reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Hey dziołchy:-) od tyg mam problem z piersiami - przestały mnie boleć, ale za to swędzą jak diabli. Dziś obudziłam się o 4 i myslałam,że zadrapie je do krwi. Skóra mi się łuszczy na nich mimo, że smaruje je oliwką i balsamem. Wczoraj tez okropnie bolał mnie brzuch po lewej stronie taki skurcz jelit:szok: Czy też macie takie problemy? Co do ubranek ja jeszcze nie mam odwagi nic kupować, bo wszystko może się zdarzyć...ale chętnie przeglądam allegro i się rozczulam nad tymi maciupkimi śpioszkami:-D



 
Hey dziołchy:-) od tyg mam problem z piersiami - przestały mnie boleć, ale za to swędzą jak diabli. Dziś obudziłam się o 4 i myslałam,że zadrapie je do krwi. Skóra mi się łuszczy na nich mimo, że smaruje je oliwką i balsamem. Wczoraj tez okropnie bolał mnie brzuch po lewej stronie taki skurcz jelit:szok: Czy też macie takie problemy? Co do ubranek ja jeszcze nie mam odwagi nic kupować, bo wszystko może się zdarzyć...ale chętnie przeglądam allegro i się rozczulam nad tymi maciupkimi śpioszkami:-D





Witam z rana:-D

Mnie też swędzą (.Y.), ale żeby tak do krwi drapać to nie. Również mi sie trochę skóra łuszczyła i wtarłam w nie taki żel do biustu i póki co nie swędzą, tylko napęczniałe są do granic - nosze push up-py i dają sobie cycuszki rade :tak: Co do brzucha to mam często odczucia odczucia bąbelków i jakby kiszki marsza grały, ale to nie boli. Po prostu przy nastepnej wizycie u gina sie zapytaj o co kaman, a poza tym w ciązy chyba mozna brac nospę na bóle brzucha, moze spróbuj:tak:
 
Witam wszystkie nowe mamusie, ja caly weekend spędziłam na świeżym powietrzu z psami.

Ja t też zaczęłam rozglądać sie za ciuszkami dla maluszka, ale nie mam odwagi na kupowanie - faktycznie wątek dotyczący zakupów byłby bardzo fajny!

Miłego dnia!
 
Ja tez mam takie skurcze jakby mi sie zylki w brzuchu naciagnely,szczegolnie jak nagle wstane albo przekrece się w lozku. Dosc bolesne, co do cyckow to rano i wieczorem smaruje bio oil,suty tez. Jak swedza tzn ze rosna, wcieraj nawet 3razy dziennie a luszczyc sie moga od balsamu, moze miec za duzo chemii albo cos cie podraznia od niego
 
Dziś posmarowałam maścią parafinowa Oillan i narazie nie swędzą:-) A z tym brzuchem to chyba zaparcie było i jakaś kiszka się przyblokowała, dzis po wizycie w wc problem zniknął:-D Ale wczoraj nie mogłam wytrzymac z bólu i wziełam nospe.



 
mnie sutki czasem swedza, smaruje cale piersi jakism antyalergicznym balsamem , brzuch tez. co do rewolucji zoladkowych to niestety zauwazylam ze jak wiecej zjem to czuje zaraz jak mi wszystko pecznieje przelewa sie i bulgocze. czasem tez mnie brzuch boli od tego. niezbyt przyjemne ale coz, trzeba jesc mniej a czesciej chyba...

w ogole powiem wam dziewczyny ze zycie po magisterce jest piekne:)))) nic tylko czytam sobie teraz o ciazy, jem odpoczywam.... cudnie! powiedzielismy rodzicom w weekend, tesciowa oszalala, zaczela krzyczec z radosci O_O. moi rodzice byli bardziej opanowani, ale siostra sie poplakala :) wszyscy na mnie dmuchaja i chuchaja teraz, nawet to mile:)
 
reklama
Witam
bmr - super!!!!!!!!!!!!!!

Mnie ciagle piersi bola ale sutki bardziej no i to swedzenie ale nie jest tak zle. Jesli chodzi o bol to prawie codziennie mam klucia jajnikow raz po jednej stronie raz po drugiej czasami dosyc mocne szczegolnie jak kicham to bol jest straszny.
Zawsze jak zla pogoda u nas to ja mam wolne w pracy normalnie zaczynam kochac wiatr i deszcz:-D No i dzisiaj mam pierwsza wizyte z GP i mam nadzieje ze mi powie wszystko o ciazy i porodzie w Szkocji:tak:
 
Do góry