reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Kasiakkb ja za toxo płaciłam chyba 35zł a za grupę krwi 55zł,a jeśli chodzi o tą grupę to może zapytaj czy nie wystarczy że miałaś wbitą do dowodu po badaniu, moje lekarka tylko odpisała do mojej karty z karty wyniku i mi ją oddała no i była mi potrzebna jak do szpitala jechałam
Madziarra21 jeżeli masz możliwość to skonsultuj to jeszcze z innym lekarzem, ten może miał kiepski sprzęt i trudno mu było stwierdzić, a samo stwierdzenie „pojemniczek z krwią” jest jak na lekarza dosyć dziwne, przecież wiadomo że krew miesiączkowa nie bierze się z „pojemniczka” tylko złuszcza się ściana macicy, może ten zbiorniczek to właśnie był pęcherzyk. A betę zrób, ale nie sugeruj się jak ci wyjdzie niższa niż zakładasz bo owulacja mogła być przesunięta i tylko niepotrzebnie spanikujesz
Nanulika myślę że na pewno zobaczysz maluszka a Twój mężczyzna to zabłysnął
 
reklama
Hejka dawno się nie odzywałam o jakoś nie miałam czasu na kompa dzisiaj musiałam nadrobić ponad 70 stron troszke mi na tym zeszło.:-)
Mężów to mamy bardzo radosnych fajnie się czasami pośmiać :-D U mnie od dzisiaj zaczeły się na całego wymioty i już po dzisiejszym dniu chyba zamieszkam w łazience przy muszli klozetowej ide zaraz na jakiś wieczorny spacerek może mi troszke pomoże pozdrawiam i obiecuje że teraz będe częściej zaglądać do was ;-)
 
hej
wygląda na to że także będe czerwcową mamą :) z obliczeń wychodzi ok 22 czerwca, u lekarza jeszcze nie byłam, jedynie test potwierdził ciąże.
jestem przerazona mimo, ze to nie moje pierwsze dziecko - mam już 6 letniego synka :) :-)
poprzednią ciąże wspominam dobrze, mimo mdlości. nawet poród był do zniesienia :)
teraz jestem pełna strachu, nie wiem w sumie dlaczego .....
mdli mnie troche, a mimo tego wciąż coś żuję)
piersi zrobily sie ogromne, jakos nie potrafie sie cieszyć z maleństwa, może jeszcze do konca nie czuje, bo nie wiedzialam fasolki :)
czy macie przeczucia co do płci waszych fasolek? ja bedac w ciązy z synem, od początku czulam ze bedzie to syn, nawet nie mialam imienia dla dziewczynki. na usg jedynie lekarz potwierdzil :)
teraz od poczatku czuje ze to dziewczynka, choc tak naprawde jest mi obojętne, waże zeby bylo zdrowe :)

sporo czasu spedzilam czytajac wasze wpisy :) mam nadzieje ze zostanę przyjeta do klubu czerwcowek 2012?

pozdrawiam was serdecznie:-)
 
hej
wygląda na to że także będe czerwcową mamą :) z obliczeń wychodzi ok 22 czerwca, u lekarza jeszcze nie byłam, jedynie test potwierdził ciąże.
jestem przerazona mimo, ze to nie moje pierwsze dziecko - mam już 6 letniego synka :) :-)
poprzednią ciąże wspominam dobrze, mimo mdlości. nawet poród był do zniesienia :)
teraz jestem pełna strachu, nie wiem w sumie dlaczego .....
mdli mnie troche, a mimo tego wciąż coś żuję)
piersi zrobily sie ogromne, jakos nie potrafie sie cieszyć z maleństwa, może jeszcze do konca nie czuje, bo nie wiedzialam fasolki :)
czy macie przeczucia co do płci waszych fasolek? ja bedac w ciązy z synem, od początku czulam ze bedzie to syn, nawet nie mialam imienia dla dziewczynki. na usg jedynie lekarz potwierdzil :)
teraz od poczatku czuje ze to dziewczynka, choc tak naprawde jest mi obojętne, waże zeby bylo zdrowe :)

sporo czasu spedzilam czytajac wasze wpisy :) mam nadzieje ze zostanę przyjeta do klubu czerwcowek 2012?

pozdrawiam was serdecznie:-)

Witam Cie serdecznie:-) Im nas wicej tym weselej:tak:
 
Hej Gosikkk, witam Cię tym bardziej serdecznie, że również jestem mamą 6-letniego synka :tak:

Ja na razie 0,5 kg na minusie, ale zaczyna mnie od dwóch dni brać apetyt na słodkie. Wczoraj snikers, dzisiaj mieszanka czekoladowych cukierków :sorry2: Oby mi tak nie zostało...

Skoro mowa o słownych potyczkach naszych połówek - mój M. kiedy dowiedział się o ciąży mówi do mnie: pamiętaj, że wszystko możesz normalnie robić jak dotychczas, tylko po prostu nie skacz na piętach :laugh2: Skąd mu się to wzięło? :rolleyes2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja niestety dzis na wadze +1kg w porownaniu do przed ciaza- efekt braku mdlosci i ciaglego zagladania do lodowki
 
Ostatnia edycja:
Witaj Gosikkk witam w klubie i życzę dużo zdrówka

Ja jak na razie niecały kilogram a zaczęłam 10 tydzień bo w pierwszej ciąży przytyłam duuuużo a po ciąży też troszkę zanim do pracy wróciłam więc teraz zaczęłam z balastem:no: martwię się że dużo przytyję a jestem malutka 160cm a z drugiej strony dzidzia najważniejsza i trzeba rozsądnie si odżywiać a później się zobaczy...

DO jutra dziewczyny idę spać
Gardło obłożyłam kapustą może coś pomoże!!!
 
reklama
hej
wygląda na to że także będe czerwcową mamą :) z obliczeń wychodzi ok 22 czerwca, u lekarza jeszcze nie byłam, jedynie test potwierdził ciąże.
jestem przerazona mimo, ze to nie moje pierwsze dziecko - mam już 6 letniego synka :) :-)
poprzednią ciąże wspominam dobrze, mimo mdlości. nawet poród był do zniesienia :)
teraz jestem pełna strachu, nie wiem w sumie dlaczego .....
mdli mnie troche, a mimo tego wciąż coś żuję)
piersi zrobily sie ogromne, jakos nie potrafie sie cieszyć z maleństwa, może jeszcze do konca nie czuje, bo nie wiedzialam fasolki :)
czy macie przeczucia co do płci waszych fasolek? ja bedac w ciązy z synem, od początku czulam ze bedzie to syn, nawet nie mialam imienia dla dziewczynki. na usg jedynie lekarz potwierdzil :)
teraz od poczatku czuje ze to dziewczynka, choc tak naprawde jest mi obojętne, waże zeby bylo zdrowe :)

sporo czasu spedzilam czytajac wasze wpisy :) mam nadzieje ze zostanę przyjeta do klubu czerwcowek 2012?

pozdrawiam was serdecznie:-)
Hej :) Pewnie niedawno się dowiedziałaś o tej ciąży i jeszcze do Ciebie nie dotarło, że nosisz pod sercem dzieciątko:) Ja też miałam podobnie co do płci.. z pierwszym synem czułam że to syn a teraz czuje że córcia :) zobaczymy :) pozdrawiam i witam Cię w gronie mam czerwcowych.
 
Do góry