reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

dziewczyny a od jakiego tygodnia zaczely sie u Was te mdlosci i odrzucanie od roznych rzyczy i smrod?:)kurcze ja juz nie pamietam kiedy sie to u mnie konkretnie zaczelo w ciazy z synkiem (?) wiem tylko ze trwalo do konca 5 miesiaca:/
 
reklama
Ja byłam w piątek u gina i potwierdził ciążę - według jego obliczeń to 5 tydzień, bo ostatnia @ mialam 3.09.
Przepisał mi luteine i następna wizyta 20.10, nawet mam już zdjęcie mojej fasolki :-) hurrra, do trzech razy sztuka bo już dwa razy poroniłam.
Gratulacje! Ostatnia @ 4.09 (dzień po Tobie)...ja jestem po jednym pustym jaju płodowym i ciąży pozamacicznej...w sercu liczę na do trzech razy sztuka...ale to dopiero po usg 15.10...póki co boje się czy jest gdzie trzeba i czy żyje...
 
Witam wszystkie czerwcowe mamusie :-) dziś zrobiłam test i są II krechy, strasznie się cieszę, bo staraliśmy już z mężem jakiś czas. Ostatnia @ 13.09. Według moich obliczeń termin na 19 czerwca :tak: Bardzo chciałabym dołączyć do was, przyjmiecie ???;-)
 
Chyba mogę oficjalnie do Was dołączyć, co prawda terminu jeszcze nie określiłyśmy ale z tym jest jeszcze czas ;-)
na usg zobaczyłam maleńki pulsujący punkcik który ma 4 i pół tygodnia i całe 5 mm:-)
nawet nie spodziewałam się że będzie już tak widoczne tętno
 
reklama
Witam Was wszystkie mamuśki..
Otóz ostatnią @ miałam 4września. Planowo @powinnam dostać 1października. Nie dostałam. 2.10-tes-wynik pozytywny 3.10-kolejny test-wynik pozytywny. 5października wizyta u gina. 5tydzien ciąży według ostatniej miesiączki i pęcherzyk miał 3mm gin powiedZIał ze to wczesna ciąża. Trochę się martwie czy to oby nie za mało te 3mm
tialana
pisała że była w 4 i pól tyg i miał 5mm
Czy oby napewno jest wszystko wporządku? Jutro dzwonie do innego gina i pójdę tam zobaczyć. Cały czas brzuch mnie pobolewa czy to normalne? Dodam, iż to moja pierwsza ciąża więc nie bardzo wiem. Mam nadzieje, że pomożecie. :)
aaa wg moich obliczeń termin mam na 10-11czerwca. :)
 
Do góry