reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2012

Chwilkę nie byłam na bieżąco i już kompletnie jestem pogubiona :-( a że mam kilka spraw na głowie to nie mogę tu tak dużo siedzieć

carla
tobie kochana zdrówka i miłej zabawy z bulgotkiem!

niespodzianka
gratuluję kolejnego małego mężczyzny!


Ja wczoraj pierwszy raz od wielu wielu dni wyszłam na spacer i to w lekkim mroziku, cudowne uczucie, od nagłego nadmiaru tlenu aż mi się w głowie kręciło! Ponieważ ból nerwu się nie zaostrzył, stwierdziłam, że już mogę wychodzić i teraz codzienna porcja świeżego powietrza będzie dla mnie i dla Bąbla małego i dużego.

tialana
współczuję straty:-(


Udało mi się usta doprowadzić do ładu:piling, miodzik i smarowanie pomadką bebe dosłownie co 5 minut, jest zdecydowana poprawa!
 
reklama
blond - my na dorobku dopiero;-) wazniejsze rzeczy były np ekspres do kawy a robot nie zając :-D
dla tych moich dwoch niejadków to po placku dosłownie, i dla mnie troche to 5 ziemniaków mnie nie zmęczy:-D
 
Chyba wstaję trzec ziemniaki na racuszki!!!:-D

racuchy z ziemniakami?? w sensie lacki ziemniaczane? bo racuchy u mnie to drożdzowe najlepiej z jabłkami, aczkolwiek z dynią równie pyszne.

Udało mi się usta doprowadzić do ładu:piling, miodzik i smarowanie pomadką bebe dosłownie co 5 minut, jest zdecydowana poprawa!

Posmaruj jeszcze na 10 minut miodem. Potem zlizać można. Miodek cudnie działa
 
Witam się i życzę miłego dnia :* kurcze kiedy ja znajde czas żeby tu z Wami posiedzieć :baffled: Moje dziecko ostatnio nic mi nie daje zrobic bo od razu wrzask i placz:baffled: mam nadzieje ze dzis wczesniej usnie i troche bede miala czasu dla siebie:-)
 
Moja mama ma problemy skórne i może teraz tylko używać białego jelenia bo tylko na niego nie reaguje alergicznie więc w łazience stoi cale asortyment, płyn do higieny intymnej, żele pod prysznic, mydła w kostce i w płynie szampony i proszek też jest, po loveli też miała przeboje więc chyba nawet ten biały jeleń jest delikatniejszy

a swoją drogą to ciekawa ta nazwa "biały jeleń"
 
Buziak a widzisz ja ekspresu nie mam :p za to robota mam takiego 20letniego po mamieale ja musze miec bo z kuchni to bym moglanie wychodzic, nn stop gotuje a doopa rosnie:/
No wlasnie racuchy z ziemniakow??

Carla no widzialam wlasnie ze bialy jelen ma cala serie tych produktow. skoro mowisz ze ok to moze warto sprobowac.

ja zaraz jade sobie wozki poogladac i inne *******ki na poprawe humor, powiedzialam dzisiaj slowo za duzo i moj sie obrazil i poszedl w cholere. ehhh kurde ze ja sie czasami zamknac nie potrfie tak po prostu:zawstydzona/y:
 
reklama
Moja mama ma problemy skórne i może teraz tylko używać białego jelenia bo tylko na niego nie reaguje alergicznie więc w łazience stoi cale asortyment, płyn do higieny intymnej, żele pod prysznic, mydła w kostce i w płynie szampony i proszek też jest, po loveli też miała przeboje więc chyba nawet ten biały jeleń jest delikatniejszy

a swoją drogą to ciekawa ta nazwa "biały jeleń"

Śmieszna nazwa...ale i ja na niego postawię jeśli idzie o Kluska :)

Dziewczyny mam iśc do lekarza? Czy bez sensu? I robić to co można na własną rękę? Kluchowi według biblii nie zagraża to moje przeziębienie...cytryny, cebule, czosnki, miody, dużo picia i leżenia...ale jakoś się martwię :(
 
Do góry