reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Witam serdecznie

Witam nowe mamusie i gratuluję:)))

Jeżeli chodzi o nowe wątki:
Jak najbardziej za:) Nawet kiedyś już zakupowy proponowałam.

Dziś wstałam po weekendzie w łóżku już czuję się lepiej katar został ale nie jest źle....

Pozdrawiam
 
Hej dziewczyny

Jestem po USG widziałam "to cudo" które w sobie noszę:)))) Dzidzia jedna, ma 2,5cm, serduszko bije miarowo wszystko jak na razie jest ok.Lekarz powiedział że dokładniejsze badania zrobimy za 4 tygodnie 28.11. Moje wyniki też ok tylko z toxo- musiałam ją przejść jakiś czas temu i mam podwyższone IgG mam na następną wizytę powtórzyć wyniki odnośnie toxo ale na razie nie mam się niczym martwić bo wskaźnik IgM jest ok- tak mi to lekarz wytłumaczył

Termin na 4.06.2012 i jest to dokładnie 9 tyg 0 dni

Pozdrawiam Was serdecznie

Jak najbardziej jestem za nowymi wątkami

A nie dostałam zdjęcia nie wiem czemu w sumie to zapomniałam zapytać:(((
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć dziewczyny :-)

No i witam nowe mamuśki !!!

Dopiero teraz udalo mi się wejsc na neta, troszke dzis udalo mi sie na ogrodzie popracowac!!!
Widze nowe wątki na naszym forum ... dobrze ...... dobrze :-)
 
Cześć dziewczyny, kasiakb gratuluje udanej wizyty. Dziś nie miałam czasu do was zajrzeć - dużo pracy. Ale jutro lecę do PL pracowy tam będzie tylko jeden dzień, a pozostałych 5 to urlopik ;)) i pewnie po powrocie do wątku zakupowego sie dorzuce, bo juZ mam ochotę na zakupy tych malutkich cudeniek.
A obzarstwo u mnie nadal trwa, ale od 2 tygodni waga sie nie zmienia jakimś cudem...
 
Dreddka mowisz o wadze ja ostatnio myslalam ze przytylam 4 kg a co sie okazalo ze sie pomylilam :-) i przytylam 2 kg tylko ze ja nie dosc ze ciaza to jeszcze rzucenie fajek !!! troszke mnie to uspokoilo bo juz sie wystraszylam ze jak tak dalej pojdzie to do konca ciazy 30 kg mi przybedzie :-p
 
reklama
Ja wcześniej popalalam z rzadka na imprezach jedynie. Czasami raz na 2 czy trzy tygodnie. Od kiedy jestem w ciazy oczywiście ani razu, ale palić nie wiem czemu chce mi sie strasznie- dużo bardziej niż przed ciąża, jak nigdy. Nie wiem czemu:(
A przytylam na początku 0,5 kilo i teraz nic. ( wg wagi u lekarza)
 
Do góry