reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

nanulika- Teraz dopiero czytam wiesci od Ciebie, trzymaj sie dzielnie, zobaczysz, bedzie dobrze, ja wierze, ze jedno USG niczego nie dowodzi i nic nie jest oczywiste tak od razu!
zanim mnie pokroili i wyciagneli Julcia, to przelezalam tydzien w szpitalu, robiono mi wszelkie badania by sie upewnic a ostateczna decyzje podejmowala grupa lekarzy z ordynatorem na czele, plus neonatolodzy w naszym przypadku.
Musisz byc teraz silna i nie poddac sie po pierwszej diagnozie, bo niestety badzo czesto sie zdarza, ze na USG czegos nie widac, lub widac zle, a takze lekarze sie myla... a potem rodza sie sliczne zdrowe dzieciaczki dzieki rodzicom, ktorzy nie poddali sie, glowa do gory!!!


Ja melduje, ze wczoraj moje malenstwo pierwszy raz kangurowalo z mamusia :tak:
Ma sie dobrze, wiec ordynator nie widzial przeciwskazan, a wrecz zachecal i potem przyszedl zobaczyc nas hihih, poinformowali mnie przedwczoraj a wczoraj polecialam.
Bylam straaaasznie zestresowana wszystkim, ale bylo fantastycznie. Zadne slowa niestety nie odzwierdziedlaja tego momentu :tak: :tak:Mamusia byla w siodmym niebie a Julcio kimał w najlepsze wydajac rozne dzwieki od mlaskania, mruczenia po postekiwanie hihih


Co do piersi, to ja co prawda jeszcze odciagam, bo maly jeszcze nie byl przystawiany, ale w miedzyczasie przezylam zastoj i wylam do nieba by mi te piers odcieli, taki bol, jak mi te piers lekarka ogladala i dotknela sutka to tak jej reke odtracilam, ze az ona sama sie wystraszyla mojej reakcji ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
nanulika- Teraz dopiero czytam wiesci od Ciebie, trzymaj sie dzielnie, zobaczysz, bedzie dobrze, ja wierze, ze jedno USG niczego nie dowodzi i nic nie jest oczywiste tak od razu!
zanim mnie pokroili i wyciagneli Julcia, to przelezalam tydzien w szpitalu, robiono mi wszelkie badania by sie upewnic a ostateczna decyzje podejmowala grupa lekarzy z ordynatorem na czele, plus neonatolodzy w naszym przypadku.
Musisz byc teraz silna i nie poddac sie po pierwszej diagnozie, bo niestety badzo czesto sie zdarza, ze na USG czegos nie widac, lub widac zle, a takze lekarze sie myla... a potem rodza sie sliczne zdrowe dzieciaczki dzieki rodzicom, ktorzy nie poddali sie, glowa do gory!!!


Ja melduje, ze wczoraj moje malenstwo pierwszy raz kangurowalo z mamusia :tak:
Ma sie dobrze, wiec ordynator nie widzial przeciwskazan, a wrecz zachecal i potem przyszedl zobaczyc nas hihih, poinformowali mnie przedwczoraj a wczoraj polecialam.
Bylam straaaasznie zestresowana wszystkim, ale bylo fantastycznie. Zadne slowa niestety nie odzwierdziedlaja tego momentu :tak: :tak:Mamusia byla w siodmym niebie a Julcio kimał w najlepsze wydajac rozne dzwieki od mlaskania, mruczenia po postekiwanie hihih


sicil jak pięknie się to czyta, strasznie się cieszę że u Was ok :-):-D:-):-D
 
ja z moją siostrą po tym wszystkim z cyckami miałam później problemy, jeździłam z nią po psychologach bo mi dziewczyna w depresję wpadła

o kurcze:(:(:(:(:(:(:(:(

Ja melduje, ze wczoraj moje malenstwo pierwszy raz kangurowalo z mamusia :tak:
Ma sie dobrze, wiec ordynator nie widzial przeciwskazan, a wrecz zachecal i potem przyszedl zobaczyc nas hihih, poinformowali mnie przedwczoraj a wczoraj polecialam.
Bylam straaaasznie zestresowana wszystkim, ale bylo fantastycznie. Zadne slowa niestety nie odzwierdziedlaja tego momentu :tak: :tak:Mamusia byla w siodmym niebie a Julcio kimał w najlepsze wydajac rozne dzwieki od mlaskania, mruczenia po postekiwanie hihih


Co do piersi, to ja co prawda jeszcze odciagam, bo maly jeszcze nie byl przystawiany, ale w miedzyczasie przezylam zastoj i wylam do nieba by mi te piers odcieli, taki bol, jak mi te piers lekarka ogladala i dotknela sutka to tak jej reke odtracilam, ze az ona sama sie wystraszyla mojej reakcji ;)

Fajnie że sie odezwałaś:) super że z Julciem już takie postępy i możecie sobie kangurowac już razem:D
 
sicil ale ekstra:-)
ja mam wypis o 14! pytalam lekarza o termin porodu bo wedlug om to 2 czerwca a tu na usg mi wyszlo 21 czerwca... powiedzial ze od jutra w ciagu 6 tygodni :-\
a szyjka.mi sie nie skraca ani rozwarcia nie mam. wiem ze jeszcze jest czas ale sie juz niecierpliwie
 
Moja to kapuchą sie okładała, smarowała a i tak miała pogryzione brodawki:( masakra :( też na córke patrzeć nie chciała bo jej się tylko z bólem kojarzyła:(
Niby chce te pół roku karnić ale jak mam w takich boleściach to robić to juz wole na butelke sie przerzucić i tyle:/

Trochę sie boje mojej dzisijeszej wyzty:( ostatnio się okazało że Ola jest bardzo duża i jest "starsza" o 2 tyg niż tygodnie ciązy:( teraz jestem na końcówce 35 tyg czyli ile ma Ola? 37 tyg? Ona jest naprawde duża:( nie poradze sobie z porodem ponad 4kg dziecka:( boje się:( mam się odchudzać czy jak?

A co ja mam powiedzieć, jak mój od połowy ciązy wg usg jest o ponad 3 tyg starszy :szok: To co jak 5 kg dziecko urodzę??:eek: Ja mam plan po 15 ostro za sprzątanie się zabrać, to może urodzę wczesniej :-D Chciałabym tak do 21 maja, wtedy byczka bym urodziła :-) (jak mamusia:-p)
 
A co ja mam powiedzieć, jak mój od połowy ciązy wg usg jest o ponad 3 tyg starszy :szok: To co jak 5 kg dziecko urodzę??:eek: Ja mam plan po 15 ostro za sprzątanie się zabrać, to może urodzę wczesniej :-D Chciałabym tak do 21 maja, wtedy byczka bym urodziła :-) (jak mamusia:-p)

Nie przecisne przez dziurkę 5 kg:( a na myśl o CC mi sie nie uśmiecha:( zobaczymy dzisiaj co i jak bo moze juz tak nie przybrała na wadze jak ostatnio:D niech rośnie i tyje jak już wyjdzie na świat! :D

Wiadomość dla arbuzowych pożeraczy: jest promocja w real! 2,49 zł/kg!:D:D:D:D:D

A mam takie pytanko do Was... Wy robicie ten masaż krocza? Serio się pytam :zawstydzona/y:
 
ninuszka, ja też jakoś o cc myślę z niesmakiem...nie chcę i już :eek: ale jak zabiorą to nie będę protestować...trza się podporzadkować :-p

Co do arbuza, tyle o nim mówicie, że ostatnio sobie kupiłam całego, był upał i w ogóle....zjadłam dwa kawałki resztę wyrzuciłam....jakoś mi nie wchodzi :dry:

A co do masażu krocza, to ja go nie robię...czasem synuś od środka próbuje :-D
 
witajcie

Nanulinka - będzie dobrze, pamiętasz jak Kamila się martwiła, a okazało się, że wszystko jest w porządku, trzymaj sie dzielnie!!

Byłam dziś na kontrolnym sprawdzeniu ciśnienia, bo w środę było wysokie, ale juz jest lepiej, wraca do normy. Tyle, że stopy mam opuchnięte, nie bardzo, ale jednak.

Życzę udanych wizyt i miłego dnia.
 
reklama
Sici, ale fajnie mama kangurzyca i jej maleństwo :)

Mnie wczoraj ten cudowny "lekarz" pytał czy puchną mi nogi itp, i zalecił na to raz w tyg jedzenie tylko białego sera- jabłek i rzodkiewki:cool2::cool2:
 
Do góry