reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Właśnie wróciłam z przychodni ze skierowaniem do szpitala przed wyjsciem do lekarza dostałam plamień z krwią:-(ale nic za dwie godziny ide na prywatne usg jeszcze i wtedy zobaczę :( dziewczyny ja się tak boję :(
 
Nanulika trzymamy kciuki i czekamy na zdjęcie twojej fasolinki :)

Ja leżę w łóżku, bo pozycja pionowa oznacza dla mnie wizytę w toalecie - koszmar! Nawet nie mogę zrobić sobie herbaty.

Wszystkim chorowitkom życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

Dziewczyny wam tez tak strasznie rano kręci sie w głowie?
 
Byłam dzisiaj zrobic betę i na wynik muszę czeka aż do piątku! Co za labolatorium :/ gdzieś wysylają dzisiaj moją krew, w czwartek wynik wróci i w piątek go dopiero odbiorę. To normalne, żeby tyle czekac? No i od razu sie zarejestrowałam do innego gina na piątek więc pojdę od razu.
Wczoraj zaczęłam przyjmowac luteinę dopochwowo i ciągle mam wrażenie jak coś ze mnie leci... ale okresu nadal ani śladu... poza tym ja czuje, że jestem w ciąży a ten gin mnie stwierdził, że zaraz powinnam zacząc miesiączkę. no i te testy wszystkie pozytywne, jeden mógłby się pomylic, ale kilka...

Na szczescie dobry humor nas nie opuszcza bo razem z mężulkiem wierzymy że będzie dobrze :)
 
Agataundpestka i madziarra21 mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Czekanie tydzien na bete - wydaje mi sie, ze to straasznie dlugo

Josevina
- bardzo wspolczuje - czy ty masz tak caly dzien, czy po ranku juz wymioty odpuszczaja?
 
Byłam dzisiaj zrobic betę i na wynik muszę czeka aż do piątku! Co za labolatorium :/ gdzieś wysylają dzisiaj moją krew, w czwartek wynik wróci i w piątek go dopiero odbiorę. To normalne, żeby tyle czekac? No i od razu sie zarejestrowałam do innego gina na piątek więc pojdę od razu.
Wczoraj zaczęłam przyjmowac luteinę dopochwowo i ciągle mam wrażenie jak coś ze mnie leci... ale okresu nadal ani śladu... poza tym ja czuje, że jestem w ciąży a ten gin mnie stwierdził, że zaraz powinnam zacząc miesiączkę. no i te testy wszystkie pozytywne, jeden mógłby się pomylic, ale kilka...

Na szczescie dobry humor nas nie opuszcza bo razem z mężulkiem wierzymy że będzie dobrze :)
Tez mi się wydaje, że to strasznie długo, ja jak robiłam bete to miałam tego samego dnia wyniki....
 
Strasznie długo, tym bardziej że do tego czasu nie mogę nic zrobic a jestem osobą baaardzo niecierpliwą. No ale mam nadzieje, ze tydzień wystarczy mojej fasoleczce żeby zdążyła dotrzec tam gdzie byc powinna :)

agaundpestka trzymam kciuki za Twoją fasolinkę. musisz byc silna to i ona sobie wtedy poradzi! a wszystko skończy się dobrze :)
 
reklama
Agaundpestka - Najważniejsze, że w pore zauważyłaś plamienie i jestem przekonana, że leki na podtrzymanie pomogą Twojej fasolce przetrwać:tak: jestem dobrej myśli!




 
Ostatnia edycja:
Do góry