reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

KamilaLublin ja myślę że nie ma co się tak stresować bo to bardziej dzidzi zaszkodzi niech każda zrobi tyle ile może ograniczy lub rzuci jak kto uważa co to da że rzucisz i będziesz się stresować ze nie możesz zapalić...

Ja juz na zapas sie martwię czy wrócę jak skończę karmić z córką tak było w ciąży rzuciłam i mnie nie ciągnęło jak karmiłam to pod koniec już miałam chęć zapalić i wróciłam aż do teraz kopciłam teraz chciałabym mieć w sobie tyle siły żeby już do tego nie wracać ale zobaczymy
 
reklama
alijenka a jakim sposobem rzucasz te papierosy? ja też bym chciała się tego pozbyc ale narazie udało mi się je jedynie ograniczyc. Masz jakiś sposób czy poprostu się powstrzymujesz?

i wiecie co... nie wytrzymałam do piątkowej wizyty i zarejestrowałam się na dziś na godzinę 20 prywatnie do gina - podobno bardzo dobry. W sobotę mnie zaczął bolec brzuch w okolicach jajników i boli do teraz, nie jest mocny ale ciągły. I mnie niepokoi... więc jeszcze niecała godzina i będę wiedziała na czym stoję...!

ja rzucilam palenie jakies 3 miesiace temu nie wiedzac jeszcze ze bede w ciazy tak ooooo z dnia na dzien :-), oczywiscie przeliczajac z Mym kochaniem fundusze jakie wydajemy miesiecznie na palenie postanowilismy oboje rzucic to ..... i nam sie udalo i takim sposobem 900 zł w kieszeni co miesiac
 
Ostatnia edycja:
Dreddka mowisz o wadze ja ostatnio myslalam ze przytylam 4 kg a co sie okazalo ze sie pomylilam :-) i przytylam 2 kg tylko ze ja nie dosc ze ciaza to jeszcze rzucenie fajek !!! troszke mnie to uspokoilo bo juz sie wystraszylam ze jak tak dalej pojdzie to do konca ciazy 30 kg mi przybedzie :-p


Ja tez dzięki temu, że mnie od rana do wieczora mdli, rzuciłam z dnia na dzień papierosy, przynajmniej na tyle się zdały te okropne nudności:)W pierszej ciązy podpalałam do końca 4 miesiąca:(
Teraz niestey mam problemy z wypróżnianiem- tak jakby jelita przestały pracować:(Nie wiem co na to poradzić. Nie są to zatwardzenia, bo cos tam robię,ale takie byle co i przez to cały czas czuje się wzdęta i ociężała:(
 
no ja wpierwszej ciąży wogóle problemów takich nie miałam do końca:(tylko tak jak pisałam wcześniej, odstawiałam sukcesywnie do 4 miesiąca, a nie z dnia an dzień- sprobuję z jabbłkami......ja mam sposób też z duzymi dawkami magnezu, i dzięki temu wlaśnie w ogóle robie to coś tam:)
 
U mnie to samo brzuch jak balon, wzdety i to uczucie pelnosci. Ja niestety jablek, kiwi i innych owocow jesc nie moge bo mam alergie:wściekła/y:. Non stop rumianek i miete pije - kilkanascie kubkow w ciagu dnia i jakos to :-)dziala
 
reklama
Do góry