reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Dzień dobry,
My się też witamy!
Na 8 na budowę wyjazd z Mężem a później lekarz na 14!
Od rana mam mdłości! Nienawidzę!!!!!

Powodzenia tym, które dziś mają zamiar lub właśnie rodzą!
A ten tydzień krótszy jest: czwarte 7.06 Boże Ciało :-D
 
reklama
hej

obudziłam się na siusiu o 6 i byłam tak głodna, że z tego głodu już nie zasnęłam:-D

wczoraj poszalałam - najpierw soczek i lody z koleżanką w knajpie, w międzyczasie dzwoni m czy dzisiaj rodzę, bo chce się napić piwka ze szwagrem, jak wróciłam do domu to już wódeczka stała:-D najlepsze, że jedne 0,5 było i mam mało i wysłali mnie po drugie - mina pani w monopolowym bezcenna:-D
przed 23 naszło nas na fast-foody więc pojechaliśmy jeszcze na piwko do knajpy i zjedliśmy frytki - nie powiem, też robiłam za widowisko;-)
ale mnie się podobało, bo już niedługo takich spontanów nie będzie;-)


Viola pewnie masz już swoje maleństwo przy sobie:tak: czekam na wieści


siula pierworódką nie pozwalają rodzić SN pośladkowo ułożonego dziecka, a poza tym z tego co mówiła moja położna na SR to w pozostałych sytuacjach i tak wymagana jest zgoda pacjentki, a i waga maluszka musi być niska, żeby było to możliwe

gkvip tydzień czasu już masz problemy z dwójeczką? :baffled:współczuję
 
Witam, ale noc straszna co chwile siku i jakieś smutne sny :( śnił mi się cały czas mój były podopieczny az się obudziłam z płaczem :/
Ale dziś dzień leniwie zamierzam spędzić, pogoda do d... więc może zrobię porządek w dokumentach i w końcu spakuję torbę.
 
a mi sie snilo ze waldemar pawlak umarl w szpitalu w ktorym mialam rodzic o_O
ja dzis o 14 ktg nie wiem czy autem jechac? w sumie nic sie nie dzieje...
 
Hejka :) Mamuśki wchodze tu kilka razy dziennie poszukując nowo rozpakowanych i coś wolno Wam idzie ;) chociaż z drugiej strony dopiero 4 czerwiec a już 23 maluchy się urodziły :p już niemogę się doczekać kiedy wszystkie się rozpakujecie i mocno Wam kibicuje ;)
My wstajemy o 5.40 odkąd Milan jest na świecie ;P i jakoś tak szybko dzien mija ze szok, dzisiaj druga wizyta położnej u nas w domu i muszę posprzątać czasem to jest trudne wyzwanie z 2 dzieci kurcze :p
A milan już z godzinę leży i ogląda świat nie śpi nie je tylko coś sobie mruczy pod nosem ;)) tak mogło by być zawsze:p ale pewnie zaraz się skończy :)) bo będzie chciał jeść :p jak zwykle;p zobaczy mame i juz cyca szuka :D
 
Witam. Wczoraj wieczorem znowu skurcze przepowiadające ciekawe ile to może trwać, ale dzięki temu wreszcie uroczyscie oświadczam że torba spakowana.

Niespodzianka gratulacje
 
Witajcie,

Delwer, Niespodzianka gratulacje!
Kamila, no wąłsnie 4 czerwiec , a więcej rozpakowanych niz spakowanych:)

a ja od wczoraj mam kolejne dziwne objawy:( mianowicie mam wrazenie takich przebiegajacych zimnych prądów, dreszczyków, gęsiej skóry po głowie i twarzy, ale także w innych częsciach ciała.......i w ogóle raz mi zimno raz gorąco...dzisiaj boli głowa i kości.......

wybaczcie mi,ż etak narzekam, ale już nic innego ni potrafię:(
 
Melduję się z rana - objawów żadnych więc chyba rodzic dziś nie będę....Ciekawe kto za to się dzis sypnie!
Wczoraj miałam strasznie pracowity dzień bo ogranialismy balkon i teraz jest miodzio.:-) Zaraz idę na morfologię i pozałatwiac kilka spraw na mieście.

Czy Wy tez jak się rano budzicie macie tak "wymietą" skórę? To chyba przez ta wodę w organiźmie;-) Natomiast skończyły mi sie problemy z paznokciami. Ostatnio rosną jak szalone. Zapewne po porodzie znou się sypną. Dziewczyny które juz urodziły - jak tam Wasze włosy i zęby???
 
Cześć Wam! Noc minęła koszmarnie!!! Co chwila mnie brzuch bolał, skurcze miałam, ale czułam je na dole i bolały jak na okres, nie były "z góry brzucha" tylko dół bolał, raz 3 skurcze pod rząd trwały 40 sekund i były co 5 minut a potem pół godziny ciszy, znowu kilka raz po raz, godzina ciszy, do tego mocny rwący ból po prawej strony - więzadła? zrosty po cc?? nie wiem... jestem wykończona!!!
Jak dalej tak będzie w dzień to chyba gdzieś na KTG będę musiała pojechać, zobaczyć czy to faktycznie skurcze...
Wizyta dopiero 16:30...
 
reklama
Ja dzisiaj mam zamiar robić porządki w szafkach kuchennych, ale oczywiście tak z umiarem, bo jeszcze trochę musze popracować w papierkach a jutro rano wizyta u mojego fryzjera, trzeba zrobić się na bóstwo żeby się synuś nie przestraszył.
 
Do góry