reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Dzień dobry mamuśki :-)
Coś nam się dziś pogoda zepsuła i chyba nie będzie ogródkowania :zawstydzona/y:


buziak przekaż mężowi życzenia owocnej pracy ;-)


Aylin o ile dobrze wyczytałam to 100 lat :-) szybkiego i bezstresowego porodu

snoopy12 dom w takiej cenie to super okazja,super wam się udało,
ach a my dopiero piwnicę mamy

leydykiss witaj prawie już na mecie ;-)

Dziś na śniadanko zjedliśmy sobie jajecznicę ze świeżym szczypiorkiem z własnego ogródka :-) PYCHA


Dobrego dzionka wszystkim życzę
Pogłaszczcie brzuszki od cioci :tak:
 
Ostatnia edycja:
własnie mam juz jedna córeczka która nie daje zbyt duzo wolnego czasu i dlatego tak długo sie zastanawiałam czy do was dołaczyc ... powiecie mi kochane jak dac suwaczek?
 
leydykiss Witaj!:-)
sueno ja skierowanie na grupę krwi dostałam na pierwszej wizycie jak tylko poszłam potwierdzić, że jest fasolka:-) więc nie powinno być problemu.

A tak w ogóle to Dzień Dobry:-) Jak minęła nocka? Ja muszę przyznać,że dziś się nawet wyspałam jupi:)
Dobra zmykam się ogarnąć i do Gina "na przegląd" ruszam;-) Miłego Dzionka Laseczki:-)
 
Dzień Dobry z rana:-)

U mnie trochę pochmurno ale temp. powyżej 10'C więc nie jest źle.
Mam w planach trochę posprzątac szafy dziś jeśli mnie wena nie odejdzie.
Humor mam dziś "taki se" więc dobrze, że D poszedł do pracy bo pewnie na nim by się to skupiło :-(
Leydykiss- Witaj:tak:

Aylin- WSZYTKIEGO NAJ!!!! Urodzisz się o 11:30 tak? To toast za Twoje i maleństwa zdrowie!
 
reklama
Witajcie,
Ja dziś już o 6.40 zakończyłam sen - poszłam 3 raz do WC i już zasnąć nie mogłam :no:
Ja wczoraj zakończyłam prasowanie ciuszków 56 i 62, wyprałam też ostatnie 3 pralki rzeczy dla małego (kocyki, pajacyki, ochraniacz na szczebelki itp + większe ciuszki) więc pod tym kątem koniec przygotowań. Jeśli chodzi o rzeczy do szpitala to brakuje mi kapci plus muszę dokupić dwa staniki do karmienia. Niby mamy jeszcze czas - jedne więcej drugie mniej, ale Sicil też miałaby go jeszcze bardzo dużo prawda?
Ja z każdym dniem coraz bardziej czuję brzuszek - na dole strasznie kłuje i skurcze zaczynam odczuwać coraz mniej "przyjemnie" - taki nacisk + plus małe igiełki po bokach i jakby w szyjce - mam nadzieję, że jeszcze długo będzie wszystko w porządku, ale jakoś tak mam dziwne przeczucia :baffled: Bez no-spy 3 razy dziennie już się nie da :-(

Nie mam kompletnie planów na dziś - może zacznę od śniadania - wszystkim, które jedzą: SMACZNEGO!
 
Do góry