reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

carla81, to Ty dowiesz się wcześniej niż ja, bo ja badanie mam 20-tego i tez już tylko o tym myślę, zwłaszcza, że cieszę się już na ogłoszenie nowiny rodzinie i chciałabym, aby 20-tego okazało się, że mamy z czego się cieszyć :-D
W sumie to jakby było wszystko ok, ale bez dolegliwości, to by było całkiem fajnie:-) mogłabym sobie jeszcze pracować!

Ja po brzuchu zauważyłam tylko to, że jak zjem to robi mi się bardziej wzdęte podbrzusze, ale nie wiem czy to przez ciążę, choć raczej wcześniej tak nie miałam, no ale poczekamy, zobaczymy.

W sumie to jest jeszcze coś...mam wrażenie, że mam mniejszy apetyt i nie robię się tak szybko głodna jak kiedyś, czy to normalne??

Nasze chwile prawdy zbliżają się...mam nadzieję, że usłyszymy bicie serduszek :*
 
reklama
dziewczyny zauważyłam poważną zmianę na moim ciele.
otoczki wokół sutków znacznie mi się powiększyły ... mam wrazenie ze wygladaja jak u kobiet 80 letnich .. zajmują jedną czwartą powierzchni moich piersi heh :p w dodatku stały się bladoróżowe a zawsze były jasnobrązowe:cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
Kurdę ja nadal na etapie poszukiwań (pierwsza ciąża-pusta)...dr Miturski...u którego nie pokazałam się już po łyżeczkowaniu...zabieg na Lubartowskiej dr Wawrzecka...(druga-pozamaciczna) dr Postawski, dr Robak, dr Swatowski (który ją zlokalizował i ma za to plusa u mnie, że ho ho)...laparoskopia dr Sobstyl i dr Bednarek...po zabiegu byłam dwa razy u dr Sobstyl...i do niej idę w sobotę...jeśli tym razem się uda to muszę postawić na jednego i się trzymać...ciężki wybór...
 
Witam wszystkie oczekujące mamy:)
to mój pierwszy wpis...
w ndz i w pon zrobiłam testy ciążowe - oba z 2 kreseczkami, wczoraj byłam u ginekologa - zrobiła usg, widać pęcherzyk póki co, zarodka nie widać - doktor stwierdziła,że to zbyt wczesnie i że powinnam przyjść za 2-3tygodnie. Następna wizyta 8 listopada....
Jak myślicie? powinnam sie martwić? że widać tylko pęcherzyk, czy faktycznie jest jeszcze zbyt wcześnie....
ostatnia miesiączka zaczęła mi się 13 września, miałam cykle co 24-26 dni.... wiem,że dopiero kilka dni po spodziewanym terminie miesiączki....
ale jak się człowiek stara o to maleństwo to jak zobaczy te 2 kreski to chciałby być pewien że dzidziuś w nim jest....
czuję chyba że go mam, śpię na maxa..... i jakaś rozdrażniona jestem,płaczliwa bez powodu - poza tym żadnych objawów...

myślicie że będzie dobrze?:)

ściskam was wszystkie czerwcówki, mam nadzieję,że już niedługo w 100% będę mogła powiedzieć że do was dołączam - z dumą, radością i miłością....
 
reklama
dr. Wawrzycka cieszy sie bardzo dobrą opinią. Ja osobiście nie mam dobrych wspomnień z tą panią. Kiedy rodziłam moje dziecko Pani dr. Wawrzycka akurat miała dyżur... niestety pech chciał że w tym czasie co ja, rodziła rownież stała pacjentka Pani doktor co spowodowało że mną się nikt nie interesował wszyscy latali wokoł tamtej dziewczyny, ja po 9 godzinach leżenia ze skurczami zaczelam sie drzec zeby ktos mnie w koncu zbadal i przyszla POLOZNA ktora stwierdzila ze szybko trzeba robic cesarke.. heh wiec tak chodzic do Pani Doktor Wawrzyckiej prywatnie oplaca sie bo sie zajmie jak trzeba lecz trafic przypadkiem bądź pojsc panstwowo - nie polecam.. kurcze chodź nie wiem czy moja ciąża nie skonczy sie u dr. Wawrzyckiej poniewaz slyszalam ze chodząc do niej bez problemu zalatwi cesarke skoro raz juz mialam bo inni lekarze to nie chcą na to pozwalac karzą naturalnie.. a ja nie chce naturalnie rodzic. Zobaczymy co powie moja lekarka po pierwszej wizycie. Dr. Łazańska prowadziła moją pierwszą ciążę, pracuje na szpitalu na Jaczewskiego. Jestem z niej bardzo zadowolona poniewaz jest delikatna, dokladnie bada przy kazdej wizycie , wszystko dokladnie mowi co i jak... jest bardzo sympatyczna i taka " życiowa"
Przyjmuje na NFZ na ul. Jutrzenki i na ul. Juranda .
carla81 z jakiej dzielnicy jestes?
 
Do góry