reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

AVO- jeść moge dzisiaj do jakiejś 22-23, ale jutro to tylko woda i to też nie za dużo...do 10 rano wytrzymam:-D

dziewczyny- te rozpakowane- a tak z innej beczki...kiedy wyszłyście albo macie zamiar wyjść pierwszy raz z maluszkami na dwór na mały spacer...bo ja Wiktorie to rodziłam wiosną to po 2 tygodniach dopiero wybyłam, a dzisiaj sie zaczełam zastanawiać że jak zacznie sie ładna pogoda to kiedy z młodym wybyć
 
reklama
dziewczyny- te rozpakowane- a tak z innej beczki...kiedy wyszłyście albo macie zamiar wyjść pierwszy raz z maluszkami na dwór na mały spacer...bo ja Wiktorie to rodziłam wiosną to po 2 tygodniach dopiero wybyłam, a dzisiaj sie zaczełam zastanawiać że jak zacznie sie ładna pogoda to kiedy z młodym wybyć

Kasia, ja Marcela urodziłam w sierpniu, to po 5 dniach byliśmy już na spacerku. Od razu po przywiezieniu ze szpitala otwierałam okno w jego pokoju na cały dzień. Pierwszy spacer trwał ok 20 minut i każdego dnia coraz dłużej.
 
AVO- jeść moge dzisiaj do jakiejś 22-23, ale jutro to tylko woda i to też nie za dużo...do 10 rano wytrzymam:-D

dziewczyny- te rozpakowane- a tak z innej beczki...kiedy wyszłyście albo macie zamiar wyjść pierwszy raz z maluszkami na dwór na mały spacer...bo ja Wiktorie to rodziłam wiosną to po 2 tygodniach dopiero wybyłam, a dzisiaj sie zaczełam zastanawiać że jak zacznie sie ładna pogoda to kiedy z młodym wybyć

moja pierwsza córcia z 8 czerwca także, po 3 dniach w domu pierwszy spacer, od pierwszego dnia leżakowanie na balkownie:)

to myslsiz ,ze mogę zjeść jeszcze czereśnie?
 
Witam :-)

Agulex - u mnie pojawiły się takie upławy :-( ale w moim przypadku może to być spowodowane wczorajszym dowcipnym usg :tak: tylko że po usg pojawiły się , a po wymianie wkładki zniknęły :tak: a dziś popołudniu znowu są ?????
dodam ,że skurczy brak , jakiegokolwiek bólu brzucha też :-( obserwuje i zobaczymy co z tego wyniknie , może znów znikną a może to jednak czop ????

kasia, avo - kciukasy za dzień jutrzejszy :-)
 
carla- to zaraz zalukam na odpowiedni watek :-) to musialo super wyglada trzech na jednego :-D najwazniesze, ze sie udalo!


Wlasnie jutro Euro sie zaczyna a bym chciala obejrzec mecz bo ja to fanka pilki noznej wiec mloda mam nadzieje, ze dzis da rade wyjsc a jak nie to niech sie wstrzyma jeszcze :-D
 
hej
dawno się tutaj nie udzielałam, ale często zaglądałam co tam u was słychać :) termin mam na 20.06, ale lekarz na ostatniej wizycie powiedział, że do tego czasu to już będę tuliła małego :) jestem przerazona, mimo że to moj drugi poród. Ale widząc zdjęcia bobasków już też chciałabym mieć małego przy sobie ....
 
AVO o której jutro jedziesz do szpitala? Pomyślę intensywnie o Tobie ;-)

December
a nie możesz tego wózka w domu trzymać? No i nie wpadaj nam tu w depresję, przetestuj go na spokojnie kilka razy, poza tym na pewno ma wiele innych zalet, nie ma niestety wózka idealnego. W moim np. wkurza mnie ta gondola, bo jak na mój gust to podczas jazdy za bardzo się "kiwa", a producent twierdzi że wszystko jest w normie :rolleyes2:
 
reklama
December - dziewczyny dobrze mówią, nie ma wózka idealnego! A powiedz jak Ty wchodzisz z nim po schodach? Bo ja wchodziłam tyłem i "podciągałam" tylne kółka schodek po schodku i nawet z Jedo Bartatiną było znośnie, a Fyn ma lepsze zawieszenie (bo od razu idzie do góry) więc powinno być łatwiej. Pocieszę Cię - Twój i tak się lepiej składa niż mój i jest lżejszy ;)
 
Do góry