reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Czerwiec 2012

Na tym forum, automatycznie pamietany jest tylko jeden cytat- ten ostatni, nie cyctat cytowany... :no:

Wy tu na wodeczke i ogoreczka...a ja niealkoholowa :zawstydzona/y:
Tzn musi byc nie lada okazja i towarzycho, bym zapomniala o tym okropnym smaku alkoholu i poszla w tango ;-)

A tak ogolnie, to piwo u nas stoi latami :eek:
Czasem ewentualnie jakas naleweczka siostrzana:tak:
 
reklama
A jak właśnie zacytowałaś dwie osoby w jednym poście? :sorry:

a plusik od cytuj rozni sie tym ze jak robisz cytuj to od razu wlacza Ci sie odpowiedz i cytukjesz jedno a plusikami zaznaczasz wiele i dopiero klikasz na odpowiedz no ale przeciez Ty tak robisz :p

:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

wiecie co??? ja to wiem:-D
jak o to pytałam to mi sie musiała druga połkula niechcący wyłączyc:-D:-D


A jak wódeczka to finlandia!!!
 
Sicil to niedobrze jak stoi latami:p wypij szybko bo sie zepsuje:p:p:p tzn jak urodzisz nie teraz. wiesz co z nami zapomnialabys o tym alkoholu albo bysmy takie drinki Ci zrobily ze bys go nie poczula:):):) no bo jak to( teraz powiem bardzo znane zdanie) Z NAMI NIE WYPIJESZ????:-D:cool:
 
:eek: nie przesadzaj!
mi wystarczy żywiec, smalec i kwaszony w łapę:-D

za piwem nie przepadam, smalcu nie lubię- hahahah....daj cięzarnej pomarzyć:)
Zachód słonca zimny kieliszek w ręku, ja piekna, opalona i szczupła siedzę na górce i patrzę na winnicę, słyszę śpiew świerszczy:) hahahah
 
AVO- ja jesli winko, to z serkiem :tak: ale we Francji :tak: I tam ani piekna ani opalona byc nie musze (zreszta ja sie po prostu pale, nie opalam..), byleby ten serek byl ;-)
 
Dziewczyny kochaaane jestescie. Wasze kciuki pomoglu i wygralam :):):):):)!!!!!!!!juz nie ma zadnych praw i wiecej sie odwolac nie moze:) ale przesluchiwali jeszcze mnie i pytali po co wogole chce mu te prawa odebrac:eek: troche mnie zatkalo no ale powiedzialam ze na wszystko musze miec jego zgode a jego po prosrtu nie ma, rafal widzial go raz i nawet na wakacje nie mamy jak wyjechac. no i powolalam sie na ciaze, ze rodze niedlugo, zakladam rodzine, biore slub i rafal bedzie mial tate ktory bedzie go wychowywal normalnie a nie co 2 miechy przez telefon powie czesc tu tata...no i to przewazylo i powiedzialy ze mam racje, ze jesli moje zycie ma polegac na tym ze zeby zalatwic jakakolwiek sprawe bede go po swiecie szukac to to bez sensu, a kontakty jak bedzie chcial miec to bedzie mial bo mu nikt nie zabrania. ale wiadomo jak jest i ma to gdzies.uffffff.... no i jego i jego adwokat oczywiscie na tej sprawie nie bylo:)

Buziak pisz do Maminy bo ona czasmi robi takie cuda z tymi cytatami w cytatach :) mi to tylko na privie wychodzi :p:p:p:p taka choinka :D

za godzinke lece na zebranie w przedszkolu. dzien pelen wrazen.
ale jak mnie brzuch zaczal ciagnac na tej rozprawieto sie wystraszylam, bo stalam na przesluchaniu i tak sie balam tych kobiet ze szok:/

wiecie co latem to my sie chyba na jakies forum AA przeniesiemy... bo ja tez od rana o piwie mysle:p jeszcze tylko pol roku...:eek::confused2: calkiem niedlugo nie?:) w sumie lech free tez nie jest zly ...tak z braku laku
Super no to teraz tylko do czerwca czekać na kolejnego dzieciaczka w spokoju a potem można już normalnie na wakacje wyjechać ....bez pytania o zgodę.:-)

Ogólnie humor mam do dupy:wściekła/y::wściekła/y: pieprzo........e banki!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Tylko nie świerszcze!!! My latem mieliśmy jedmego w ogródku i nam skur..wy..syn spać nie dawał!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

A ja mam swierszcza jako sygnal nadejscia polaczenia w telefonie :tak:
Uwielbiam, kojarzy mi sie wlasnie z wakacjami i Francja :tak:

blond_20- ale ja jestem swinka jedna- dopiero teraz dojrzalam- gratulacje!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Co piję to zależy od sytuacji - czy to jest picie takie do siedzenia (może byc wódka z colą), czy to na baletach (wódka z Red Bullem) szybciej uderza i nogi same niosą.... czy tylko winko do jedzonka. Piwa nie lubię, choć w jedne wakacje dla zabicia czasu to wypiłam go morze... tzn. tak po 2 kufle dziennie, przez 10 dni (oczywiście z sokiem).
 


Napisz swoją odpowiedź...
Do góry