reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Witam dziewczyny

Weszlam dzis Was podczytac a tu tyle nowych dzieciaczkow i to te ktore juz nie mogly sie doczekac, super wiesci :tak: Gratulacje!!!

U nas dzis spokojny dzionek Aurelka miala przespana noc i my tez i dzien tez calkiem niezly duzo spi ale zaczynam sie z tego powodu obawiac nocki :baffled:

Trzymam kciukasy za jeszcze nie rozpakowane mamusie duzo Was juz nie zostalo ale miesiac juz sie konczy wiec dacie rade TEN dzien juz niedlugo nadejdzie :tak::-)


Przepraszam, ze nie napisze kazdej z osobna, mimo tego, ze dzis mam wiecej czasu to i tak mi ucieka za szybko jest tyle do zrobienia. Ale pierwsze pranie i prasowanie juz mam za soba :tak:


Sciskam
 
reklama
ja chyba zgrzesze ale ten cały Ronaldo to wcale mi się jakoś nie podoba...:crazy:

dzisiaj kurde miałam skurcze przepowiadające, już myślałam, że sie rozkręci, pół dnia leżałam i ogólnie było kijowo a teraz jak ręką odjął. ide zrobić kolację.
ja też, to był tzw sarkazm. Tzn przyznaję, jest przystojny, jak wielu iberyjczyków, i tyle ;P


szkoda, że na przepowiadających się skończyło...

Jak ronaldo byl gosciem w hotelu w ktorym pracowalam to zanim mogl skorzystac Wc musial czekac az ochrona sprawdzi czy nikogo tam nie ma :/ przesra.ne

Baby nudy u mnie jak diabli, pomietosilam suty i co dalej w ciazy, dzis znow wezme kapiel w wannie. Stracilam juz nadzieje na normalny porod

Jak to dobrze, że nie zamieszkali teraz w hotelu męża! Wystarczy, że Ruskie zamieszania narobili ;P

A w ogóle to co ten Czeski bramkarz ma co mecz na głowie? Co on pancerny z Rudego ;P

A Ronaldo to ciekawe czemu co chwila w długim rękawie gra, że też mu nie za gorąco........
 
u mnie z kupami bylo roz.nie. czasem caly dzien nic czsem 2 a czasem co chwile.
klusia z przewijaniem w nocy tez nie przesadzam bo zal mi rozbudzac...
 
Rysica Petr Czech miał kiedyś poważną kontuzję i musi nosić taki kask!
A Ronaldo jest paskudny ;-)I właśnie nie strzelił:-)
Ja wam mówię,że Czesi wygrają!!!:-)
 
Ruda a widzisz, nawet nie wiedziałam! Biedny ten bramkarz w takim razie...

Mąż właśnie wrócił, mówi że jest całym sercem za Czechami. No w końcu przez wiele lat jego sąsiedzi ;) Bo on przez 20 lat mieszkał w Szklarskiej Porębie czyli 6 km od Czech ;)
 
Rysica no biedny to był jak walnął głową w słupek i stąd ta "czapka"!Ja też kibicuję Czechom i nawet jak grali z Polską to im kibicowałam:zawstydzona/y:

A mnie to by się podobało,jakby finał był Grecja-Czechy;-)
 
reklama
mały ledwie mi sie ululał ale chyba spi jednym okiem wiec to nie na długo ;/
meczu nie ogladam ;))
pora ugłaskac do snu starsze ;)

no dziewczynki dojdzie dzis jeszcze z jedna do urodzonych?????
dawac jak juz taki wysyp to jeszcze z jedna!! ;))
 
Do góry