reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
ja mam dzis meeeega lenia, jeszcze nie wstalam z lozka. a ze wody nie ma na naszej ulicy do 12 to nie bardzo jest co robic w sumie...

ogladam ddtvn, porod eko

nanulika gratulacje!
dorotka trzymam kciuki
 
A mi od rana bobo tak szaleje że szok. Wystarczy że na chwilę usiądę to chyba fikołki robi bo cały brzuch mi lata.

alijenka witaj w klubie opryszczkowym, obudziłam się już z krostą. A co na to stosujesz? Ja wysmarowałm czosnkiem i mam nadzieję że pomoże szybko. Chce iśc zaraz na targ bo u nas też dzisiaj "święto dyszla" i zawsze przyklejałam compeed a w ciąży nie wiem czy mogę a ulotkę wywaliłam oczywiście.
 
Hmm ja pastę do zębów stosuję i też posmarowałam sobie hascovirem wiem wiem ze nie bardzo mozna ale na taki mały obszar mój gin powiedział że jak się raz na jakiś czas posmaruje to się nic nie stanie, a zresztą mi nic nie pomaga na opryszczkę stosowałam już rózne metody najlepiej to spirytus salicylowy na wacik i pocieram tą opryszczkę i dosłownie na drugi dzień już mam strupka i się goi a teraz się boję aby gdzieś nie roznieść tego
 
Witam i ja z rana. dzisiaj pobutka o 8 rano jak mlody do szkoly wstawal:-( a jakos wyjatkowo dobrze mi sie spalo tej nocki. Zaraz zmykam odstawic kochanke meza na przeglad jakies zakupki i lenistwo.

Dorota - to twoje prawo marudzic i narzekac - jestes w ciazy:tak:. A jesli masz jakiekolwiek watpliwosci i obawy to znaczy ze wszystko z toba ok ze dobra mama jestes dla bobo:tak:. Gorzej gdybys sie nie martwila i nie troszczyla!!! A co do ruchow to jak tylko Mia jakas tak nie aktywna jest to biore mojego doplerka i slucham jej serducha i to zaraz mnie uspokaja.
Proponuje Ci to samo - jesli nie masz warto bylo by kupic lub wypozyczyc dowiedz sie bo naprawde warto.
http://allegro.pl/detektor-tetna-plodu-sonoline-b-z-lcd-zel-i2222740938.html
Ja mam taki i naprawde jest super.
Powodzenia na wizytach i badankach:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dobre ;-)

Muńka, dziękuję za odpowiedź w sprawie ręki, to dla mnie ważne, bo naprawdę się niepokoję. Czytałam o tej dolegliwości o której pisałaś, ale spytałam Was, bo wiesz jak jest, jak ktoś ma podobne objawy to zawsze jakoś raźniej, że nie jest się samym..

Możliwe, że żadna z nas nie ma podobnych dolegliwości, albo inaczej się objawiają. Myślę, że jeśli pierwszy raz wystąpiło to u Ciebie w ciąży, to nie masz się czym martwić, ale oczywiście nie zaszkodzi powiedzieć o tym swojemu lekarzowi.

Moja córcia ma dziś już drugą czkawkę, mam nadzieję że jej to nie męczy tak jak mnie kiedy sama mam czkawkę

moja też ma często czkawkę - przynajmniej tak mi się wydaje, że to czkawka, bo często czuję ją dopiero jak położę rękę na brzuchu. Takie delikatne, rytmiczne uderzenia. Zauważyłam, że często ją ma jak jestem głodna, albo zaraz jak zjem i ciekawa jestem czy to ma jakiś związek. Czytałam, że czkawka maluszkom nie przeszkadza:-)

alijenka witaj w klubie opryszczkowym, obudziłam się już z krostą. A co na to stosujesz? Ja wysmarowałm czosnkiem i mam nadzieję że pomoże szybko. Chce iśc zaraz na targ bo u nas też dzisiaj "święto dyszla" i zawsze przyklejałam compeed a w ciąży nie wiem czy mogę a ulotkę wywaliłam oczywiście.

zawsze ulotkę możesz przeczytać w necie :-)

Ja już ciałko przygotowałam do wizyty i zjadłam 2 a może to już nawet 3-cie śniadanie. Od 3 dni mam napał na omlety i codziennie pochłaniam jednego :-) to dobra alternatywa dla zjedzenia jajka, bo mi samo jajko często potrafi zaszkodzić, a omlecik nie.
 
Ostatnia edycja:
Dzień Dobry!

Wczoraj miałam pracowity dzień a dziś mam mega lenia :tak:
Zamierzam go celebrować cały dzień.
Jak się dziś rano obudziłam to od razu z uśmiechem na twarzy- w miejscu gdzie zazwyczaj miałam żołądek mój młody postanowił wystawić COŚ (nie umiem odróżnić części ciała, które mi prezentuje, choć podobno większość mam to potrafi) i miałam taką zabawną kuleczkę, ale nie zdążyłam zrobić zdjęcia:-(...
 
reklama
Do góry