reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie,

Agi - super perspektywa z tym piątkiem, odpoczniesz trochę no i więcej czasu z Polcią spędzisz:tak:

Lenka -jak nocka minęła?

eagle - zapomniałam Ci wcześniej napisać, ze bardzo się cieszę ze u męża lepiej:tak:

izia_tcz - zdrówka dla Michasia

kasiaj - niech wszystko o czym piszesz się spełni:tak:, kiedy macie operację na jąderko? a dzisiaj chyba na jakieś badania jedziecie? Powodzenia!

ewelinka
- i jak w nocy z Marysią poszło?

konniczynka - jak dzisiaj samopoczucie u Ciebie?

Lencja
- zdrówka dla męża, a jak Nelcia, dalej marudzi?

emalia - to oczko to rewelacja:tak:, pokazałam mężowi mówi ze profesjonalnie, super, napracowaliście się, ale efekt oszołamiający i te rybki:-):-)

zyrraffka - szkoda, że nie możesz się ponudzić razem z nami;-);-) z tego co piszesz bardzo ciężkie to szkolenie, skoro mąż do palenia wrócił:-(

Milka - udanych wakacji!!!

Wszystkiego najlepszego dla Emilki!!
 
reklama
Hej!
U nas naprzemiennie Mega Maruda zmienia się w uhahane dziecko i odwrotnie - juz nie wiem co jest grane ;) wczoraj popołudniu zaśmiewała się sama z siebie po południu a wieczorem mega problem z zasypianiem - w końcu po 2 godzinach zasnęła u mnie na rękach przy TV. Nawet jak była chora to takich problemów z zasypianiem nie było....w nocy też 3 pobudki a rano odmowa butli... ehhhhh....

Wszystkiego najlepszego dla wczorajszych i dzisiejszych solenizantów i jubilatów!!!!!!!!

KasiaJ
- tyle czterolistnych - jedna na każde marzenie do spełnienia :D
emalia - piękne oczko - podziwiam!!!
zyrraffka - wracaj do nas szybciutko
eagle - super, że z mężem OK - znów BB kciuki pomagają :)
Milka - udanego wypocznku
olavip, koniczynnka - wracajcie do formy!
Agi - może wreszcie złapiesz trochę oddechu :)
ewelinka - jak nocka starszej?
Lena - jak Gajeczka?
 
Hejka;)
Juz z Gaja było ok a o 1 jak dołożyła do p-ieca az wymiotowała;)
Dostała czopka i do tej pory spokoj wiec chyba to były ostatnie podrygi goraczki a pidzame miała tak mokra az normalnie maz poleciał wykrecic masakra!!!całe przescieradło mokre tak sie spociła!!!o 14,30 idziemy na kontrol;)
 
hej,
u nas nocka ciężka, Natan strasznie się wiercił i marudził, musiałam dwa razy dać mu mleko, dopiero gdy wylądował w naszym łóżku to spał spokojnie ale za to ja wogóle nie wyspana.
Dzisiaj idę wkońcu do fryzjera :-) chyba z rok czasu nie byłam więc tylko można sobie wyobrazić co mam na głowie :szok:

Lenka dużo zdrówka dla Gai!!

Uciekam bo Natan się budzi. zajrzę wieczorem
papa
 
Lena :szok: Daj znać, co na kontroli lekarz powie. Biedna Gaja :-(
Ewelinka Mieliście dziś małego gościa w sypialni? :-)
nadika, sealet Współczuję nocek. Mi się chyba udało nauczyć Emilkę późniejszego wstawania- wstaje ok.6 na cyca, ale potem po chwili (coraz krótszej) marudzenia zasypia ponownie i wstaje ok.9 :-) Za to chodzi później spać, ale nie można mieć wszystkiego. :-D
zyrraffka Mąż pewnie będzie miał świetną formę po treningach i może zacznie cię na rękach nosić :-)
 
Kurcze problem będzie zeby Marysia sama spała całą noc w łózku swoim dziś trzy razy przychodziła odkładałam ja do siebie a ona dalej wkońcu skończyło sie tak że mój posedł spać do salonu bo sie nie wysypia i mósi o 6 wstać pare razy sie pozwoliło spać z nami a teraz problem:eek:
 
Teraz moja mała zaczęła gorączkować i marudzić. Dostała paracetamol w czopku. A ja dziś do pracy muszę iść :-(
 
Witajcie ciotki

widze,ze maluchy wam choruja, oj wspolczuje, mnie tak gardło nawala,ze masakra, pewnie dzinska zaraze ech ... nie ma to jak wylatujace gluty z nosa :-D

Jak karmicie swoje maluchy,ze sloiczka czy juz gotujecie? Ja chyba słoiczki zaczne powoli odstawiac ,i bede dawac to co my jemy na obiad
 
reklama
Ale się wzięłam za gotowanie robię pyszności typu gołabki bez zawijania, surówka z sałaty -rzodkiewki i szczypiorku ze smietanka, do tego kmpocik z rabarbaru i jabłek...mniam mój mąż to chyba pęknie od tych pysznosci...ewela ja juz bardzo mało daje słoików zazwyczaj mam swoje;)

PO wizycie lekarka stwierdziłą ze na pewno jakis wirus do jutra mam podawac ibum a do poniedziałku elofen ale mam nadzieje ze goraczka nas juz opusciła:)
 
Do góry