reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
kamila
ja bym chciała jednak spróbować naturalnie, o wiele szybciej się po takim porodzie dochodzi do siebie

ja też miałam takie znieczulenie jak ty ale po 30 godzinach byłam ledwo żywa i ledwo na oczy widziałam, radość i szczęście były jednak silniejsze od wszystkiego :)
no tak 30 godzin to cos strasznego... nawet nie chce myslec.. nie boisz się że znow tyle godzin będziesz się męczyć i pojdzie to na marne bo skonczy sie cc? ja wlasnie tego sie obawiam bo gdybym miala gwarancje ze pojdzie szybko i sprawnie to czemu nie:D ale jakbym miala sie meczyc i meczyc.. to o nie nie:D Ja po cc nie moglam sie przez tydzien ruszyc a jak juz sie ruszylam to mi sie blizna rozeszla i teraz mam bardzo brzydką ale mysle ze to brak profesjonalizmu u lekarzy bylo powodem teraz wybiore inny szpital i wierze ze szybko dojde do siebie. po tamtej cc do tej pory nie mam czucia w brzuchu od pępka w dół :/ wiec moze i mniej dzieki temu bedzie bolec po nastepnym cc;d

Moim celem po urodzeniu dziecka jest schudnąc 20 kg chyba ze duzo przytyje przez ciaze to i nawet więcej.. tzn zaczne odchudzanie po skonczeniu karmienia piersią..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
boże kamila
to chyba coś nie tak zrobili, ja wstałam po cc tego samego dnia a następnego poszłam do domu, robiłam wszystko normalnie i blizny prawie nie widać ale i tak bym chciała rodzić normalnie, oczywiście nie aż tak długo, tak myślę, że jak do 12 godzin się nie uda no to wtedy cc

alijenka
ja to się prawie 3 lata bujam ze zrzuceniem 5 kg i nie mogę, jak ty to z 25 kilogramami zrobiłaś???
 
7 rodzących na raz - masakra:szok: Upichciłam ciasto jabłkowe, bo napadło mnie na słodkie - zjadłam kawałek i teraz zjadłabym coś w stylu pizzy - ah te zachcianki:-D

Ach ale mi smaka zrobilas na ciasto jablkowe :-)))
Ja chodze do pracy, mozna powiedziec, ze z walowka. Jestem glodna caly ranek i jak nie mam jedzenia to nie moge sie skupic przed komputerem. Jak na razie oprocz poczatkowego przytycia o pol kilo, o ktorym pisalam, nic sie nie pokazuje na wadze. Na szczescie :-)
 
Hej :)

Widzę, że temat porodów i wagi hehe:-D
Ja się dzisiaj ważyła i nic nie przytyłam jeszcze ale...mój brzuch:szok:
chodzę w ciążowych już:zawstydzona/y: masakra.

Co do porodów to mój trwał ponad 40 godzin, zaczął się wywoływaniem w sobotę o 8 rano 7 listopada a skonczył cesarką w poniedziałek po 4 nad ranem:tak::-( Czyli 9 listopada :)
Jutro Młody kończy dwa latka, boże jak to przeleciało:szok:

Najgorsze, że te cholerne bóle miałam cały czas, a rozwarcie po 40 godzinach było 2 cm:wściekła/y: a Kuba był duży 4.300 kg, więc dobrze w sumie, że się to skończyło cc, bardzo szybko doszłam do siebie i dobrze się czułam po cc więc nie ma reguły. Wydaje mi się, że po porodzie naturalnym mogłoby być gorzej bo dziecko było duże.
 
boże kamila
to chyba coś nie tak zrobili, ja wstałam po cc tego samego dnia a następnego poszłam do domu, robiłam wszystko normalnie i blizny prawie nie widać ale i tak bym chciała rodzić normalnie, oczywiście nie aż tak długo, tak myślę, że jak do 12 godzin się nie uda no to wtedy cc

alijenka
ja to się prawie 3 lata bujam ze zrzuceniem 5 kg i nie mogę, jak ty to z 25 kilogramami zrobiłaś???
tak myślę że coś nie tak zrobili ... koleżanki po cc tez juz nastepnego dnia normalnie chodzily.. ja tyle co do wc i pod prysznic z placzem szlam tak bolalo... i co tego jak szwy puscily i wszsystko sie rozeszlo to masakra dla tego nie chce juz w tym szpitalu rodzic :p a po porodzie lezalam 8 dni w szpitalu bo strasznie gorączkowalam.
 
Witam sedecznie
biggrin.gif
No to bedziemy rodzic w tym samym czasie bo ja tez ostatnia @ mialam 20/9. Mi wypada 26-27czerwiec A jak u ciebie?
u mnie termin z OM to 26 czerwiec i tego gin kazal mi sie trzymac bo z usg terminy ciagle by sie przesuwaly o pare dni w zaleznosci od rozwoju i wielkosci maluszka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej :)

Widzę, że temat porodów i wagi hehe:-D
Ja się dzisiaj ważyła i nic nie przytyłam jeszcze ale...mój brzuch:szok:
chodzę w ciążowych już:zawstydzona/y: masakra.

Co do porodów to mój trwał ponad 40 godzin, zaczął się wywoływaniem w sobotę o 8 rano 7 listopada a skonczył cesarką w poniedziałek po 4 nad ranem:tak::-( Czyli 9 listopada :)
Jutro Młody kończy dwa latka, boże jak to przeleciało:szok:

Najgorsze, że te cholerne bóle miałam cały czas, a rozwarcie po 40 godzinach było 2 cm:wściekła/y: a Kuba był duży 4.300 kg, więc dobrze w sumie, że się to skończyło cc, bardzo szybko doszłam do siebie i dobrze się czułam po cc więc nie ma reguły. Wydaje mi się, że po porodzie naturalnym mogłoby być gorzej bo dziecko było duże.
Teraz planujesz poród naturalny czy CC? Moj syn tez kilka dni temu skonczyl 2 latka eh szybko te dzieci rosną bardzo szybko.. pamietam dzien w którym zrobilam test ciażowy z perwszym dzieckiem- jakby to bylo wczoraj..:D
 
Do góry