reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

leydykiss tam cię powinna dopisać osoba,która założyła wątek-ale Lena się nie pokazuje.Mnie też tam nie ma,ale nie martw się -i tak najwięcej dzieje się na głównym!

AVO - nie wiem,czy to refluks,nie miałam z tym nigdy problemu.Natomiast w poprzedniej ciąży też mały był ułożony głową w górę i tak mi naciskał na przeponę,że 6 razy lądowałam na IP,bo w ogóle nie umiałam oddychać!A teraz jak się dowiedziałam,że jestem w ciąży to moja pierwsza myśl-znowu się będę dusić pod koniec!Na razie jednak nie jest tak źle.
 
reklama
ja nic nie prasuje. Spaliłabym pół mieszkania, nie umiem i juz. A prałam ciuszki zaraz po zakupie, w pralce razem z naszymi. W sumie czasem się zastanawiam czy za moich czasów czyli w głębokiej komunie ktoś tam moje szmatki moczył w specjalnych specyfikach czy moze wszystko moczyli w proszku E i słabo płukali w pralce Frani :) Jak wyskoczy jakas alergioza to będę myśleć. Kurczę, czasem mam wrażenie że jakas wyrodna matka ze mnie. Ale ja nigdy nie byłam jakoś specjalnie zaangazowana domowo... eh


december jakbym siebie czytała :-D
 
laydykiss i Ruda do listy może Was dopisac również Maćku - Lena uprzedzała, że zniknie na jakiś czas i prosiła by Maćku się tym zajęła :) Wystarczy wysłać Jej PW z danymi potrzebnymi do uzupełnienia listy ;)) Myślę, że to nie będzie dla Niej problem - to dobra duszyczka ;)
 
December, Verita dzieki Waszym komentarzom nie czuje sie jak potwor;-) U mnie kazdy prasuje sobie w miare potrzeb. Bardxo wyczulona bylam na komentarze P pt nic nie wypradowane, na szczescie lekko mowione, zawsze dodawalam: no tak to jest, ze nie chca sie same wyprasowac albo: no jak nie wyprasowales to nie masz itd.
Pamietam meza mojej siostry gdy byla w ciazy komentarz: ty tak dobrze wygladasz prxy zelazku... Na szczescie sie wyrobil od tamtego czasu.
Wiec uwazam i dusze w zarodku;-)
Zreszta gdy juz Pelasia sie urodzi to tez nie mam zaciec na Matke Polke, ktora wszystko najlepiej. U mnie w domu tak bylo. Najpierw mama mowila dokladnie, co mamy robic i jak dokladnie. A potem zdziwienie, ze bez tych wskazowek nic nie robimy. To upupia syrasznie. Moja najstarsza siostra to samo a teraz widxi, ze bez jej dyrygowania nie ma nic. Zdusila inwencje przez lata.
Ok jestem troche przewrazliwiona ewidentnie ale mam przyklady.

Wczoraj zrobilam zapiekanki na kolacje takie na bagietce. No i troche sie zbytnio wysuszyly za wysoka temp w piecu. No i P mowi, ze chyba nie zje bo mu sie afta zrobila i nie wie jak to pogryzie. Ja na spokojnie, zeby sie nie zmuszal - fakt, ze ja nigdy nie zmuszam do jedzenia - ale spojrzal na mnie i zjadl wszystkie. Czy to powinno mi cos powiedziec? ;-) chyba nie chcial mnie wkurzyc no i byl glodny. Ciekawe, co bardziej:p
 
Heyka:)
ja już pośniadanku i piję sobie kakao :) licząc ruchy małej bo wczoraj to pół dnia się martwiłam czy wszytsko oki jest :( no i 10 ruchów w 9 minut :-D super:)

Witam nową czerwcówkę :D

laydykiss i Ruda do listy może Was dopisac również Maćku - Lena uprzedzała, że zniknie na jakiś czas i prosiła by Maćku się tym zajęła :) Wystarczy wysłać Jej PW z danymi potrzebnymi do uzupełnienia listy ;)) Myślę, że to nie będzie dla Niej problem - to dobra duszyczka ;)

Właśnie wysłałam mejla do Leny ale mnie nie dopisała :) to w takim razie wyśle do Maćku :-) dzięki za info!:)

Co do porodu rodzinnego to chciałabym zeby mój Mariusz był ze mną - jak się zapytałam czy bedzie przecinał pępowinę to mi poleciał takim tekstem "nie takie kable przecinałem:p" hehehe;) :-D pewnie zejdzie na zawał zanim to zrobi;-) ale chciałabym go mieć przy sobie :-) A jak nie da rady to chyba nie chce nikogo :/ moja mama sie nie nadaje - panikara straszna wiec zamiast łagodzić sytuację to będzoe jeszcze gorzej :rofl2:

A torby spakowanej też nie mam i nawet łóżecza też nie mam ale mam to gdzieś ;) jeszcze 2 miechy! :-D
 
Ostatnia edycja:
Aylin wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia i pomyślnego rozwiązania :-)
A u mnie dziś na sr spotkanie bez panów. Będzie o porodzie ale ja już teraz wiem zeby mój m. był tylko w czasie pierwszej fazy porodu przy mnie. Jak już będę rodzic czy będą mnie szyć niech poczeka za drzwiami.
 
Ostatnia edycja:
McMickey jak zjadł to super,a Ty się tam nie zastanawiaj po co i dlaczego;-)
Ja też nie mam zamiaru prasować!Nienawidzę tego i już!!!!!U nas też każdy prasuje jak jest potrzeba dla siebie,nawet młody!A dla Jaśka to może na pierwszy raz przelecę tetry i ubranka a potem to oleję.Moja mama nigdy nie prasowała mi pieluch a wtedy nie było pampersów i jakoś żyję:-D
Dziewczynki powiedzcie mi czy wam też tak leci z cycuchów?Bo ja już normalnie nie wyrabiam,jak tak dalej będzie to wszystkie wkładki zużyję przed porodem:szok:
 
reklama
Do góry