reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

ech Alijenka nawet nie wiesz jak cię rozumiem.... Z tym że faceta przy boku to ja 14 lat tego samego mam. I wlasnie pewnie w tym byl problem. Tj ze na dziecko sie nie decydowalismy. Bo nam tak super we dwójkę było.....
W sumie to dalej jest :) Praca razem, podróze razem, wszysrko razem. Role dziecka spełniała kotowata potwora. I jednak zdecydowalismy się na starania bo jak nie teraz to juz chyba nigdy. Co nie zmienia faktu, iż zmiana w zyciu mnie przeraża....


Ale pociesza mnie fakt iż większość moich kolezanke albo wlasnie urodziała albo jest w 2-packu.... A te które nie sa łaża za nami i obiecuja się zaj mowac :)
 
reklama
Ja mimo ze to moje drugie dziecko to dalej mam stracha, bo ja jakas slaba jestem z odczytywania potrzeb dziecka...:eek::eek::eek: przy rafale to moja kolezanka ktora widziala go raz na jakis czas szybciej odczytywala o co mu chodzi, czego chce, bezblednie bo to widac niby. wszedzie pisza ze sa rozne rodzaje placzu i inny na jedzenie inny na pieluche nude itd. ja to wszystko mylilam,jedynie placzu z bolu nie mylilam bo to bylo slychac . nie wiem jakis antytalent jestem chyba ale nie potrafilam dluuugi czas go rozszyfrowac, ulzylo mi kiedy nauczyl sie mowi : am, piciu, nie, daj. najwazniejsze slowa dla mnie i wtedy mniej wiecej mozna bylo sie dogadac :D co mi z tego mama , tata jak dziecka nie rozumiem. mam nadzieje ze Alana lepiej wyczuje
 
Aylin ja też miałam jednego 13 lat przy boku i niestety skonczyło się i już nie myślałam że kiedykolwiek się z kimś na stałe zwiąże, zresztą swoje lata mam i było mi zajebiście samej !!!! ale teraz jestem jeszcze bardziej szczęśliwa, widocznie tak miałam scenariusz na moje życie napisane że teraz spotkałam kogoś takiego jak mój K widocznie tyle na niego musiałam czekać i do tego dziecie teraz :)) ja to chyba ostatnia z tych co jeszcze się nie wykluły !!!!
 
O jej! A gdzie jesteś w szpitalu? Bo Ty też Wlkp! Jak akcja się rozwija?

Jestem też w szoku, że ze skurczami co 20 min przyjęli :)

Ja z 2cm już od ponad tygodnia chodze i nie zapowiada się żeby miało szybo się skończyć, a bóle też mam. Moze tam przyjmują i podają coś na wywołanie, zeby się kobitka w takie upały nie męczyła :-D

Powodzenia życzę :-)
 
Aylin ja też miałam jednego 13 lat przy boku i niestety skonczyło się i już nie myślałam że kiedykolwiek się z kimś na stałe zwiąże, zresztą swoje lata mam i było mi zajebiście samej !!!! ale teraz jestem jeszcze bardziej szczęśliwa, widocznie tak miałam scenariusz na moje życie napisane że teraz spotkałam kogoś takiego jak mój K widocznie tyle na niego musiałam czekać i do tego dziecie teraz :)) ja to chyba ostatnia z tych co jeszcze się nie wykluły !!!!

Ja mam duuuuuże grono bardzo dobrych koleżanke. Cześc ze studiów - taka nasza bliska paczka. I cześć z zespołu. I prawidłowośc jest taka ze te ze studiów maja dzieci w podstawówce, i teraz kolejne malenstwa max roczne. A te z zespołu dopiero rozpoczeły powiekszanie rodzin. Najstarsze ma 1,5 roku, kolejne roczek, teraz w czerwcu będą 2 i na koniec pażdzirnika 1 :) Będziemy miały okazje do spotkań :)

A w ogóle to policzyłysmy kiedyz znajome w ciązy i jest nas obecnie strasznie dużo. A na czerwiec chyba na porodówki listy kolejkowe bedzie trzeba tworzyć...
 
reklama
Do góry