reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Dobry Wieczór :-)

Dziś mija równy rok odkąd zobaczyłam dwie kreski na teście, a teraz moja Julia patrzy na mnie z uśmiechem.
9 miesięcy minęło błyskawicznie choć nie obyło się bez stresu ale wszystko dobrze się skończyło.

Życzę Wam spokojnych kolejnych 8 miesięcy ciąży.Obyście wszystkie dotrwały do szczęsliwego rozwiązania!!!

Jakbyście miały jakies pytania odnośnie ciąży, objawów, dolegliwości to chętnie odpowiem (póki jeszcze wszystko dobrze pamiętam).
Piszcie na PW.

Mamusia czerwcowa 2011 :-)
 
Ale tu kobietki są uczynne i pomocne.. :)

Miłego Dnia :)

Śniło mi się, że czuje ruchy dziecka.. ;) Już niemogę się doczekać.. ;p kochałam to jak mój synek czasem wkładał mi nóżkę w żebra hehe..
 
Witajcie dziewczyny!

Ja swoje dwie kreski ujrzalam w poniedzialek :-) Wczoraj polecialam na bete i mialam 28,84 lecz niestety lab nie ma norm tak szczegolowych wiec nie wiem co znaczy dokladnie no ale ciaza jest potwierdzona dwoma testami i betka. W poniedzialek bylam rowniez u gina bo mialam niewielkiem plamienia takie tylko na papierze no ale sie wystraszylam ale powiedzial ze jest ok i ze trzeba czekac czy beta urosnie czy to nie bylo czasem poronienie. No ale nie sadze ze przy poronieniu moglabym tak lekko plamic ze wkladka nawet byla czysta a zaznaczam ze plamienie bylo w terminie @. Jutro lece powtorzyc betke zeby byc spokojniesza. Na usg w poniedzialek nie bylo jeszcze nic widac no ale moze jak za tydz pojde to zobacze swoja dzidzie. Z dolegliwosci poki co mam jedynie czasem bole brzucha no i piersi mam takie inne.

Pozdrawiam Was wszystkie :-)
 
reklama
Antylalka a kiedy miałaś ostatni okres?
Ja nie wiem czy mam liczyć od 27 kiedy zaczełam plamić czy od 29 kiedy zaczełam krwawic
 
Do góry