reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Cześć dziewczyny :-) właśnie dostałam wynik bety pierwsza w poniedziałek 3507 a dzisiejsza 6415, dzwoniłam do mojej lekarki i powiedziała że jeśli nie ma plamień i czuje się dobrze to nie powinnam sie martwić, w czwartek ( za tydzień)zaprasza na usg powinno już być widać fasolinkę:-)
Teraz walczę z suwaczkiem nie wiem co robię źle ale za każdym razem pojawia się napis błędny plik, ale nie poddaje się może teraz sie uda :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
ajajaj... niemoge sie doczekac az urosnie mi brzuch :) Czujecie stwardniale podbrzusze? Możecie wciągać brzuch? Ja mam strasznie twarde i wogole nie moge wciagnac brzucha:)
 
Trzymam mocno za ciebie kciuki. Mnie się niestety nie udało przy tak niskiej becie utrzymać ciąży, chociaż też mi urosła do 116. Powodzenia.


Przykro mi sie nie udalo sie utrzymac ciazy :-( a mialas jakies bole, plamienie?
Jestem dobrej mysli. Czuje sie dobrze nie plamie wszystko jest ok. W poniedzialek powtarzam bete.
 
Tylko uczucie rozpierania w dole brzucha, sutki mnie też bolały. Zaraz od owulacji brałam Duphaston 2x1. i niestety w 36 d.c. zaczęłam plamić, taki brązowy śluz. Do teraz plamię, tylko że już mi leci krew. Jutro jadę na wizytę do lekarza, a beta mi spadła do 30.
Trzymam mocno &&&&&.
 
Oj przykre :-( Kochana czyli to sie teraz stalo?

Ja nie bralam zadnych lekow ani nic czasem poczuje jak mnie jajnik zakluje ale gadalam z lekarzem i to normalne ze czasem brzuch pobolewa i mowil ze jak nie ma plamien to jest dobrze szczegolnie ze mi beta ladnie rosnie.
 
reklama
Do góry