reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

Klusia- jak ogladalam filmik to jak bym swoja niunie widziala :tak: musze tez ja nagrac i wrzucic to sama zobaczysz. Jak te dzieci podobnie sie rozwijaja szok normalnie :szok::-D
Edit: pokazalam mojemu i tez mowi ze jak nasza :tak:


Wrocilismy z wycieczki mloda pieknie sie zachowywala, zasnela w trasie i juz jej nie budzila spi dalej w lozeczku a ja padam na cycki wiec sorki ale nie nadrobie :-(
Jutro kolejna wycieczka na morze:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zaraz się wścieknę:wściekła/y: Mój sąsiad z dołu chyba znowu dorwał skądś kasę i się zawodzenie zaczyna. Zawsze na początku miesiąca jak dostaje zasiłek to chla całą noc i smęci czasem do 8 rano... biba na całego. W sumie nie słychać tego tak bardzo i nie zakłóca mi to spania ale strasznie mi tacy faceci działają drażniąco na uzębienie i jak sobie pomyślę, że jak sie obudzę w nocy do młodego to będę tego wysłuchiwać to od razu mi ciśnienie skacze.
Oj, dziś będzie ostrzej bo widzę, że mamusia zaczyna się wydzierać:no: SUper mieć takich sąsiadów...
Też tak macie, że jak patrzycie na swoje dzieci to nie możecie uwierzyć, że one u was w brzuchu były?? Dla mnie jest to ciągle zadziwiające ale może ja tak mam bo mnie uśpili do cesarki...

Strasznie moje dziecko pokazało dziś teściowej, ze nie będzie u niej na rękach siedział tylko u mamy. Co ona go wzięła to on w ryk a jak ja go brałam od niej to spokój:tak::-D Teściowej było przykro bo ona taka przejmująca kobieta:no:
Niby fajnie ale on musi trochę czasu spędzać z innymi bo ja mam już przed oczami wizję powrotu do pracy za 3 miesiące a nie chcę by się taki dzik z niego zrobił...
Dziś po kąpieli zasnął po zjedzeniu odciągniętego pokarmu BEZ CYCKA :tak: Zobaczymy czy jutro też się uda.
 
dziewczyny czy wasze dzieci odginaja sie do tylu? moj jak spi na boku to glowe odgina i w ogole caly takie wygiety sobie lezy. i zawsze jak go podnosze zaspanego to tez tak sie do tylu wygina, jakby sie przeciaga ale z takim wygieciem... kolezanka z miesiac starsza corka sie dzis zdziwila ze tak robi bo u swojej tego nie widziala nigdy :baffled:
 
dobry:)
Jachu od 2 nocek zasypia o 20-po kąpieli i butli,potem przez sen się pokręci około 23 więc dostaje butlę i śpi do 7,tylko około 5 wypije trochę herbatki-próbowałam dać mu mleko,ale pluje:szok:Więc jestem nieprzyzwoicie wyspana:-D
Josie mój Jaś nie wygina się do tyłu,ale śpi w strasznie dziwnych pozycjach.Czasem aż go przekładam,bo wydaje mi się,że jest mu niewygodnie,ale on po chwili znów się układa tak dziwnie.Jak śpiocha na pleckach to tylko główkę tak mocno do tyłu odgina.Ale mówiłam o tym pediatrze i ona stwierdziła,że jest ok wszystko i mam się nie martwić.A jak go bierzesz zaspanego to faktycznie może być przestraszony.

Już mnie Księciunio woła:-)

Miłego weekendu;-)

Ps:zapytam tutaj,bo na lekarskim jestem "niewidzialna"czy Infanrix hexa jest szczepionką skojarzoną????
 
dziewczyny czy wasze dzieci odginaja sie do tylu? moj jak spi na boku to glowe odgina i w ogole caly takie wygiety sobie lezy. i zawsze jak go podnosze zaspanego to tez tak sie do tylu wygina, jakby sie przeciaga ale z takim wygieciem... kolezanka z miesiac starsza corka sie dzis zdziwila ze tak robi bo u swojej tego nie widziala nigdy :baffled:

josie mój też tak robi :yes: jakby się chciał złożyć w pół ale w drugą stronę:-D mąż jak pierwszy raz zobaczył to się na mnie darł czemu mu główki nie trzymam, a mu tak o tyłu leci, a młody to wtedy jest napięty jak struna:-D
śmieje się, że to przeciąganie ma po mnie, bo ja też tak lubię się porozciągać po spanku;-)
 
Czasami zdarzy się, że pójdę później spać i rano, tak jak dziś, ledwo widzę. Rozmawialiśmy z P do 00.30, Gosia zaczęła się budzić ok 1 więc jeszcze karmienie... potem 4 i 7. Poranne dojadanie, pelzanie po mnie i właśnie śpi. P też. Zapeszylam są piski ... cisza. Idę jeszcze dospac.
 
U mnie maz dziś o 7.30 maz zawinął się do salonu. Tak się zdenerwowalam że zanioslam mu płaczącego jasia i polozylam na glowie. Teraz żeby mnie ukarać zaniósł go do tesciowej na górę :-\ ale niech wie że tak nie będzie
 
reklama
Witam was serdecznie



hehe ja ostatnio planujac wyjazd na wakacje tez doszłam do wniosku ze niuni nie jest zbyt wygodnie a tym bardziej nie bedzie przy dłuzszej podróży i kupilismy
Casualplay, Prima Easy X-TREM - fotelik samochodowy 0-13 kg **********
akurat trafił nam sie fajny za niecale 500 zł. I bedzie idealny zamiast gondolki.
Dzis zresztą przetestowałam - jak wyszłysmy z domu o 7 do wrocilam przeed 15...
Gondolka jest idealna - polecam wszystkim. Zresztą tak jak i wózek tej firmy


Ale zrobiłam test glukozowy... trzymajcie kciuki aby mi cukrzyca nie wyszła... PROSZE...

złozylam wnioski o paszporty dla mnie i niunki.

Odwiedzilam koleżanke ciężarówke

i wrocilam ugotowałam obiad, ugościłam koleżanke z pracy wykompałam niunie i teraz ide spac bo poprzedniej nocy paskuda domagała się jedzenia co godzine.. Najwidoczniej nadrabiała poprzedni dzień który prawie caly przespała

Ten wózek ma ten sam fotelik co ja on pasuje też do casualplaya
U nas wreszcie pokazała się kupa mała cisła prawie od 4 rano i nie mogła końcu przycisłam jej nóżki do brzuszka i wystrzeliło strasznie gęsta pewnie temu ma takie problemy ze zrobieniem hmm ciekawe czy to przez moja ditete czy co
 
Do góry