reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Avo ja przez połowę dnia jestem zmęczona ( w dodatku ziewam jak smoczyca:-)) ale nie wiem jak to jest po wysiłku bo leżę przez prawie cały czas , dobrze że jest to forum to mam jakąś rozrywkę :-)
Dziś mieliśmy jechać na wesele kolegi męża ale nic z tego , tj ja zostaję w domu a męża wysyłam na imprezę ,
 
Witam!

Na razie zajrzałam orientacyjnie bo jeszcze mam sporo wątpliwości
U mnie podobnie jak u Rosvity brak @ od 28 sierpnia poza tym trzy pozytywne testy, choć pierwsze dwa dosyć blade, mdłości nie dokuczały mi tylko przez jeden dzień, bóle krzyża, za małe staniki i płaczliwość ale pewności i tak nie mam i pewnie długo jej nie będzie bo w lipcu straciliśmy naszą pierwszą kruszynkę i teraz towarzyszy nam stały lęk. W poniedziałek mam wizytę i dowiem się coś więcej

Gratuluję wszystkim kobitką ich fasolek i trzymam mocno kciuki za wszystkie maluszki
 
Ostatnia edycja:
witam dziewczyny, ja tez 28 sierpnia mialam ostatni @, pozniej dwa testy, pierwszy negatywny ale drugi pozytywny! we wtorek ide do gina:) mam mega apetyt, slinotok, na szczescie poki co bez mdlosci, i tez ciagle chce mi sie spac... pozdrawiam!
 
reklama
Do góry