reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Iwon co do skakania na piętach. Kiedy byłam u gin na pierwszej wizycie potwierdzającej ciążę kiedy schodziłam z fotela to zamiast na stopień i wtedy na podłogę zeskoczyłam sobie i właśnie na pięty. Pani doktor spojrzała na mnie spod okularów i powiedziała: w żadnym wypadku proszę nie skakać na pięty. Zapytałam dlaczego i powiedziała, że jak się skacze na pięty to można poronić.
Także Twój Mężczyzna wiedział co mówi:)

Pozdrawiam:)
 
reklama
Iwon co do skakania na piętach. Kiedy byłam u gin na pierwszej wizycie potwierdzającej ciążę kiedy schodziłam z fotela to zamiast na stopień i wtedy na podłogę zeskoczyłam sobie i właśnie na pięty. Pani doktor spojrzała na mnie spod okularów i powiedziała: w żadnym wypadku proszę nie skakać na pięty. Zapytałam dlaczego i powiedziała, że jak się skacze na pięty to można poronić.
Także Twój Mężczyzna wiedział co mówi:)

Pozdrawiam:)
Wow.. jestem w szoku.. dlaczego pięty mają coś wspólnego z poronieniem? Ciekawa rzecz.. :) Dobrze że piszesz bo ja często bawiąc się z synkiem skaczę na piętach :)
a Iwon ciekawe skąd Twój mąż wie o takich rzeczach.... :D


Majenka dzięki za komentarz pod zdjęciem w Galerii :) A no śmieszek z niego jest -to prawda :)
 
Ostatnia edycja:
dowiedzialm sie jakies 2 tyg temu, w terminie spodziewanej miesiączki :)
czuje sie jakbym utyla 10 kg - przy synku takiego apetytu nie mialam, no ale kazda ciaza jest inna ....
juz chyba wole miec taki apetyt niz mega mdlosci :( nie wiem jak wytrzymam w pracy jak bedzie mnie mdlilo ... nikt nie wie o ciazy, tylko kolezanka z pokoju - przestalam palic i wywęszyla :) no ale ja juz jakis czas temu mowilam ze juz nadszedl czas na drugie - nie wiedzialam ze tak szybko nam pojdzie :D
poza tym wie mąż .... i nikt wiecej. najpierw wizyta u lekarza a potem poinformujemy zainteresowanych :0
wedlug obliczen internetowych - to 6 - 7 tydzien.

dziwi mnie to, ze nie jestem senna - z synem usypilam na zajeciach a teraz moglabym nie spac wogole ... jak juz zasne to sie budze.

dzięki za przyjęcie :)
 
Ja przy pierwszej ciazy przytylam ponad 45kg !!! pod koniec 9miesiaca moja waga przekroczyla 105kg!!! Bylam ogromna :tak:!!! a synus mial 5,2kg i 62cm dlugi kiedy sie urodzil taki maly klocuszek:-D. Ale juz 3miesiace po porodzie wszystko wrocilo do normy waga spadla do 62 kg przy 173cm wzrostu. Takze nie bardzo przejmuje sie teraz ile przytyje :-)
 
kasiakb - dokładnie jak juz któras napisała, weź stary dowód z wpisana grupą krwi i poproś lekarza o wpisanie do karty ciąży, poza tym w PL w aptece jest dobry syrop dla ciężąrnych *spam* - zakup go sobie (ja takiego luksusu tu nie mam), co do wagi to moja póki co stoi w miejscu (a dzis to 10 tydz. 2 dzień), ale zaczęłam tę ciążę z wysoką wagą początkową i małym brzuszkiem tłuszczykowym, a teraz brzuszek jest taki sam, ale juz twardszy, bo ciążowy.
Wagą sie tak nie przejmuj, po prostu staraj się troszkę kontrolować co jesz (zwłaszcza jeśli chodzi o słodycze) i będzie git. Po porodzie weźmiesz sie za zgubienie nadmiaru wagi.
 
Zapytałam dlaczego i powiedziała, że jak się skacze na pięty to można poronić.
Także Twój Mężczyzna wiedział co mówi:)

Pozdrawiam:)

I mój mąż to wiedział? Niezłe :sorry2:

a Iwon ciekawe skąd Twój mąż wie o takich rzeczach.... :D

Moja mądra bestia ;-)

Jeśli o diecie mowa - dokładnie tydzień przed zrobieniem testu przeszłam na dietę south beach. Już kiedyś ją stosowałam i fajnie na niej chudłam, zdrowo, bez wysiłku. Wydrukowałam sobie nową książkę z przepisami, ułożyłam jadłospis, zrezygnowałam z obiadów w pracy ... i dowiedziałam się, że jestem w ciąży :sorry2: Trudno, będę walczyć z wagą po ciąży, przynajmniej nie będę się zadręczać pytaniem: na co mi to, skoro znowu mogę przytyć w kolejnej ciąży.. Trzeciej już raczej nie planuję :happy2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
gosikk witaj i gratuluję;-)

Iwon ja też kilka dni przed zrobieniem testu przeszłam na dietę:tak:
no ale od nowa na nia przejde w czerwcu:-D

nunulika powodzenia jutro na wizycie:-) zobaczysz już na pewno maleństwo :) a tekst męża niezły ;)

gkvip ja w pierwszej ciązy tez duzo przytyłam, 29 kg:tak:
teraz zamierzam się pilnować ale wiadomo jak to jest:-)

Wreszcie można odpoczać, Młody poszedł spać ;)
 
Drugi dzien z wieczornym rzygankiem zaliczony....
Poza tym od popoludnia coś mi śmierdzi w domu i obwą****e każdy kąt i nie mam pojęcia co smierdzi...;// czy to u mnie czy z dworu czy od sąsiadów;/// nie mam pojecia;/ ale mnie wkurza!
Wysyssa moją moc fasola wiec sie zegnam! Dobranoc! Jutro pobudka z rana i wycieczka do Poznania.
 
hejka tescik zrobiony i dwie kreseczki na nim więc tez jestem czerwcoweczka
jestem mama 3 letniej Anitki
czuje się ok tylko mdli mnie jestem senna i mam ciagle ochote na ogorki kiszone a Wy macie jakieś zachcianki,
Zapomniałam dodac ze wstepnych moich wyliczen termin na 28 czerwiec
 
reklama
Do góry