reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
zwiariowałam chyba, w pracy ciagle zerkałam na zdjęcie maleństwa ehheh. Teraz też :-)


piersi bolą jak oszalałe a lekarz wczoraj zechciał je zbadać. nie pytajcie jak bolało :angry:
dałam rade.
Nas zStefan wisi na lodówce i co chwilę na niego spoglądam :tak:

Fajnie, że lekarz w ogóle bada Ci piersi. Ja w sowim życiu byłam u wielu róznych ginekologów i tylko JEDEN zbadała mi piersi:dry:
Mdłości minęły...senność...i cała reszta...podsumowując czuję się rewelacyjnie...wcześniejsze doświadczenia wskazują na nieszczęście :( Wizyta w sobotę...
Przestań! Trzeba myśleć pozytywnie!!!
 
u mnie odkąd wyszedł pozytywny test nie było seksu ani razu, kilka razy jedynie pomogłam mężusiowi rozładować napięcie :-D ale ja byłam nietykalna. U mnie plamienia właściwie skończyły się dopiero tydzień temu, jeśli jeszcze tydzień będzie wszystko ok, to się zdecyduję na jakiś bardzo delikatny bzyk ;-)
 
no wreszcie się dopadłam do neta

Kasiulka- superowo
josevina - następnym razem musi się udać ... 3maj się

a ja już po wizycie...i tak, karta ciąży założona, na wadze chudniemy (co się mojemu ginowi oczywiście nie spodobało) ale na razie luzik, serducho bije, szkrab ma 25mm :-D i termin nam się zmienił na 16.06...za 3 tygodnie kolejna wizyta i USG na choroby genetyczne, jutro wkleje foteczkę fasolki, bo tatuś oczywiście nie wytrzymał i musiał pocykać zdjęcia:-D:-D

dziewczyny, jeśli chodzi o sexik to mnie czasami napada ochota w nocy...albo nad ranem, ale tak średnio to raz w tygodniu bo na wiecej nie mam siły bo zasypiam....ale dzsiaij mam ochote wiec coś bedzie...ale teraz zmykam bo moje kochanie mi pizze przyniosło i mi ślinka już cieknie....jutro się melduje rano...buziaki i dobrej nocy
 
Carla mi też wszystkie dolegliwości minęły - w pierwszej też mineły jak skończyłam 1 trymestr..

My tez zamówiliśmy pizze na szczęście mój brat ma pizzerie i mamy za free :D

A ja już z miesiąc nie dałam się dotknąć ale dzisiaj naszła mnie taka ochota że jak syn poszedl spac to sie aż rzuciłam na męża:D
 
Kasiulka, KamilaLublin- super, moje gratulacje!

Trzymaj się :* Do trzech razy sztuka...a za czwartym się uda!!!!!!!!!!!!!!!! Musi...dziś nie pocieszam...dziś współczuję...obawiam się...że mam to samo :(
A możne to tak przejściowo? Mnie np nie bolą już dawno piersi, czasem mam mega delikatne brodawki, czasem nie, tez szalałam, ale było wszystko ok. Głowa do góry!

Sicilpol o jakim syropku pisałaś? Możesz podać nazwę? - też nie chciałabym dostać wytrzeszczu :-D
Sprawdziłam skład, to jest taki syrop na bazie Laktulozy, mój ginekolog mi go przepisał, hmm ufam mu, mam nadzieje, ze wie co robi...

Jeśli chodzi o seks, to ginekolog przepisał nam duuuzo oglądania telewizji a dla meza gry pc :baffled:
 
Dzień dobry :)
Nie mogę spać, wstałam o 5.30 a teraz pije kawke :) Pijecie dziewczyny kawe? ja rano jedną muszę, sypaną z mlekiem .....
Nie wiem dlaczego nie mogę spać. Jestem jakoś dziwnie pobudzona ;-)
Już chyba chciałabym, żeby był czerwiec, żeby maleństwo było z nami .... Żebym mogła je utulić i ucałować :-) I nieważne, czy to będzie Monika czy Michał - i tak je już bardzo kocham:tak:
 
reklama
Kam to jeszcze nie koniec pierwszego trymestru...u mnie dopiero 9t2d...dziewczyny dziękuję za wsparcie...mam nadzieję, że macie rację...że wszystko z Mrówą jest git...oby...
 
Do góry