reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Z jednej strony juz bym na porodowke poszla, z drugiej mam stracha nie powiem. No ale coz zrobic. Trzeba przezyc. Mam nadzieje na latwy, szybki porod. Ponoc drugi porod idzie szybciej. Sie okaze :-)
 
No nawet Paulina juz urodzila - GRATULACJE :-)

Oj co raz mniej nas tu co raz mniej :-D
U mnie wlasnie polozna byla I jak na razie bez zmian:tak:. I poinformowala mnie o wizycie z lekarzem na 29 czerwca:szok: czyli chyba bede ostatnia kobitki :szok: A ja gulpia ludzilam sie ze juz niebawem urodze:-D:-D:-D No ale coz lipiec tez lady miesiac:-D:-D:-D
 
ja tez dzis wyszlam. rano o 7 sama na targ po jedzenie:-D alez to bylo super wyrwac sie na moment, poczulam sie przez moment jak dawna ja... za to pozniej 'kara' jasiek nie mogl zasnac od 10 do 13. w nocy bylo to samo od 4 do 6. on po moim pokarmie tak wariuje, po sztucznym spi jak aniol :-( nie wiem czy to przez to ze niedojedzonu czy moze go brzuch boli po czyms co jem... karmie go z dwoch cyckow na raz zeby mial wiecej.
 
Ja tydzien temu mialam juz szyjke zgladzona i 1 cm rozwarcia. Ide w sobote rano to zobaczymy czy jakies zmiany nastapily.:-) To w sumie ile nas zostalo?
 
goldenlucy - 4cm rozwarcia ja mam od ponad miesiaca I jeszcze sie z nimi troszke poturlam:-D:-D

Zaza, Rysica , December , Bablik, mamina, karamija, siula, Elisabeth, Ty, Ja i .... to chyba wszystkie czyli 10 czerwcoweczek
 
Ostatnia edycja:
goldenlucy - 4cm rozwarcia ja mam od ponad miesiaca I jeszcze sie z nimi troszke poturlam:-D:-D

Zaza, Rysica , December , Bablik, mamina, karamija, siula, Elisabeth, Ty, Ja i .... to chyba wszystkie czyli 10 czerwcoweczek


to z miejsca kwalifikujesz sie na znieczulenie:happy:
ja na 2cm rozwarcia musiałam pracowac 6h :baffled:;-)

U nas ok, choc mały dzis troche rozrabia, bo generalnie skarb jest grzeczniutki:tak:
 
buziak babo gdzie ty się podziewałaś

dzis np juz ze trzy godz wisze z cyckiem na wierzchu i ogarniam małego /jakis gorszy dzien mamy - mam nadzieje:-(
Podobnie mam jak katrina - jak uporzadkujemydobe to mysle ze wiecej czasu bede miała na pogaduchy :tak: TYMBARDZIEJ ZE JUZ NIEDŁUGO BEZ WYRZUTOW BEDE WAM PISAC POSTA POD POSTEM HEHE:rofl2::-)
 
reklama
Do góry