reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Spałam prawie 3 godziny:szok: teraz jest mi tak niedobrze, że zaraz zwariuję chyba:-( juz czuje, ze znowu sie szykuje powtorka z wczoraj:zawstydzona/y:

gkvip
jak Ty dajesz radę 11 dni z ta biegunka?

katrina
super synek:tak:
 
December - zobaczysz ze wsio bedzie super z wozkiem, teraz wszystko wydaje sie byc w czarnych kolorach nawet rzeczy ktore jeszcze 1min temu byly rozowe;-). Iwon juz o tym pisala tracimy komoreczki mozgowe a co za tym idzie tracimy poczucie rzeczywistosci I racjonalne myslenie:tak:. Ciaza przestala byc przyjemnoscia dla wielu z nas a co za tym idzie wszystko jest na nie. Zobaczysz urodzisz nie bedzie juz brzusia I tych wszystkich kilogramow , ilosc komoreczki wroci do normy I znowu bedziesz zachwycona woziem:tak::-)

To ile kobitek jutro cesarki ma bo sie pogubilam?
 
AVO ja wstaję o siódmej, więc będę myślała o Tobie :) I nie świruj, tylko pomyśl, że już jutro będziesz podwójną mamusią, to cudownie!! Jak ja Ci zazdroszczę!

Polaa
ja dzisiaj też jestem śpiąca i jakaś osłabiona, tak do 14 dawałam radę, a potem przyklejałam się do kanapy ...


GKVIP z ust mi to wyjęłaś - chciałam napisać december, że teraz jest na nie, bo ciężarna przeżywa wszystko trzy razy gorzej, a po porodzie wszystko wróci do normy!

Dzisiaj na wieczór w planie oglądanie z m. filmów na zalukaj.tv, coś polecacie? :blink:
 
Ostatnia edycja:
pola - ja jakos date rade:tak: ale moje cztery litery sa w totalnej rozsypce ;-)a moj kibelek to juz warczy na mnie jak mnie widzi:-D.
 
Dziewczyny z jutrzejszymi cesarkami - zzzzzaazdrość, że jutro poznacie swoje Maluszki! I trzymam kciuki!!! :-)

Ja dziś z Mężem umyłam auto - wewnątrz i na zewnątrz i byliśmy na długim spacerze.
Skurcze pomęczyły i przeszły - ale były megabolesne! Szok :szok:

A jutro pierwszy meczyk :-D ja wielka fanka!

No to czas na filmik z Mężem i później lulu - jak znam życie wytrzymam do 21.30 :-)

A co z niezapominajką? Miała ból i zniknęła!!!

Do juterka!
 
trzymam kciuki za jutrzejsze cesarki - Avo i Kasia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

jutro nie mogę urodzić, bo jadę pożegnać się z ciocią przed jej wyjazdem, smutno mi, że nie zobaczę jej przez 4 miesiące :-( jest dla mnie jak matka i przyjaciółka, w sumie to jest najważniejszą osobą w moim życiu po moim mężu
smutno mi bo zobaczy mojego synka dopiero za 4 miesiące:-(
 
zaza26 dziś już mam taki nastrój że stwierdzenie twojej położnej spowodowałoby jej szybko śmierć pod wpływem mojego spojrzenia ;-)

Monika20078 w takim razie jest szansa że nie będzie problemu z pokarmem

Sunshine6
mnie mój tez zaczyna drażnić, i on sam też jest rozdrażniony, to czekanie tak na nas wpływa, my zniecierpliwione, oni patrzą na nas jak saper na pierwszą w życiu bombę do rozbrojenia i tak to wygląda ale miejmy nadzieję już nie długo

ninuszka
ulala jaka waga :-) pięknie córcie podkarmiłaś :tak: choć wcale nie jest powiedziane bo ja wcale w ciąży nie jem więcej niż zwykle, kolacje jadam sporadycznie a nasza kruszynka ze swoim 3800 tez do wagi piórkowej nie należy

kasia580
i dobrze zrobiłaś że ich spławiłaś choć z drugiej strony może byś myśli odpędziła
Ja od poniedziałkowej wizyty do dziś trzy razy torbę przepakowałam

kasia580
tez marzę o tym żeby bęcnąć sobie na brzuch :tak:

AVO spokojnie kochana, tu taka armia kciuki za was trzyma że nie masz się czego obawiać :tak:

carla81 muszę się pochwalić że ja łóżeczko sama poskręcałam i ani jedne mężczyzna mi się nie przydał a co dopiero trzech :cool2:

BMR doskonale cie rozumiem, wracałam dziś ze szpitala ze skurczami tak bolesnymi aż łzy wyciskał i co? pstro siedzę w domu i nic
 
AVO , KASIA-trzymam kciuki za wasz jutrzejszy wielki dzień!!!!!

mój M.dziś pierwszy dzień w pracy,a ja się ogarnąć nie mogę:szok::szok::szok:

zaraz ide pod prysznic i spać,bo mały ssak potem wstanie i będzie cyckował:tak:

Miłego wieczoru!
 
reklama
Do góry