reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Dzień dobry :)
Nie mogę spać, wstałam o 5.30 a teraz pije kawke :) Pijecie dziewczyny kawe? ja rano jedną muszę, sypaną z mlekiem .....
Nie wiem dlaczego nie mogę spać. Jestem jakoś dziwnie pobudzona ;-)

ja też tak mam ostatnio...a jeśli chodzi o kawę to mój facet tak mnie pilnuje że jak coś to z 1 łyżeczki i wiecej mleka, wiec tak naprawde mam mleko z kawą

a ja dzisiaj gnije w łóżeczku do południa (nie mamy młodej to może "coś" będzie) a później idziemy do mojej mamy na objadek wiec mam wolne od garów, a jutro do Sebastiana rodziców i też mam wolne od garów:-D:-D teraz to wszyscy dbają żebym się nie przemęczała chociaż w domu, bo w pracy to normalnie tyram.
 
reklama
jeszcze nie koniec ale za 3 tygodnie tygodnie bedzie juz koneic a co to jest 3 tygodnie? prawie jak ulamek sekundy :) przed pierwszym usg tez sie tak zamartwiałaś i to niepotrzebnie. ja rozumiem ze po stracie czlowiek szaleje ze strachu ale trzeba wierzyc z calych swoich sil i wmawiac sobie ze musi byc ok! niema innego wyjscia!


Poza tym miłego dnia :)
 
Cześć dziewczyny,
Wstalam, spojrzalam w lustro i pomyslalam, ze kobiecie nigdy nie dogodzisz. Wczoraj martwilam sie brakiem objawów i proszę są ! 4 nowe dorodne i aż bolace pryszcze. Uśmiechają sie do mnie wredne i mówią: chciałas, to masz. O!
 
Hej Dziewczyny,

apropo obajwów lub ich braku- mnie wczoraj wieczorem też ustąpiły mdłości, pierwszy raz od miesiąca i powiem Wam,ze trochę sie zanipokoiłam tym faktem. Na szczeście dzisiaj od rana znowu są:)Może powoli będą po prostu zanikać np. najpierw ich nie będzie wieczorami, potem tez popołudniami, a w końcu zupełnie znikną:)

Carla, w każdym razie ja też taka czarnowidząca jak Ty:) To nam z pewnością życia nie ułatwia:)

Mam nadziję, że juz wszystkie zostaniemy w kompelcie:)
 
Ostatnia edycja:
[FONT=&quot]
Dredka ja mam takie same bolące cholery[/FONT][FONT=&quot], nawet jakbym chciała zapomnieć że są, to tak bolą że się nie da[/FONT]

[FONT=&quot]Carla mocno trzymam kciuki za Twoje maleństwo, wierzę że będzie dobrze Ty też musisz w to wierzyć, wiem że to ciężkie bo mam podobnie jak ty ale musimy się starać dla naszych maleństw.[/FONT]
 
Dzięń dobry! :-)
Ja tam nie narzekam na spanie ;-) Co prawda znowu była pobudka na siusiu punktualnie o 4.30, ale potem zasnęłam i spałam do teraz :tak:
Dzień dobry :)
Nie mogę spać, wstałam o 5.30 a teraz pije kawke :) Pijecie dziewczyny kawe? ja rano jedną muszę, sypaną z mlekiem .....
Ja też piję i nie wyobrażam sobie iebie bez kawki z rana :no: Ale od zawsze pijam słabą z mlekiem, więc chyba jest oki.
Czasami jak mnie mocno głowa po południu rozboli wtedy zrobię sobie jeszcze jedna małą na poprawę ciśnienia :tak:

Cześć dziewczyny,
Wstalam, spojrzalam w lustro i pomyslalam, ze kobiecie nigdy nie dogodzisz. Wczoraj martwilam sie brakiem objawów i proszę są ! 4 nowe dorodne i aż bolace pryszcze. Uśmiechają sie do mnie wredne i mówią: chciałas, to masz. O!
:-D
 
Oj dziewczyny ja tez jestem panikara jak nie wiem co. Wczoraj widziałam dorodna fasolke z bijacym serduszkiem a dzisiaj już się zamartwiam bolacym krzyżem. Mam nadzieje ze to bóle związane z rozciąganiem się kości i wiezadel a nie oznaczajace coś niedobrego. Tym bardziej ze do przedwczoraj zero boli, dopiero od wczoraj zaczęło boleć. Ehhh uspokoje się dopiero chyba po porodzie :-)
 
Oj dziewczyny ja tez jestem panikara jak nie wiem co. Wczoraj widziałam dorodna fasolke z bijacym serduszkiem a dzisiaj już się zamartwiam bolacym krzyżem. Mam nadzieje ze to bóle związane z rozciąganiem się kości i wiezadel a nie oznaczajace coś niedobrego. Tym bardziej ze do przedwczoraj zero boli, dopiero od wczoraj zaczęło boleć. Ehhh uspokoje się dopiero chyba po porodzie :-)
Po porodzie to się dopiero jazda zacznie!:-D
 
reklama
Hej Laski:* Miło widzieć takie dobre wiadomości na forum;) Mam nadzieje, że w poniedziałek też bedę mogła się podzielić dobrą nowiną... tak bym chciała.... Co do objawów to miewam mdłości... najgorzej jak jadę samochodem... wtedy się nasilają... a tak to są bardzo lekkie:) Piersi też mnie pobolewają... najbardziej wieczorem... Ehhh... też bym już chciała czerwiec... i maleństwo przy sobie... wtedy zdecydowanie byłabym bardziej spokojniejsza... chociaż wtedy zapewne zaczną się inne problemy i też będą powody do obaw... taka chyba już nasza natura:) Buziaki:*
 
Do góry