reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

No właśnie też mi się wydawało, że taki widziałam, więc tym bardziej nie rozumiem dlaczego nie można ich jeść. Chyba jedynymi istotami, które czytają etykiety pod tym kątem są właśnie kobiety w ciąży. Bo lekarze to chyba poprzestali na dawno uzyskanych informacjach mam wrażenie.
Pytałam o to koleżankę, która oprócz tego, że jest na bieżąco bo ma małego synka, jest również dietetykiem, że chodzi też o pleśnie, które też mogą zaszkodzić. Nie znaczy to, że nie wolno ich w ogóle jeść, tylko aby nie przesadzać :tak:
 
reklama
Serów pleśniowych też nie jadam, ale przecież feta jest z mleka pasteryzowanego, więc spokojnie można ją jeść. No chyba, że chodzi o kalorycznośc i ilość soli.

tak na dobrą sprawę to fety raczej nie da się zjeść w jakiejś wielkiej ilości więc nawet kaloryczność i sól nie zaszkodzi;p

10 rzeczy zakazanych w ciąży - Ciąża - Rodzina - Polki.pl
To dokładnie wygląda jak mi doktor wykład zrobił
 
kamcia my juz kupilismy x-landera XQ kolor carbon. i nosidelko/ fotelik RECARO - czarno-czerwony :))
Ciuszkow jeszcze nic nie kupilam bo troche dostalam... ale z checia bym cos kupila:)

Tez z niecierpliwoscia czekam na wiesci z wizyt!!
to jest ten z obracanymi kólkami? i chyba doc drogi prawda? ja lece do Polski w lutym i chce kupic tam myslalam o Mikado Aston ale kolorki mam dziwne:)
 
Wróciłam i ja. Co najważniejsze dla mnie serduszko bije:-D. Dzidziak ułożony był cytuję " w pozycji wymuszonej" więc rozczaruję Was pisząc iż nadal nie znam płci :errr: . Połówkowe jednak na następnej wizycie na początku lutego. :dry: Pobrał mi cyto i teraz mnie podbrzusze tam niżej troszkę boli ale ogólnie jest dobrze.
Dziękuję za trzymanie kciukasów no i gratuluję poznania płci Kasi i Gosi.

Dobrej nocki kobitki.
 

No właśnie, chodzi o sery z mleka niepasteryzowanego, a feta jest z pasteryzowanego, przynajmniej ta którą ja kupiłam.

Pytałam o to koleżankę, która oprócz tego, że jest na bieżąco bo ma małego synka, jest również dietetykiem, że chodzi też o pleśnie, które też mogą zaszkodzić. Nie znaczy to, że nie wolno ich w ogóle jeść, tylko aby nie przesadzać :tak:

Ale feta też ma te pleśnie? Bo nie wiem. A zresztą ja ją gotowałam z brokułami to chyba coś tam wybiłam temperaturą.
 
Gratulacje pozania płci:) ja juz tez bym chciała wiedziec.....mam nadzieje ze na poczatku lutego sie dowiem zanim polece do Polski:) a mam pytanie od kiedy zaczełyscie czuc ruchy maluszka? bo ja troche martwie ze bardzo rzadko czuje i bardzo delikatnie fakt ze mam z przodu łozysko ale i tak sie martwie....
a co do zaparć to probowałam juz tego syropu na mnie nie działa ja juz przed ciaza mialam ogromne problemy z tym a teraz to jest tragedia....narazie czopki pomagaja...aleniewiem na jak długo....
 
Wróciłam i ja. Co najważniejsze dla mnie serduszko bije:-D. Dzidziak ułożony był cytuję " w pozycji wymuszonej" więc rozczaruję Was pisząc iż nadal nie znam płci :errr: . Połówkowe jednak na następnej wizycie na początku lutego. :dry: Pobrał mi cyto i teraz mnie podbrzusze tam niżej troszkę boli ale ogólnie jest dobrze.


Dobrej nocki kobitki.
O kurczę! Czuję się straaasznie zawiedziona ;-)

Ale feta też ma te pleśnie? Bo nie wiem. A zresztą ja ją gotowałam z brokułami to chyba coś tam wybiłam temperaturą.
Nie. Miałam na myśli sery pleśniowe. :tak:
 
wiedzialam ze to bedzie dobry tydzien, gratuluje zdrowych bobaskow :-)

co do serow plesniowych to ja jadlam i to nie raz, sprawdzalam tylko czy z pasteryzowanego mleka. Badzmy szczerzy to tylko ser.... nie ma co wariowac, zreszta szanse sa nikle ze dostaniemy listerii...rownie dobrze mozemy dostac tasiemca czy innego pasozyta
a ser ma duzo wapnia i napewno pomoze nam zachowac zeby i kosci w stanie pierwotnym

ide wziac loda wodnego (sokowego) na patyku, wy sie martwie ja bede se lizac

haha jak to brzmi
 
To może susz taki jak na święta się robi podobno pomaga .....ja oprócz syropu mam pomoc w mleku gorącym i idzie ale wiem że każdy ma inaczej. Powiem ci ciekawostkę z mojego przypadku że lekarz uwaza że u Mnie problem leży w mięśniaku który sobie rośnie i uciska przy tym jelita i niby te gorące mleko mi pomaga...w innym przypadku grożą mi żylaki w tym miejscu ...hmmm:-:)-)
 
reklama
Cudownie, gratuluję! Ja tez ide za 2 tyg i przekonamy się, czy potwierdza się wcześniejsze przypuszczenia, że będzie dziewczynka :)
kobietki jestem :-)
usg rewelacja! na prawdę warto wydać kasę na to!
100% dziewczynka, mega ruchliwa :-D machała do nas!!!
wszystkie wady jakie się dało w tym badaniu wykluczyć - wykluczone :happy2:
waży 375 gram
mamy przecudny film i kilka zdjęć...jestem zakochana...tatuś z resztą też :tak:
 
Do góry