reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

SonySony może to nie koniec trzymam &&&&&
Dziewczyny powiedzcie czy dobrze śpicie w nocy, bo ja nie przez pół nocy przewracam się z boku na bok , ale może to przez to że muszę leżeć przez prawie cały czas wiec nie mam kiedy się zmęczyć
w dodatku od rana zaczęło mnie mdlić:-p
Bobofrutek gratuluję pięknego wzrostu betki:-)
 
reklama
Rosvita ja tez nie moge spac i tez sie krece z boku na bok :-(

Jaka mialyscie bete jak widzialyscie dzidzie na usg? jestem ciekawa czy jak za tydzien pojde to juz bedzie cos widac?
 
bobofrutek ja miałam usg robione w poniedziałek betka 3507, ale widać było tylko pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, ale usg miałam robione bo zgłosiłam się z plamieniem i lekarka chciała sprawdzic czy cos tam jest ;-) dlatego też musiałam zrobić kolejna betkę wczoraj bo jej wzrost oznacza że jest dobrze ( wczoraj zadzwoniłam do lekarki i stwierdziła że jak przyjdę 13.10 to może już zobaczymy dzidzie :-)
KamilaLublin nie wiem czy betka jest obowiązkowa ( pewnie nie, bo lekarz i bez tego mi potwierdził że jestem we wczesnej ciąży)ale moja koleżanka jak była w ciąży tez ją robiła ale tylko raz bo to bardzo dobry sposób na potwierdzenie ciąży
 
Ja myślę, że u mnie chyba nie trzeba nic potwierdzać bo jestem pewna na 100% :)
Brak miesiączki od 25 sierpnia.. ;p ból piersi i napuchnięta macica aż wystaje między biodrami taka "piłeczka" hi hi więc u mnie nie ma żadnych wątpliwości na szczęście. Folik biore już od miesiąca :)
 
U mnie brak od 28 sierpnia więc już następnego dnia zrobiłam test, z tego wszystkiego zapomniałam o foliku w pierwszych dniach ale teraz już codziennie. Dziś okazuje się że mam tylko jeden stanik który nie jest na mnie za mały, z pozostałych moje cycory się wylewają ( o tym że bola wolę nawet nie wspominać) ale ten stanik to rozmiar E :szok: więc obawiam się że będę mieć cyce do pasa :-) A mąż się tylko śmieje
 
no mi w pierwszej ciąży urosły z C do D niedawno zmalały znowu do C ale pewnie niedlugo znow urosną do D hehe.. tyle ze ja od urodzenia mojego syna (prawie 2 lata) cały czas mam pokarm w piersiach i w zaden sposob nie moge sie go pozbyc .. no teraz to juz nie musze sie pozbywać hehe dodam tylko ze syna karmiłam tylko do 4 miesiąca życia!! ;p
 
Witam i ja:)

U mnie termin na 17 czerwiec- także 3 tydzień ciąży i 4 dni. Beta sprzed 2 dni to 50:)
Czerwówką zostanę po raz drugi:) Mam już córcię z czerwca 2009 roku:)

Pozdrawiam wszystkie Mamusie.

Ps. Jak wkleić suwaczek?
 
reklama
Cześć dziewczyny.
A ja nie wytrzymałam i przepisałam sie na wizyte tydzień wcześniej z 22go na 15go. Mam nadzieje, ze bedzie juz cos widać.
Kurcze nie moge sie doczekać.
 
Do góry