reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Gdybym miała prąd w domu to bym w necie wyczytała ale ja z komórki dziasiaj tylko piszę bo mąż zawzięcie halogeny podłącza więc korki wykręcił. A z telefonu ulotkę nie zawsze odczytam bo nie mam tu wszystkich programów.
 
reklama
witajcie kobietki!
trochę mnie nie było,bo mi net padł i dopiero naprawili...

Nanulika super wieści,kuruj się,dbaj o siebie i dużo wypoczywaj!
Dorotka jakie zniknę?????Nie ma mowy!!!!A na IP możesz iść nawet 10 razy jeśli coś cię niepokoi.Mam nadzieję,że już będzie ok.Z tymi rucham to faktycznie tak jest,że jak bobo rośnie,to inaczej się je odczuwa.Jasiu teraz już nie kopie ale tak bardziej się wierci,przesuwa po brzuchu.
Gratuluję wszystkich wizyt i trzymam kciuki za kolejne!!!
A wszystkim chorym,zasmarkanym,i bolącym bardzo współczuję!!!Oby do czerwca a potem to już z górki;-)
Kamilka ja naprawde Cię podziwiam!Ale może rzeczywiście idź z Wiktorem do psychologa,bo tak jak któraś z dziewczyn pisała takie dziecko można nauczyć spać.Pamiętam,że jak Mateusz chodził do przedszkola to miał wieczorny rytuał-kąpiel,kolacja+wieczorynka,mycie ząbków i do łóżka,i to na serio przynosiło efekty.On był wypoczęty,ja miałam wieczór dla siebie...Zresztą teraz,mimo że prawie nastolatek kładzie się o 22 max bo sam wie,że potem jest nie do życia!
Maćku wszystkiego naj,naj,naj!!!!

Miłego dzionka:-)
 
Gdybym miała prąd w domu to bym w necie wyczytała ale ja z komórki dziasiaj tylko piszę bo mąż zawzięcie halogeny podłącza więc korki wykręcił. A z telefonu ulotkę nie zawsze odczytam bo nie mam tu wszystkich programów.

rozumiem, no więc ja swoją ulotkę też wywaliłam, ale w necie za bardzo nie ma o p/wskazaniach... Na forach niby piszą, że można w ciąży.
 
czesc dziewczynki ja tez bez neta bylam :-( a to tak jak bez reki... nuda i marazm w domu, wiec trzeba bylo sie wziac do roboty i za jakies sprzatanie...:-D ja tam dzis szczesliwa bo pierwszy raz wyspana porzadnie od dluuugiego czasu, tylko raz wstalam na siku zgaga mnie nie meczyla w ogole wiec dzis zyc nie umierac, wczoraj poprawilam sobie humor jak zalozylam stare dzinsy biodrowki i bez problemu w nie wchodze huurrraa!!! wiec poki co zegnajcie leginsy... wczesniej sie dopiac nie moglam w pasie ale teraz widocznie brzuszek mi sie podniosl i jest gites:-D:-D
 
Dorotka napisała: ,,Mam pięknego zdrowego synka ktory po prostu jest kluseczka i zaczelo mu brakowac miejsca. Fikal jak wariat a łożysko mi amortyzuje":)
 
Ostatnia edycja:
avo
? czy ja przez ten ból głowy już kompletnie postradałam zmysły?? to ty piszesz czy to cytat jest?? Synek???
od kiedy to synek, przegapiłam czy to dopiero od dziś???
 
Ostatnia edycja:
reklama
oooo, to nam sie niespodzianki forumowe ujawniaja powolutku:-):-):-) super ze kawaler ma sie okej i ladnie przybiera avo
 
Do góry