reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Czesc kochane!
Josevina trzymaj sie... strasznie to smutne ze tyle z nas juz nie na czerwiec... jednak dobrze ze jest to forum i jestesmy bardziej swiadome. gdy moja kolezanka poronila pierwsza ciaze byla zupelnie nieprzygotowana i myslala ze cos z nia nie tak, strasznie sie zalamala... a jednak wychodzi ze niestety czesto sie to zdarza, zbyt czesto!

co do seksu - niestety cierpie na brak ochoty:/ dwa razy od kiedy wiem ze jestem w ciazy... maz niepocieszony :/

w brzuszku ewidntnie cos sie dzieje, nie moge wciagnac! USG genetyczne mam 19 listopada, czy ktos ma wczesniej?! strasznie sie boje.
trzymam kciuki i milego leniuchowania w ten dlugi weekend:)
 
reklama
Wiyam wszystki ciezaroweczki:-)
U mnie chorobskao na calego, leze w lozku i sie kuruje babcinymi sposobami, mleczko z miodem, herbatki z domowym soczkiem malinowym, czosnek w duzych ilosciach no i obowiazkowo mieta do wdychania co wieczor:-( katar mam maskryczny przez co skory na nosie prawie juz nie mam:-(. Mam nadzieje ze niedlugo mi przejdzie i z bobo bedzie wszystko dobrze, jeszcze tylko 3dni i pierwsze USG oby tylko wszystko bylo dobrze - stresik juz jest:tak:
 
ja dalej mdlosci fak mam dosc juz czuje sie tym zmeczona :crazy: za moment meza nie bedzie przez caly tydzien wiec sobie bede chodzic spac o 21ej zeby przespac to cholerstwo.
wczoraj bardzo mnie kulo i bolalo obok lewego jaja gin mowil ze tam mam bobo wlasnie usadowione i moze tak byc. Czy mozna wyczuc dziecko naciskajac brzuch?
jak pomysle ze moj maly juz zgina lokcie i powoli zaczyna slyszec to nie moge uwierzyc ze moj bobik moze mnie slyszec i wogole
ciagle nie mam macierzynskich uczuc, ciaze traktuje troszke na chlodno bez tego babskiego - ojesu jak super- ale zimna suka ze mnie
oby mi sie zmienilo
 
ciagle nie mam macierzynskich uczuc, ciaze traktuje troszke na chlodno bez tego babskiego - ojesu jak super- ale zimna suka ze mnie
oby mi sie zmienilo

Ja też tak miałam w pierwszej ciąży i teraz też tak mam, hehe. Ale córkę kocham nad życie. Po prostu okresu ciąży nie wspominam zbyt dobrze i może to dlatego
 
mamina ja mam dokladnie tak samo - zero jakich uniesien i instynktu macierzynskiego:) i w ogole nie wyobrazam sobie rozmawiania z wlasnym brzuchem.... ale moja kolezanka tez nie miala tego przez cala ciaze i dopiero jak urodzila to zaczela sie rozplywac nad malenstwem. kwestia osobowosci chyba.

mnie wczoraj zabolal brzuch jak wracalam ze spotkania ze znajomymi - dosc pozno bo o 1 w nocy i pomyslalam ze pewnie mi maly daje znac ze juz ma dosyc... obiecalam sobie leniuchowanie w weekend, na razie czytam sobie gazetki wnetrzarskie.

ale mysle zeby isc na basen. zapomnialam spytac gin czy moge ale chyba skoro nic sie nie dzieje to nie ma przeciwwskazan? nie zamierzam sie tam katowac, raczej zrobie kilka basenow a pozniej pojde na taki cieply dla dzieci i sie porozciagam... wolno sie rozciagac?
 
Mamina, Josie ja tez tak mam i nie wiem dlaczego :baffled: Dzidzia byla planowana i wyczekana, a ja jakos nie czuje obezwladniajacej milosci. Nie ciagnie mnie do kupowania malutkich bucikow i do ogladania spioszkow. I czuje sie winna, bo chyba powinnam czuc cos wiecej. Nie wiem. Martwie sie oczywiscie jak tam maluszek, ale czasem tez zloszcze sie, ze mi nie wolno tego co wczesniej, albo ze sie zle czuje. Mam nadzieje, ze jak zobacze zdjecie na usg 17 listopada i jak mina dolegliwosci to mi sie odmieni...

I tez jestem ciekawa czy mozna juz jakos wyczuc ciaze. Doswiadczone mamy dajcie znac jak to jest :)
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny

Ja tez tak mialam w pierwszej ciąży, zero uczuć. Nawet po porodzie dlugo uczyłam sie kochać córke. Teraz swiata poza nia nie widze. Z ta ciaza jest jakos inaczej, ciesze sie bardzo i juz nie moge sie doczekac kiedy dzidzius bedzie z nami.

Ja właśnie zrobiłam szarlotke, mąż poszedł szukać lodów waniliowych. Mam nadzieje ze znajdzie jakiś otwarty sklep.

Pozdrawiam i miłego dnia zycze.
 
Niespodzianka
Wlasnie te dolegliwości ta doluja.. Plus ciagle zmęczenie..z mega aktywnej osoby zrobilam sie stara narzekajaca baba :)
Moze jak nam brzuch urosnie, poczujemy pierwszego kopniaka kupimy pierwszy ciuszek to wtedy poczujemy instynkt macierzynski.
Poki co czekam...fakt ciesze sie ze moge miec ten zaszczyt bycia mama dla mojej dzidzi, ze zechciała sie pojawić wlasnie teraz, mimo ze mam dosc to nie cofnelabym czasu...nie
Fajnie jest miec kogos ważniejszego od siebie samego
 
Moze to jest tak jak mowi Ania, tej milosci trzeba sie nauczyc... No i przyzwyczaic do nowej sytuacji. Ja tez do niedawna biegalam po znajomych, restauracjach, kinach. A teraz, czasami nawet nie mam sily zeby zwlec sie z kanapy. Jeszcze wszedzie trabia, ze ciaza to najpiekniejszy okres w zyciu kobiety. I nie slyszy sie za duzo o tym, ze instynkt macierzynski nie musi pojawic sie rownoczesnie z zaplodnieniem... Dobrze, ze mamy to forum ;-)
 
reklama
To prawda, chociaz gdyby nie to forum to nie martwilabym sie ze poronie...nie mialam pojecia ze to takie częste zjawisko

Ale ja narzekam brrr sama siebie nie moge juz słuchać
Ps za miesiac ide do fryzjera...dziecko juz bedzie mialo lozysko więc nie bedzie juz zagrożenia. Zastanawia mnie tylko czy lepiej zrobic blond baleyage czy farba np na braz...i czy te bez amoniaku czasem nie maja czegos jeszcze gorszego w składzie. Co myślicie
 
Do góry