reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Zjadlam kapuste kiszona prosto z eorka ktora kupilam na obiad :/ zagryzlam salatka sledxiowa cwikla i korniszonkiem-odrazu mi lepiej :)
Pyszności!:tak:
A ja mam jakiś dzień wątpliwości. Piersi mniej bolą, nie biegam tak często siku jak przez ostatnie dni, nie mdli mnie. I oczywiście od razu mam niepokój ze coś nie tak. Zwariuje do czasu tego USG.:no:
Przechodziłam to w zeszłym tygodniu. Będzie dobrze!
 
reklama
goldenlucy - mnie np cycki juz mniej bolały, cieszyłam sie, ze chociaz to juz mi przeszło i zonk.. kilka dni spokoju i znów bolą :sorry2:
nie stresuj sie, dobrze jest!!!

dziewczyny a zaobserwowałyscie takie inne objawy ciąży ???

ja np zauważyłam, ze mam bardziej lśniące włosy, łatwiej mi sie rozczesuja tak, ze nie musze nakładać odżywki. Niestety włosy na nogach zrobiły sie bardziej szorstkie i szybciej odrastają :crazy:,
i cera mi sie pieprzy:szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Moja cera jest tragiczna.... skora sucha jak piasek i mnustwo wyprysków.. :(
Włosy ślnią szybko rosną i są mniej łamliwe.
Zaczyna pojawiać mi się ciemna kreska pod pępkiem:)
 
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Ja mam jakiś do slaby dzień. Jeszcze mnie koleżanka wk.......a. Spotkałam ja jak po dziecko na tańce szlam. A ona do mnie : Co ty w ciąży jesteś? Utylas coś. Wiec ja jej na to ze nie jestem i jak będę to jej powiem. A ona : w szoku jestem , ty zawsze taki chudzielec ...a tu boczki takie ci urosły :no: Normalnie humor mi popsula. Nie sadzilam ze tak utylam choć na wadze 1,5 kg wiecej wiec to chyba nie jakoś strasznie. Ale mimo wszystko przyjemnie mi nie było.
 
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Ja mam jakiś do slaby dzień. Jeszcze mnie koleżanka wk.......a. Spotkałam ja jak po dziecko na tańce szlam. A ona do mnie : Co ty w ciąży jesteś? Utylas coś. Wiec ja jej na to ze nie jestem i jak będę to jej powiem. A ona : w szoku jestem , ty zawsze taki chudzielec ...a tu boczki takie ci urosły :no: Normalnie humor mi popsula. Nie sadzilam ze tak utylam choć na wadze 1,5 kg wiecej wiec to chyba nie jakoś strasznie. Ale mimo wszystko przyjemnie mi nie było.

nie wierze w to, ze az tak widac ciaze czy boczki tym bardziej.. 1,5kg?:confused:
Niektóre kobitki maja jakas taka intuicje poprostu.. \moja babcia za kazdym razem mnie pytała czy w ciazy nie jestem, z blizniakami w 4 tyg a teraz to nie wiem czy do zapłodnienia zdążyło porządnie dojść:baffled: mowi, ze to widac po oczach..


nanulika - jak sie czujesz? jak samopoczucie? tulę!!!

kamila - ja próbowałam, ale w trakcie mnie zrzuciło i teraz juz nie moge.. nie wiem czy głos poszedł?
 
Ostatnia edycja:
buziak:)
już ciiut lepiej,myślę,że najgorsza trauma za mną, a właściwie za nami bo Mój S też bardzo to przeżył.... ale wiecie co... przekonałam się po raz kolejny,że to właśnie z nim chcę spędzić swoje życie! Dał mi tyle oparcia i siły, bez niego nie dałabym rady! KOCHAM GO na maxa!
mam nadzieję,że 15go usłyszę same pozytywy od Pani doktor,że się oczyściło,że nic się złego nie dzieje.... porobimy badania i znów zaczniemy staranka...
wkońcu obiecałam wam zdążyć z zafasolkowaniem do czerwca2012;P
(szczerze:mam nadzieję,że to nastąpi jeszcze szybciej....!)
i oby szczęśliwie tym razem....
Wam też kochane dziękuję za wsparcie! Bardzo mi ono pomaga!!!
 
reklama
Do góry