reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Hejka .. A dziś pogoda mega do d. Wczoraj było tak pięknie :(

Dzisiaj w nocy znów zerwał mnie okropny ból brzucha ... Nad pępkiem.. takie dziwne miejsce, ale aż mnie skręcało.
Wzięłam krople żołądkowe i nospe bo nie wiedziałam co to mnie tam boli... po godzinie skręcania się z bólu tak mnie przeczyściło, że myślałam, że z ubikacji to ja do rana nie wyjdę... Po jakimś czasie ból przeszedł ale dalej mnie troche przeczyszcza...
Niemam pojęcia od czego wnioskuję że ból brzucha właśnie przez tą biegunkę ale dlaczego zawsze mnie łapie w nocy ?
I od czego ta biegunka .. odzywiam sie tak jak zwykle... w sumie ostatnio troche mniej jem bo mdlosci wracają.. no ale nic raczej " rozluźniającego" nie spozywam eh ...


Aylin Wszystkiego najlepszeego Kochana :*


Leydykiss witaj :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie ze switem;-)

Aylin 100 lat i bezproblemowego macierzynstwa;-)

Leydykiss witaj i czuj sie tu dobrze:-)

Dopiero sie obudzilam i jeszcze nie wiem, czy mi sie chce czy nie... Zawsze szansa, ze tak:p

Musze jechac umowic wizyte u gina i bedzie pierwsze ktg:-) tu w czmp robia po 27 tyg za kazdym razem.

Mone dziecie ostatnio szaleje szaleje -jak spiewala Kora. Wczoraj wieczorem P prxylozyl reke i az mu odskakiwala;-) smieszne to bylo, tzn jego reakcja: ojej! Ruszylo sie tu cos! Cos tam jest!;-)
No surprise faktycznie;-) ale pierwszy raz wyczulam cos chudego i twardszego i ruszajaceho sie - obstawiam noge:-) smieszne uczucie. Ka mam lozysko na przedniej scianie po prawej stronie i do tej pory to nie bylo tak wyrazne a wczoraj ewidentnie dupcia i noga:-) chociaz rownie dobrxe moglabyc to glowa i reka jesli sie nad tym zastanowic...

Pozdrawiam wszystki mamy przyszle i juz obecne:-)
 
Witam Was i Pozdrawiam :) przepraszam, ale czytam tylko wiesci ze szpitala, ale juz pomału dochodze do ładu z przeprowadzką i remontem kuchni, więc niedługo powróce na bb.
 
MsMickey a no bezcenne jest to uczucie kiedy wiesz gdzie jaka częśść ciała dziecka jest właśnie wpychana :)
Ja od kilku dni mam wrażenie że moje dziecko leży bokiem ... z lewej strony ma głowe przy moim biodrze a z prawej pupcia i nóżki... ciekawe.. :D
Aga tylko się tam za bardzo nie przemęczaj ! no no no !
 
witajcie!
ale sobie pospałam,wstawałam tylko 3razy:szok:
Aylin wszystkiego najlepszego,spokoju i super porodu!
A mi się dziś śniło,że urodziłam Jasia naturalnie i wszystko tak szybko poszło,że nie zdążyłam zadzwonić o M.i był bardzo zawiedziony;-)
Witam nową mamusię!
Aguś tylko bez przepracowywania się!!

Miłego dzionka!
 
Witajcie,

widzę,że coraz bardziej się skarżymy:)No mnie też nie jest jakoś mega przyjemnie:), ale raczej brzuchol mnei nie boli- ja to pewnie gdyby nie cc to znowu bym przenosiła- a tego bym bardzo nie chciała.
Najbardziej mnie denerwuje podduszanie czyli nie zawsze mogę wziąć głeboki oddech, czasem wydaje mi się ,ze mnie cos tam boli na dole klatki przy głębokim oddechu, coś blokuje, jak czytam córce na leżąco to brak mi tchu itp- macie tak?


Pogoda okropna, nic sie nie chce, a mi dodatkowo od ładnych paru dni hormony jakoś dokazują i humor tez raczej w rejonach nizinnych:)

Ciesze się bardzo,że u Sicil jest ok. Asia tez mogłaby się odezwać.

Moje dziecko dzisiaj pierwsza noc w życiu spało bez pieluchy i sie nie zsikała!!!!Jestem taka dumna:) Opózniałam ten moment w zasadzie od kiedy zasząłm w ciażę czyli od 7 miesiecy, bo w dzień bez pieluchy od 2 roku życia.....

Snoopy, fajowo masz tym domem, tez bym chciała mieszkać w okolicach gdzie jest chociaż troche taniej. My cały czas szukamy mieszkania i jakos nic do nas nie przemawia...

Aylin 100 lat i ZDRÓWKA dla Ciebie i maleństwa!!!!!!

Leydykiss witaj:)
 
Ostatnia edycja:
Avo mnie tek poddusza,jak za szybko idę albo po schodach się wspinam.A na siedząco czy leżąco to może ze 2 razy się zdarzyło,ale to jest wynik tego,że Jaś ma główkę do góry i może uciskać na przeponę.
 
Avo mnie tek poddusza,jak za szybko idę albo po schodach się wspinam.A na siedząco czy leżąco to może ze 2 razy się zdarzyło,ale to jest wynik tego,że Jaś ma główkę do góry i może uciskać na przeponę.

a mnei przy chodzeniu w ogóle nie poddusza, nie mam zadyszki przy wchodzeniu po schodach.....ale mam refluks, więc moze przez to mnei poddusza...
 
reklama
Do góry