reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witamy się i My :-) IMG_0754 kapiel.jpgIMG_0750 nalesnik.jpg
 
reklama
Ale słodziak z Kacperka!!! ;)

Dzień dobry :)

Pozwolę sobie napisać też tutaj, bo tu więcej dziewczyn zagląda:

Dziewczyny, chciałabym sprzedać swój wózek Esprio Atlantic 3 w 1 i kupić jakiś mniejszy, ale równie wygodny... zastanawiam się nad tym który kupiła Agast, też Espiro... może ktoś jeszcze coś polecić tak do 500zł???
 
Ostatnia edycja:
U nas goraczka ustałą;)
Ale Gaja budziła sie w nocy z 2 razy i płakała ale widze ze lewa dwójka idzie;\)wiec to pewnie to;)
 
Hej hej. Mały śpi, tatuś pojechał do pracy a ja odpoczywam ;)

Lenka- ja mam 30 czerwca imieniny ;) Fajnie ,że już po gorączce. Instynkt Cię nie zawiódł.
Kasiek- ja też szukam wózka, tylko dla mnie ważne są duże koła a nie to malutkie podwójne, no i żeby można było rozkładać oparcie na płasko. Mam wybranych kilka, o takie :
BABY STAR NEO LUX ORACANE SIEDZISKO -OBROTOWE KOŁA (1598370542) - Aukcje internetowe Allegro
*A*WÓZEK SPACERÓWKA X-LANDER XGO +OSŁONKA (1598393533) - Aukcje internetowe Allegro
CONECO CRUZER WOZEK SPACEROWY PARASOLKA 2011 WYS 0 (1596991236) - Aukcje internetowe Allegro
FERRARI dla dużego SPORTLINE dla małego NOWA CENA (1598128936) - Aukcje internetowe Allegro
GRACO WÓZEK SPACEROWY MIRAGE + OSŁONKA + TACKA!!!! (1598348907) - Aukcje internetowe Allegro


a ten najbardziej mi sie widzi i jeszcze ten rowerek gratis Super!!!
http://allegro.pl/wozek-ouatro-monza-100-zl-rowerek-gratis-manufa-i1597980197.html

pewnie zanim wybiore, to jeszcze z 20 innych obejrze :)

Kasiaj- Jasiek też pije przez słomkę i bardziej to lubi niż z niekapka. Raz mu pokazałam i jakoś załapał :)
MagdaM- śliczne fotki i też Was witamy :)
Gosia- fajnie ,że jedziecie na wczasy. Ja mogę tylko pomarzyć w tym roku ( roczek, komunia, wymiana dachu, przebudowa łazienki itd) a z jednej pensji to skromniutko. Za to za rok jedziemy bez odwołania.
Agi- gratki ząbka

Percia- hop hop!!! Zostaw cholero już to prasowanie ;) buziak dla Ciebie i Jaśka :* :*


Stary wziął sie od wczoraj za grodzenie. Jupi!!!!!!!!! Tak się cieszę,że szok.


Naj naj dla dzisiejszych jubilatów. Kochanego , już rocznego Natanka i wszystkich pozostałych :)
 
Ostatnia edycja:
Najlepsze życzenia dla Natanka i miesięczniaków:tak:
katarzynajanicka-dałam jej raz zassała ze słomki jak cyca i pije :tak:

Ale piękna letnia pogoda mmmmmm:-)
 
hej hej:)
Natankowi najjjpięęękniejszego z okazji 1wszych urodzinek! no i Krystiankowi też najlepszego!
Magda M- super chłopak!
Kasiaj - moja nie pije ze słomki:(
A ja sie chwalę,że mamy 8 ząbka!!
 
reklama
ja też się witam

pogoda letnia, cudna to nie ma nas w domku niemal cały dzień

duuuuuuuużżżżżżżżżżżżżeeeeeeeeeee buziaki dla kolejnego roczniaka przystojniaka Natanka oraz dla 11 miesięczniaka Krystianka

 
Do góry