reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

No wlaśnie nie wiem :p pewnie jakoś w połowie z obserwacji ciała... ale pewności nie mam

Moj doktor powiedział ze zaszłam w pierwszym dniu miesiączki co jest dla mnie niemożliwe bo wypada na 5 września. I komputer usg mu wyliczył że to 8 tydzien od tamtego momentu.......no teraz juz prawie 9..Miesiączkuje regularnie więc zawsze owulacjia wypadała mi w 6-7 dni po zakonczeniu okresu a cyKl mial 21-23 dni.........A teraz to już zwątpiłam z tymi wyliczeniami .........:-)
 
reklama
Moj doktor powiedział ze zaszłam w pierwszym dniu miesiączki co jest dla mnie niemożliwe bo wypada na 5 września. I komputer usg mu wyliczył że to 8 tydzien od tamtego momentu.......no teraz juz prawie 9..Miesiączkuje regularnie więc zawsze owulacjia wypadała mi w 6-7 dni po zakonczeniu okresu a cyKl mial 21-23 dni.........A teraz to już zwątpiłam z tymi wyliczeniami .........:-)



Dla mnie termin wg OM jest terminem którego sie trzymam;d
 
reklama
bylam wczoraj u lekarza i mowilam o tym zreszta on sam po mnie zobaczyl jak weszlam tylko do gabinetu powiedzial ze jakby to sie utrzymywalo 3 dni to mam do niego natychmiast sie zglosic nooo ale cale szczescie mi przeszlo chyba po tym jak zobaczylam bijace serduszko
 
Do góry