reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Hej dziewczynki :) A tak sie cieszyłam, ze mdłości przeszły bylo wszystko super.... wczoraj polozylam sie do lozka.. polezalam 20 minut i musialam szybko leciec do kibelka bo bym puscila pawia na lozko:/ pol nocy z glowa w muszli klozetowej... tragedia
 
reklama
dzien dobry :)
ja już na nogach oczywiście, a moglabym spać :)
nie mogę się powstrzymać od porannej kawy! w pierwszej ciąży odrzucalo mnie na kilometr na zapach kawy a teraz jest pyszniutkaaaaa - i to nie rozpuszczalna a sypana z mlekiem !
w pierszej ciaży utylam 20 kilo, ale jak zaszlam wazylam 50 kg, wiec wieliego szoku nie bylo tym bardziej ze zaraz po porodzie waga spadla tylko piersi wielkie zostały :-) teraz waze troche wiecej i w czerwcu moge wygladac jak wielka mamcia :D
ale co tam heheh

KamilaLublin - a ja glupia sie łudziłam ze jak teraz nie wymiotuje to juz nie bede - taka naiwna bylam hehe. więc trzeba sie przygotwac na rózne niespodzianki :D

ja zauwazyla ze mam mdlosci tak kolo 15, tak mi wtedy zle .... akurat wtedy koncze prace i czeka mnie dluga podróż autobusem do domu :shocked2:

no ale bede sie tym martwila w poniedzialek - dzis mam wolne i nie zamierzam sie stresowac :)

milego dnia, pozniej pewnie sie odezwe

byee
 
powiedziano mi po tych 2 betach ze rosnie prawidlowo, ale nie podawali wynikow, a szkoda bo bym sobie je jakos porownala w necie:dry:

To super, że prawidłowo rośnie!b Może hcg było poniżej 1000? A ciążą widoczna przy wartościach ponad 1000...kurde...mam nadzieję, że się nam Twa nieśmiała fasolka pokaże :) tam gdzie trzeba oczywiście :) Dawaj znać jak się czegoś dowiesz :)

Drugi dzien z wieczornym rzygankiem zaliczony....
Poza tym od popoludnia coś mi śmierdzi w domu i obwą****e każdy kąt i nie mam pojęcia co smierdzi...;// czy to u mnie czy z dworu czy od sąsiadów;/// nie mam pojecia;/ ale mnie wkurza!
Wysyssa moją moc fasola wiec sie zegnam! Dobranoc! Jutro pobudka z rana i wycieczka do Poznania.

Ja pracuję w sekretariacie...każdy kto wchodzi inaczej pachnie...to jest niedowytrzymania!!!! Flowerbomb pewnej pani zmusił mnie do opuszczenia pomieszczenia ;)

A tak na początek...Witam w piątek i witam nowe czerwcówki :) Dziś nie mogłam spać...pewnie wiecie why...usg jutro...ech...sparaliżowana...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no mnie nawet perfum mojego strasznie drazni mimo ze sama wybieralam :)
Osobiscie boje sie powrotu do pracy od przyszlego miesiąca - bo jak juz wcześniej wspominałam pracuje w perfumerii ..wiec i ja musze byc mocno wypsikana i ciagle ktos czyms psika, a jeszcze szukac ludziom odpowiedniego zapachu ... uhh no nie wiem jak to bedzie....


Carla- jutro juz zobaczysz to na co kazda z nas tyle czekala/ czeka :)) Niestety jutro bede poza domem caly dzien prawdopodobnie ale bede czekac na mila niespodzianke tu na forum w postaci zdjecia Twojego malucha:)&&& trzymam!
 
ja już też po kawce:)
dzień dobry wszystkim:))))
zaraz kąpiel i na 10:30 wizyta:)
3majcie kciuki bo stresa łapię!

3mam! Koniecznie daj znać!

Xdorotaa ja też jutro poza domem...zaraz po usg wsiadamy w autko i wio do Rzeszowa...mam nadzieję przemieszczać się tam z uśmiechem na twarzy...dam znać wieczorem co wyszło...dzięki za kciuki :*
 
kasiakb - dokładnie jak juz któras napisała, weź stary dowód z wpisana grupą krwi i poproś lekarza o wpisanie do karty ciąży

To raczej do porodu potem nie wystarczy. Ja musiałam do porodu w szpitalu dać oryginalny wynik z grupą krwi który dostałam z laboratorium. Na szczęście znalazłam go w domu więc nie muszę znowu tego robić. A byłam przekonana, że nie oddali mi w szpitalu
 
Witam

Wczoraj mnie nie było tak coś słabo się czułam no i wiem dlaczego:( Dziś ból gardła i głowy:(Pewnie weekend w łóżku poleżę.

Witam nowe mamusie życzę spokojnej ciąży a za wszystkie najbliższe wizyty trzymam kciuki:) Zeby fasolinki rosły zdrowo :)

Mi lekarz mówił że do porodu do szpitala jest potrzebny orginalny wynik grupy krwi i przeciwciał,ja w maju leżałam w szpitalu i mi zrobili więc mam ale żaden odpis nie wystarczy.

A co do skakania na piętach, nie wiem czy oglądacie walki na ringu, tam jak jakiś facet dostanie po "jajach" to skacze na piętach, mi mąż kiedyś tłumaczył,że wtedy wszystko się rozluźnia i szybciej przechodzi ból.
 
Czesc dziewczyny,
Ja po herbatce i sniadaniu, pracuje sobie z domu - przeziebienia resztki tylko, wiec calkiem przyjemnie jest.
Mam nadzieje, ze przejdzie zupelnie, bo w przyszlym tygodniu lece do PL na 6 dni czesc sluzbowo, czesc prywatnie i chcialabym byc w formie...
Jutro USG o 15.30 i chyba nie dlugo zaczne liczyc godziny, bo rozne glupie mysli sie legna w mojej glowie.

nanulinka trzymam kciuki, dawaj znac !

CO do zapachow - perfumeryjne mi zupelnie nie przeszkadzaja, ale ja dojezdzam do pracy metrem i teraz kazdego smierdziucha wyczuwam na kilometr. Codziennie metro jest dla mnie mordega...
 
reklama
Do góry