reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

nie chce mi sie w to wierzyc, zeby lekarze wyznawali jakies zabobony ;/// ile dziewczyn czuje ruchy w 15tyg???
ja sama osobiscie teraz czułam na dwa ni przed rozpoczeciem 15 to na poród mam sie szykowac w 28tyg??????? :baffled:

Mój gin powiedział...od 14 tygodnia może pani czuć ruchy...początkowo łaskoczące...ale gin kumpeli powiedział jej, że niemożliwe jest czucie w 18 tygodniu...więc ile ginów tyle opinii...jak z ludźmi...
 
reklama
nie chce mi sie w to wierzyc, zeby lekarze wyznawali jakies zabobony ;/// ile dziewczyn czuje ruchy w 15tyg???
ja sama osobiscie teraz czułam na dwa ni przed rozpoczeciem 15 to na poród mam sie szykowac w 28tyg??????? :baffled:

Własnie, ja poczułam w 15 tyg. wprawdzie nie kopniaczki, ale rybke, motylki i przesuwanie, od tyg. juz kopniaki solidne, wyczuwalne pod reką, a mam oponke musze zaznaczyc. silna dziewuszka mi sie szykuje :-)
Wiec gdyby to byla prawda z tym terminem, to powinnam niedlugo rodzic. raczej bzdura.
 
Ze spraw głupich, śniło mi się dziś, że moje dziecko wyszło mi z pępka, normalnie trzymałam bobasa na rękach, cieniutka pępowina się wiła, dziecina się we mnie wpatrywała i oddychała spokojnie, a ja byłam spanikowana, bo sobie uświadomiłam, że to dopiero 5. miesiąc! Wsadziłam bobo z powrotem do brzucha, a ono za chwilę znowu wylazło :szok:. Okazało się też, że to dziewczynka ;). Za dużo czytam o ciąży czy jak? :D

Magni, przeciez to normalny piekny sen cięzarnej;-):tak:


Buziak- moj wcina wszystko, zarowno deserki jak i obiadki miesne jarzynowe ;-)
czyli jednak dobrze:-):rofl2:


Mój gin powiedział...od 14 tygodnia może pani czuć ruchy...początkowo łaskoczące...ale gin kumpeli powiedział jej, że niemożliwe jest czucie w 18 tygodniu...więc ile ginów tyle opinii...jak z ludźmi...

:szok: chciałabym z takim ginem pogadac,bo nie wątpie ze sie facet naczytał w swoim życiu roznych ksiazek, ale jednak raczej w ciązy to on nie byl!!! ;-)

widac czasem racje ma cięzarna zwykła prosta kobieta a nie jej lekarz:-D
 
karamija, no właśnie, też sobie pomyślałam w tym śnie, że nie powinno wprawdzie wyjść tak wcześnie, bo to niebezpieczne, ale przynajmniej wiem, jaka płeć ;) to pewnie podświadomość domaga się wiedzy o tym, czy moje dziecko ma siusiaka czy dziurkę :D.

sicilpol, no to narobiłaś mi smaka na krem z porów! niestety, po otwarciu lodówki przeżyłam wielkie rozczarowanie, bo nie ma w niej nawet pół pora :( i co, wielka wyprawa do warzywniaka czy poczekać na powrót męża i ugotować jutro? oto jest pytanie!
 
Tialana,

Mam do Ciebie pytanie,czy mialas juz usg i jak duze jest Twoje bobo? Pytam,bo mamy termin na sam dzień i chcialabym porównać. Mi ciagle wychodzi ciaza o tydzien mlodsza,malutka ma dopiero 170g,a pozostale dzieciaczki widze ważą juz po 350g. Zaczynam sie niepokoic, do tego mama i siostra mi mowia ze coś jest nie tak,ze mala jest za malutka,itd i ja zaraz chyba oszaleje. Czy ktoras zna wymiary dzidzi z 17tyg??
Aha, no i prosze doliczyć moja dziewuszke do listy, bedzie już 5!

Mój faslinek w 19 tyg ważył 170 g. Gin powiedział że ok. Więc sie nie martwię - będzie drobniejszy (ale po kim?? ja 170 maz 186) po teściach chyba. Bo teściowa w foteliku powinna jeżdzić taka wysoka jest.
Więc spoko - poród będzie może lżejszy :)

Też się pod tym podpisuję, mi też się średnio na pierwszym usg średnio podobał obraz 3D. 2D bardziej działał na moją wyobraźnię i po tym wiedziałam, że nosze pod serduszkiem ślicznego bobaska. A po 3D... chyba było faktycznie za wcześnie :happy:
Świąteczne dekoracje też muszę już schować. Jakoś do tej pory nie miałam motywacji. Nie pamiętam, która pisała o kocie z adhd, który rozbiera choinkę... mogę pożyczyć? Tylko bałaganu później nie chcę...:baffled:
Ruchów tez nie czuję jako takich, tylko "przelewki"...

Ja mam kota w którego szatan czasem wstępuje. Ale objawia się to bieganiem od łazienki do salonu z zawrotna prędkością. Za to choinke rozbiera delikatnie i systematycznie. Znaczy juz rozebrała. Wyglądało to tak: podeszła, wspięcie na tylnie łapki. Ozdóbke w żabki, pociągnąc aż zejdzie i odłozyć na środek pokoju. I systematycznie z każda któa w zasięgu łapek była.
Chyba jej sie nie podobały :)

Jak ja Wam zazdroszcze tych ruchów, mam nadzieje, ze niedługo je poczuje, a jutro lekarz i mam niezłego stracha.

Ja zazdroszcze, ale nie wiem nawet jak to czuć. Chyba bym wiedziała. Na razie mnie tylko cos tak czasem zakuje i zaboli - ale wątpie aby fasolinek sie tak objawiał.

Tialana ,
Ja też mam termin z om, ostatnią @ mialam 1.09 ,wiec rzeczywiście dziwne,ze są różne suwaczki. Właśnie ja też bylam w 18tyg na usg,tylko z pomiarow wyszedł 17tydz.,ale jak tak mowicie to juz sie nie martwie ;)
Dzięki

Hmmm to już nic z tych suwaczków niw rozumiem, Ja ostatni okres miałam 3 września
 
mangii- super zupka, polecam :tak: ja co prawda nie patrzylam na proporcje tylko skladniki i tak dalam 1,5pora ale duzego, bialego i 2wieksze ziemniaki- wyszlo na dwie osoby.. teoretycznie :eek:
 
Ze spraw głupich, śniło mi się dziś, że moje dziecko wyszło mi z pępka, normalnie trzymałam bobasa na rękach, cieniutka pępowina się wiła, dziecina się we mnie wpatrywała i oddychała spokojnie, a ja byłam spanikowana, bo sobie uświadomiłam, że to dopiero 5. miesiąc! Wsadziłam bobo z powrotem do brzucha, a ono za chwilę znowu wylazło :szok:. Okazało się też, że to dziewczynka ;). Za dużo czytam o ciąży czy jak? :D

Mi już dwa razy się śniło, że moja dzidzia wydrapała sobie dziurkę w moim brzuchu i wyszła i do tego podrapała mi dłoń, bo nie chciałam żeby tak wcześnie wychodziła... w pierwszym śnie w ogóle wyglądała jak nie człowiek a w drugim była normalnym bejbaskiem...sny nie mają granic!!
 
reklama
Do góry