reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

ja kurde przytyłam juz 2 kg :-(, ale u mnie to sie wiaze z tym ze ja ciagle tylko na serkach wiejskich i chlebku ryzowym i salateczkach ze swierzych warzyw a teraz niestety wszystko lącznie z pieczywem jem oczywiscie ciemnym ale jednak to pieczywo !!!
mam juz opcje na chudniecie po porodzie hahahhaaha, oby tylko przytyc najwiecej do 14 kg to bedzie dobrzeeee
 
reklama
ja akurat przy porodzie warunki miałam idealne ale męczyłam się 30 godzin zanim zdecydowałam się na znieczulenie zewnątrzoponowe a potem już tylko cesarka wchodziła w grę bo zaczęła wdawać się infekcja po 30 godzinach od odejścia wód, 30 godzinach bez snu i z zajebiście silnymi skurczami, było mi już wszystko jedno. Ale już zapomniałam ten ból i nie mogę się doczekać kolejnego porodu:tak: i tego szczęścia, które się czuje zaraz po :tak:

Ja też nie moge sie już doczekać... uczucie tuż po wyjęciu dziecka z brzucha jest cudowne ja mialam znieczulenie miejscowe więc wszystko widzialam caly przebieg operacji super swietne uczucie. i niunio taki malutki wyjmowany z brzucha caly we krwi:D
Jakie mialas znieczulenie podczas CC ?? Tym razem decydujesz się na porod naturalny czy CC ? Przy drugim porodzie mozna wybrac:D Ja powiedzialam od razu gin ze juz nigdy nie chce sie meczyc podczas naturalnego i wybralam CC :p co prawda mamjeszcze pare miesiecy na zmiane decyzji ale nie zmienie
 
alijenka
ja przed ciążą jadłam właśnie bardzo zdrowo i dietetycznie, sporadycznie chleb, ziemniaki i makaron, dużo warzyw a teraz mi się przestawiło! chcę tłusto, niezdrowo i dużo a no i jeszcze słodkim przegryzam, jak myślę o czymś zdrowym to mi niedobrze się robi hehe, masakra jakaś!
 
alijenka
ja przed ciążą jadłam właśnie bardzo zdrowo i dietetycznie, sporadycznie chleb, ziemniaki i makaron, dużo warzyw a teraz mi się przestawiło! chcę tłusto, niezdrowo i dużo a no i jeszcze słodkim przegryzam, jak myślę o czymś zdrowym to mi niedobrze się robi hehe, masakra jakaś!
ja to w ogole nie ruszalam makaronow, pieczywa i ziemniakow
 
kamila
ja bym chciała jednak spróbować naturalnie, o wiele szybciej się po takim porodzie dochodzi do siebie

ja też miałam takie znieczulenie jak ty ale po 30 godzinach byłam ledwo żywa i ledwo na oczy widziałam, radość i szczęście były jednak silniejsze od wszystkiego :)
 
7 rodzących na raz - masakra:szok: Upichciłam ciasto jabłkowe, bo napadło mnie na słodkie - zjadłam kawałek i teraz zjadłabym coś w stylu pizzy - ah te zachcianki:-D
jakie zachcianki? Dla mnie to jest całkiem normalne, że jak zjem batonika to muszę to zagryźć śledzikiem albo ogórkiem :sorry2:
 
reklama
Do góry