkraczają w jakiś inny etap, bo zauważyłyście pewnie, że każda z nas ostatnio zaczęła narzekać na nasze aniołki kochane:-)

Uciekam do łazienki, papa
 
Munka to pewnie ten skok co ma trwac kilka tygodni o_O a zaraz po nim nas pewnie dopadnie zabkowanie, matko...
My w trasie do poznania, maly spi i mam nadzieje ze cala trase przespi. Tylko ta gondola samochodowa juz troche za waska, lapki dal do gory ale ledwo sie.mieszcza obok glowy :/
 
Aaa no i zapomnialam napisac. Rysica podobno katar nie jest przeciwskazaniem do spacerowania. Ja mojego zabieram na zewnatrz. Lepiej spi i lepiej oddycha :)

Ale Szymek ma skłonność do zapalenia oskrzeli, a miał straszny kaszel, i pani dr kazała nie ryzykować i spacerki robić góra pół h przy bardzo ładnej pogodzie. Na szczęście już mu kaszel mija :) Jutro idziemy na spacerek :)
 
reklama
Witam wieczorkiem;)
Niestety nie mam czasu i siły was nadrobić;( Chciałam tylko powiedzieć, że dziś zaliczyłam ostatnie dwa egzaminy- oba na 4;) także oficjalnie zaczęłam III rok;)
Ale niestety chora jestem- połamało mnie w szkole- gardło boli niemiłosiernie, katar już się zaczyna i mam takie uczucie, że "wchodzi"mi na oczy;/ co tu zrobić, żeby małego nie zarazić;(? jutro też mam szkołe także trzymajcie się;*
 
Do góry