reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

gkvip Ty jestes po jakims in vitro hihi?
biggrin.gif
8/07/2011 ICSI TRANSFER 2 ZARODKÓW
no.gif
16/07/2011 KONIEC MARZEN - NIEUDANE ICSI
yes2.gif
9 ZAMROŻONYCH ZARODKÓW CZEKA
biggrin.gif
12/10/2011 TRANSFER 2 ESKIMOSKOW

happy.gif
21/10/2011 JESTEM W CIAZY !!!


<------ o to mi chodzi?:D Mało obeznana jestem i bardzo ciekawska.. :)
 
reklama
gkvip Ty jestes po jakims in vitro hihi?
biggrin.gif
8/07/2011 ICSI TRANSFER 2 ZARODKÓW
no.gif
16/07/2011 KONIEC MARZEN - NIEUDANE ICSI
yes2.gif
9 ZAMROŻONYCH ZARODKÓW CZEKA
biggrin.gif
12/10/2011 TRANSFER 2 ESKIMOSKOW

happy.gif
21/10/2011 JESTEM W CIAZY !!!


<------ o to mi chodzi?:D Mało obeznana jestem i bardzo ciekawska.. :)

Gratuluje tupetu:szok: Brak wiedzy nie usprawiedliwia twojego glupiego nasmiewania sie z ludzi ktorzy nie moga miec dzieci w naturalny sposob i czesto walcza kilka a nawet kilkanascie lat aby miec dziecko. No ale coz ludzie twojego pokroju tego nie zrozumieja.
Tak jestem po jakims IN VITRO !!!
Zycze powodzenia i szczesliwego donoszenia ciazy
 
Iwon to rodzimy w tym samym dniu :) szkoda tylko, że w innych szpitlach, byśmy się wspierały :) Ale znając życie lekarze jeszcze nam pozmieniają te terminy :)

Pewnie tak, witaj w klubie kochana :)

Chyba ja będę na samym końcu bo z kalendarza internetowego wyszlo 26 czerwiec :)

28 - przebiłam ;-)

Iwon ja też mam corkę 6-letnią:) z tym że w listopadzie skończy dopiero 6 lat :)

Ale fajnie :rofl2: Tym bardziej, że na wątku lipcowym i tutaj taka różnica wieku to raczej rzadkość.

Kurde kobitki trzymajcie kciuki za mnie zeby byl zarodek i zeby serduszko bilo i bylo tylko jedno malenstwo

Trzymamy :tak:


tak czytam u Waszych młdłościach a ja jak narazie nic :crazy:

Melduję, że u mnie mdłości również brak. W sumie, to z pierwszym też prawie wcale nie miałam, może to taki urok?
 
No to jestem:)

Jak to lekarz powiedział "człowiek duży 2,34cm serduszko bije więc wszystko ok:)

Następna wizyta 22.11 i tego dnia będę miała usg genetyczne ,właśnie się dowiedziałam że mój lekarz też robi takie usg.

A tak się bałam

Zdjecie wkleję jutro bo przy laptopie nie mam skanera, muszę iść do córki do kompa a ona już śpi.
 
No to jestem:)

Jak to lekarz powiedział "człowiek duży 2,34cm serduszko bije więc wszystko ok:)

Następna wizyta 22.11 i tego dnia będę miała usg genetyczne ,właśnie się dowiedziałam że mój lekarz też robi takie usg.

A tak się bałam

Zdjecie wkleję jutro bo przy laptopie nie mam skanera, muszę iść do córki do kompa a ona już śpi.
Gratuluje:tak: super wiesci :-)oby tak dalej:)


Iwona ja mam termin na 29 czerwiec :)
 
Ostatnia edycja:
super wiesci Violapop :)
mnie za to chyba jednak przeziebienie rozklada - leze cieplo ubrana pod kocem i sie trzese. Chyba jutro zamiast do pracy to do lekarza bede biegla.
Zaczelam tez ogladac jakies wozki na sieci - wiem zupelnie bez sensu jeszcze...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry