reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Tydzień na wynik? Dłuuuuuuuuuugo i ciut bezsensu wiedzieć jaki był wynik tydzień wcześniej...a co do luteiny dowcipnej...ja juz nabawiłam się pieluszkowego zapalenia...bo mokro i mokro...sudokrem pomógł ;)
 
reklama
No tak tylko że babka powiedziała mi że wynik będzie dopiero w piątek jak już zapłaciłam i pobrali mi krew. Gdyby wczesniej powiedziały to pewnie ze bym nie robiła. carla81 a jak to zapalenie Ci sie objawiło? tylko mokro miałaś ciągle?


 
Ostatnia edycja:
agaundpestka ja miałam mocne krwawienie dwa tygodnie temu wszystko jest ok i maluch ma się dobrze, może to stres przed wizytą tak się objawił. Jak odwoziłam siostrę mojego męża do szpitala na cesarkę to na badanie czekała pacjentka szpitala i mówiła mi, że od kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży to leży w szpitalu, była już w czwartym miesiącu i za każdym razem kiedy miała mieć badanie i mieli ją wypuścić do domu to tak się bała co jej lekarz powie, że zawsze krwawiła i oczywiście lekarzowi nie przyznała się że się tak stresuje i ten stale ją zostawiał na oddziale.
Trzymam mocno kciuki za twoją fasolkę, pewnie nawet nie wie ze coś się dzieje
 
Witam dziewczyny !!! :-)
Witam wszystkie nowe mamuśki !!

nanulika czekamy z niecierpliwoscia na dobreeee wiesci !!!


a mamuski co sie martwia trzymam za nie kciuki i to bardzo mocno !!!
 
A co w ogóle było przyczyną że musiałaś bra progesteron? Mi się narazie nic nie dzieje a to że leci to chyba normalne bo to się przecież rozpuszcza...

Miałam plamienie...13 w czwartek...hihi...i wtedy pobiegłam do lekarza dał luteinę i po pierwszej dawce przeszło...ale luteiny w ciąży nie wolno samej sobie odstawiać...więc teraz muszę aplikować do 12 tygodnia chyba :)
 
Witajcie dziewczyny:)))

Trzymam kciuki za wszystkie martwiące się i za wszystkie które idą oglądać swoje dzidzi- czekam na zdjęcia- ja w poniedziałek:))

Przetrwałam pobieranie krwi- wstaje przed 6 a na krew miałam się zgłosić o 9 rano troszkę długo na czczo wytrzymać tym bardziej że ja z tych co rano śniadanie muszą zjeść ale dałam rade, chociaż teraz jest mi cały czas niedobrze i myślę że to dlatego że tak późno jadłam.

Kapusta na bolące gardło polecam wszystkim mnie dziś nic gardło nie boli.

miłego dzionka
 
reklama
Ja też biorę luteine dowcipnie i też mam wrażenie jakbym miała białe upławy, dlatego kupiłam sobie wkładki i chociaż mam uczucie suchosci w majtkach, aha i zawsze przed "wlozeniem" tabletek podmywam sie płynem do higieny intymnej - póki co podrażnień brak, a 4 tygodnie juz luteine dowcipnie aplikuje.
Mój facet śmieje sie, ze codziennie robie sobie dobrze!
 
Do góry