reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

,malutka ma dopiero 170g,a pozostale dzieciaczki widze ważą juz po 350g. Zaczynam sie niepokoic, do tego mama i siostra mi mowia ze coś jest nie tak,ze mala jest za malutka,itd i ja zaraz chyba oszaleje. Czy ktoras zna wymiary dzidzi z 17tyg??
Aha, no i prosze doliczyć moja dziewuszke do listy, bedzie już 5!

Moja córeczka w 17 t. i 2 dni ważyła 196 g. Jak widać Twoja jest jak najbardziej w normie.

Gdzie jest lista maluszków? Proszę mnie dopisać z Moją Okruszynką.
 
reklama
Kurcze...właśnie zjadłam zupę i wylądowałam nad kibelkiem...czy Wam się też jeszcze zdarza??? ostatnio miałam tydzień spokój i w niedzielę po śniadaniu mnie dopadło, no i dziś...ogólnie od niedzieli czuję się gorzej, jakby wszystko wracało z 1 trymestru:szok: Już nie wiem co mam o tym myśleć, boję się, że czegoś dzidzi nie dostarczę...
 
Gdzie jest lista maluszków? Proszę mnie dopisać z Moją Okruszynką.
Jesteś już na "liście czerwcowych mam"? Jeśli nie, to napisz mi dane na priv to Cię wstawię :tak:
MACKU ODP CI NA WYPRAWCE I MOJA ODP TELEPORTOWAŁA SIE NA ZAMKNIETY:szok::szok::szok: WEZ USUN TAM CO?
Właśnie zauważyła, że się zdublowałaś. Ale na zamkniętym nie jestem modem i nic nie mogę zrobić :no:

Ja chyba nie mogę jeść chleba z ziarnami, bo po nim się czuje koszmarnie :/
A ja mam z kolei po białym pieczywie zgagę :baffled:
 
witam dziewczeta
tu macie ladna tabelke ze SREDNIMI wymiarami dzidzi:

Average fetal length and weight chart | BabyCenter

wiadomo ze to srednie wiec odchylenia od normy sa normalne :)

kto nie czuje ruchow to ja oddam chetnie polowe moich, nie moge w nocy spac! czuje sie pobita od srodka, non stop sie rusza kopie i rozciaga... maz juz bez problemu wyczuwa wszystko przez brzuch.

mam dzisiaj wizyte o 18 , trzymajcie kciuki, odezwe sie wieczorem
 
Witam Się południowo :p



Kurcze...właśnie zjadłam zupę i wylądowałam nad kibelkiem...czy Wam się też jeszcze zdarza???
ostatnio miałam tydzień spokój i w niedzielę po śniadaniu mnie dopadło, no i dziś...ogólnie od niedzieli czuję się gorzej, jakby wszystko wracało z 1 trymestru:szok: Już nie wiem co mam o tym myśleć, boję się, że czegoś dzidzi nie dostarczę...

mi też się zdaża ale nie martw się... dzidzia ma wszystko co potrzeba bo nawet jeśli Ty wszystko zwrócisz to Twój organizm ma coś takiego jak "magazyn" :D i dzidzia stamtąd czerpie:)


josie 3mam kciuki za wizytę :)
 
reklama
Witam mamuski :-D
Oczywiście gratuluję wszystkich udanych wizyt i podglądnięcia płci :-D :-)
Szkoda że jednak nie opisujecie wizyt w odpowiednim wątku szybciej by można było znaleźć i każdej z osobna pogratulować, wiem wiem mogłabym tu codziennie zaglądać ale się nie da :-(.
 
Do góry