reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

AVO Gratuluje!! :* Witamy w gronie.. :)
Ja mam Syniia z PAździernika 2009



Suwaczek w ustawieniach konta " sygnatura" adres BBcode hi hi tez nie umialam dziewczyny mnie nauczyly

ania2004 cośtam widać będzie albo pęcherzyk albo dzidzie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
SonySony może to nie koniec trzymam &&&&&
Dziewczyny powiedzcie czy dobrze śpicie w nocy, bo ja nie przez pół nocy przewracam się z boku na bok , ale może to przez to że muszę leżeć przez prawie cały czas wiec nie mam kiedy się zmęczyć
w dodatku od rana zaczęło mnie mdlić:-p
Bobofrutek gratuluję pięknego wzrostu betki:-)

jezu ja mam tak samo, jestem zmęczona, a przewracam się całą noc z boku na bok- okropność. W pierwszej ciązy za to o 20 spałam jak zabita....ale generalnie pierwsza ciąża była nie za fajna- wiec mam nadzieję, że ta bedzie kompletnie inna:)
 
AVO każda ciąża jest inna tak jak i każde dziecko :) Moje cale noce wrzeszczy nigdy w zyciu nie przespal całej nocy wstaje o świcie i późno chodzi spać w nocy awantury krzyki wrzaski wstaje kopie rzuca sie po łóżku i wypija 2 litry picia!! :/ Mam nadzieje że drugie bedzie przesypialo cale noce..
 
AVO każda ciąża jest inna tak jak i każde dziecko :) Moje cale noce wrzeszczy nigdy w zyciu nie przespal całej nocy wstaje o świcie i późno chodzi spać w nocy awantury krzyki wrzaski wstaje kopie rzuca sie po łóżku i wypija 2 litry picia!! :/ Mam nadzieje że drugie bedzie przesypialo cale noce..

moja córcia jest w tej chwili aniołkiem, czasem tylko pokazuje różki, ale genralnie nie moge narzekać. Jak się urodziła to dała nam popalić za to:) W ciązy nie maiałm zadnych problemów ginekologicznych, ale całą serię innych: niesmowite nudności, migreny z aurą, arytmię, rwę kulszową, puchnięcia dłoni, potem stóp.
 
Avo gratulacje:-)

Ania2004 pęcherzyk ciążowy albo dzidzia tak jak pisze Kamila :-)

Kamila i pomyśleć że tyle mam narzeka że nie ma pokarmu ;-) ale nie spotkałam się wcześniej z czymś takim, ale ja raczej mało wiem bo to moja pierwsza ciąża.

Pochwaliłyście się już rodzince?czy jeszcze wolicie poczekać?
Ja się zastanawiam kiedy im powiedzieć ale chyba poczekam do 13. 10 pewnie dłużej nie wytrzymam :-D
Pewnie od teściowej usłyszę że nareszcie się postaraliśmy i że przynajmniej zdążyłam przed 30 :-p
 
a ja sie już wszystkim pochwaliłam:) Jak tylko zrobilam test i wyszedl pozytywnie to juz wszystkim powiedzialam nie umiem utrzymac dla siebie tej radosnej nowiny :) Przy pierwszym dziecku tez od razu wszystkim powiedzialam :)
 
reklama
Wyszła nam duza przezierność karkowa a co za tym idzie wiele badan i wielka niewiadoma jak to sie skonczy. Na szczescie mamy cudowną, zdrową dziewczynke :) Mam nadzieje ze tą ciążą bede mogła sie cieszyć.
 
Do góry