reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Dziewczęta poradźcie mi.
Byłam dziś u tego gina na usg dopochwowym. Stwierdził, że ciąży nie widzi i zaraz powinien zacząć mi się okres, bo widzi jakiś zbiorniczek z krwią już. Tylko sęk w tym, że: ostatni okres miałam 20 września, owulację 5 października. Okres powinnam dostać 18 października. Nie dostalam do dziś. 19 października zrobiam test, wyszedl pozytywny. Wszystkie kolejne również - było ich łącznie z dzisiajszym pięć. Dzisiejszy również wyszedł pozytywny. Piersi bolą mnie tak, że dotknąć się nie mogę, temp w pochwie mam 37,2 (mierzona rano w łóżku). Przepisał mi luteine dopochwową na 5 dni i kazał przyjść 10 listopada. Założył również, że może to być ciąża pozamaciczna. Ale przy takiej chyba się miesiączkuje normalnie prawda? No i testy ją wykrywają? Zastanawiam się czy iść jutro zrobić betę. Co myślicie o tym wszystkim? Bo jestem podłamana....

Koniecznie idź na tą betę. Ciąża na takim etapie może być jeszcze niewidoczna
 
reklama
Lena01 Kochana nie czekaj na nic!!Ja tak miałam w pierwszej ciąży z córką nie jadłam przez 3 dni tylko wymiotywałam a nie mialam czym!!!!!w końcu mąż pojechał ze mną do szpitala a tam od razu kroplówki i poleżałam sobie z tydzień w szpitalu i potem było trochę lepiej ale do końca ciąży tragedia.
Za to teraz w nagrodę narazie NIC!!!!!!tylko jem i jem jak narazie
 
Czyli mówicie żeby zrobić betę i iść do innego gina? a co z luteiną, brać? No i powiedźcie mi, jeżeli to by wychodził 5 tydzień ciąży jaką powinno wskazać mi betę na wyniku? czytałam że około 700 przy normalnej ciąży?
 
masakra to dla mnie jest !!!
ale to tak jest jak szczesliwy tatus karmi mamusie !!!
a najsmieszniejsze jest to jak moj partner ciagle patrzy na me cycki i wzrokiem by je zjadl !!! ciagle powtarza - jakie one duze !!!!!:-)
 
Czyli mówicie żeby zrobić betę i iść do innego gina? a co z luteiną, brać? No i powiedźcie mi, jeżeli to by wychodził 5 tydzień ciąży jaką powinno wskazać mi betę na wyniku? czytałam że około 700 przy normalnej ciąży?

Ja przy pozamacicznej po 2 tyg od @ dostalam takiego krwotoku ze masakra i kiedy poszlam do 1go ginekologa to powiedzial ze to nic powaznego napewno cykl mi sie rozregulowal. Wiec poszlam do domu, a nad ranem nieprzytomna zabralo mnie pogotowie do szpitala. O maly wlos nie wyladowalam na tamtym swiecie. Tak wiec lepiej skonsultuj to z inny lekarzem tak dla pewnosci:tak:
 
Ok to tak zrobię. Pójdę jutro rano na betę i zarejestruje się do innego gina, myślę że w przyszłym tygodniu mnie przyjmie. Ten dzisiejszy gin kazał mi przyjść 10 lis. to tu na pewno bede miała wcześniej wizytę iz wynikami z bety więc pewniejsze.
 
reklama
Do góry