reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

maćku
biały jeleń z krzyżem między nogami???:-D
Też się zdziwiłam ;-)

macku - przekalkuluj czy Ci sie opłaca bo moja sis kupowała na allegro za ok 10 zł sztuke a i gratisy wkładali. A materiał to zeby uciagliwy był dobrze;-)

Ale chodzi właśnie o to, że mnie to nie będzie nić kosztować, bo wykorzystam to co już mam (moi rodzice mają zakład krawiecki i szyją z dzianin, więc na pewno coś się znajdzie;-)).
 
reklama
Też się zdziwiłam ;-)



Ale chodzi właśnie o to, że mnie to nie będzie nić kosztować, bo wykorzystam to co już mam (moi rodzice mają zakład krawiecki i szyją z dzianin, więc na pewno coś się znajdzie;-)).

i to szybko bo rodzice maja zakład krawiecki a córka z gołym brzuchem chodzi;-) to pewnie ze szyj sobie:tak:
 
Kurcze Macku, to Ty juz jestes ustawiona :tak:;-) posciel, ochraniacze, zaslony, firanki - faaaajnie masz :tak:

Karamija- no moj kuzyn wlasnie znad morza i tak mowi, ze nas mozna szybko rozpoznac ;)

munka- witaj :)

Buziak- oj to bedziesz miec ciekawe 2tygodnie :tak:
ale fajnie, ze dwojka, to z reguly ma swoje wlasne zajecia:tak:
 
sicilpol - teraz juz zaczynaja bawic sie sami bo do tej pory dwójka wisiała na mnie;-) Po mału zaczynaja sie takie typowo tylko ich sporty np rowery hulajnogi trampolina.. latem w ogóle im nie jestem potrzebna zwłaszcza w godzinach obiadowych;-) Ewentualnie musze co jakis czas wyjsc nakleic kolorowy magiczny plasterek:tak:

A przed chwilą zrobiłam sobie dobrze startymi jabłuszkami pyyyycha i myślałam ze dzikusom zrobie przyjemnosc a skonczyło sie "spróbowaniem" na siłe :wściekła/y: nie wytrzymałam i kazałam im spr to niemal płakali ze musza to przełknąć:baffled: Czy to są normalne dzieci???:no:
 
wrocilam z aqua jogi, super sprawa!! 10 foczek w plytkim basienie z ciepla woda, plywajace hantle i wygibasy. w koncu troche ruchu :tak::tak:
ide obiad ugotowac bo umieram z glodu!
 
Hej :)

Dziewczyny mialam dzisiaj sen, ze urodzilam syna
yes2.gif

juz chyba 5 razy w tej ciazy sni mi sie, ze chlopak
yes2.gif

Byl zdrwy, duzy chlopak, mialam cc, i wiecie co, wyjeli dziecko a mi pozwolili isc sbie pochodzic i kazali mi przyjsc za kilka godzin na zszywanie
shocked.gif
i tak sobie chodzilam z tym brzuchem otwartym, bolalo mnie ale wytrzymalam
laugh.gif
I mowie do meza, ze chce by byl Oliverek a On sie zgodzil, a ja sie po chwili zorientowealm, ze ja chcialam przeciez Igorka a nie Oliverka:-D I od rana mnie boli brzuch, przeciez nic dziwnego skoo pol nocy chodzilam z otwarta rana hehe:-D
Nie wiem czy zwiastuje na chlopaka czy tak jak sie mowi, ze sny na odwrot trzeba interpretować i bedzie coreczka:-) jeszcze 3 tygodnie i se dowiem, mam nadzieje:-)

Sorry, ze tak tylko o sobie ale zaraz spadam sie zbierac do kolezanki, Kuba spi w najlepsze wiec mam chwile spokoju, i moge wlosy wyprostowac bo w innym wypadku On by chcial jak zawsze je prostować:-D

buziak to baw sie dobrze na imprezce;-)

Muńka witaj:-) i zapraszamy do pisania:tak:
 
A ja piję kawkę po ciśnienie mam chyba za niskie 90/50, zjem też ciacho mniam... i też ide się pindżyć ale do dzina
 
reklama
Witam się i ja dzisiaj już po badankach a wyniki jutro
milych badanek.zdrowych wynikow i owocnej nocy(ups owocna byla 19 tyg temu:-)
ona prawda że owocna noc była 20 tygodni temu i to bardzo owocna :-)

brynczec to narzekac, a kejter to pies, taki kundel.
josie super słowa fajne :-)

u nas w szczecinie nazywa sie racuchami placki z ciasta jak na nalesniki z jablkami!
witam sie dziewczynki!dzisiaj jednak musze isc do lekarza!goraczka nie schodzi ponizej 38st!wykoncze sie
to zdrówka życze

Witam się i ja


Mój brzucholek też jest w mniejszych i większych jak to ujęłaś śliweczkach

Dziś mam wizytę - nie mogę się odczekać ( trzymajcie kciuki) trochę się denerwuję ale to tak jak zawsze.
Po wizycie ( jak będzie ok) to spotykam się z kumpelą tak więc proszę nie denerwować się - na pewno się odezwę.

PS Sici to jesteś bardziej kreatywna niż myślałam. Sorki ;-) A mnie się skojarzyło, że biały bo wyprany został w pralce no i jeleń bo dał się tam wpakować :baffled:
trzymam kciuki za wizytke daj znać jak wrócisz :-)

Witajcie mamuśki!

Wiem,że pewnie mnie już nie kojarzycie, bo pisałam troszkę na początku, ale może uda mi się jeszcze dołączyć do Waszych pogaduszek, bo w końcu czuję się lepiej, już nie pracuję i wiem, że będę jeszcze częściej tu zaglądać. Śledziłam Wasze wpisy i cieszyłam bądź smuciłam się razem z Wami, dlatego postanowiłam, że dołączę ponownie.
Z naszym maluszkiem póki co wszystko ok, ruchy czuję już od 16 tygodnia i są coraz wyraźniejsze, no i będziemy mięli córeczkę :-):-D:-D
muńka witaj i się rozgość :-D

Zupełnie zapomniałam, mam dzis impreze w stylu kinder bal u chrzesniaka..
ide wiec sie pindrzyc po mału..
udanej imprezki życze :-)

trzymam kciuki za dzisiejsze wizytki
narobiłyście mi smaka na te racuchy i chyba zaraz sobie zrobie ide poprasować i później się za nie wezme :szok:
 
Do góry