reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

czesc laski
ja dzis na sniadanko drugie zrobiłam małej jajecznice na klarowanym masle, wrąbała całe jajo i pół bułki z szynką, ta to mam apetyt;-) juz wczoraj jadla obiadek z nami swoim małym widelczykiem, wsuwa az jej sie uszy trzesą, teraz zaczynamy sie uczyc samodzielnego jedzenia , musze powiedziec ze zdolna z niej bestia bo trafia do buzi hehehe
jutro na sniadanko twarożek ......

pozdrawiam i miłego dnia
 
reklama
Suwaczek moze i bym zrobiła ale nie umiem (mimo ze juz dostałam wskazówki -moze w punktach bylo by mi latwiej) niestety ich załaczyc do profilu zeby bylo jak u Was :(

Kliknij na jaki kol wiek suwaczek dziewczyn i zrób swój. Skopiuj BB code czy coś w tym stylu. wejdź w swój profil, edytuj profil, edytuj sygnaturę i tam wklej ten bb code... i zapisz!!! nie umiem lepiej wytłumaczyć... :(

zauważyłam że masz suwaczek na swoim profilu, teraz tylko wejdź w edycje i edytuj SYGNATURĘ, będzie po lewej na ekranie i tam go wklej ;)
 
Ostatnia edycja:
Kliknij na jaki kol wiek suwaczek dziewczyn i zrób swój. Skopiuj BB code czy coś w tym stylu. wejdź w swój profil, edytuj profil, edytuj sygnaturę i tam wklej ten bb code... i zapisz!!! nie umiem lepiej wytłumaczyć... :(

zauważyłam że masz suwaczek na swoim profilu, teraz tylko wejdź w edycje i edytuj SYGNATURĘ, będzie po lewej na ekranie i tam go wklej ;)
Kasiek - ALE TY JESTEŚ TECHNICZNA:p:p:p:p:p
 
Część dziewczyny!
Ja tylko na chwilę, bo prażę się na zimowym słonku, a zaraz musimy wracać ze spaceru na obiadek. Chciałam tylko napisać mamom, których dzieciaczki mało piją- spróbujcie czy spodoba im się picie ze zwykłego kubka. A jeśli tak, to polecam kubek lovi 360! Żałuję wydanej kasy na różne niekapki. Mój syn dopiero z tego zaczął ładnie pić. Wcześniej głównie gryzł ustniki ;)

Wiosną zapachniało i od razu chce się żyć!
Miłego dnia!
 
hej dziewczyny
ale naskrobaliscie...nie nadrobie :zawstydzona/y:
ostatnio nie mam czasu na nic, od tego tyg chodze na 4 a nie 3 dni do pracy(nie kalkulowalo mi sie to wogle-i wreszcie mam swoja grupe dzieciaczkow whoooo :-D)
od tyg u nas piekna pogoda wreszcie wiosna-pierwsze kwiatki zakwitaja :) az sie czlowiekowi chce zyc:tak::-):-D, tak wiec jak tylko maluda sie obudzi dostanie obiadek(dzis mizeria z ziemniaczkami na jogurcie nat.) wybywamy powygrzewac sie na slonku:tak:-mam nadzieje ze mala znow nie bedzie ryczec jak ma to ostatnio w zwyczaju, bo niesc ja i pchac pojazd nie dla mnie ostatnio...a i mamy kolejne zabki i z tego co zauwalazylam nastepne sa w drodze :-D

dla Jasia i wszystkich solenizantow z calego tygodnia - stu latek, duzo usmiechow i malo guzow:tak:

chorowitkom-zdrowka!!!
 
czesc laski
ja dzis na sniadanko drugie zrobiłam małej jajecznice na klarowanym masle, wrąbała całe jajo i pół bułki z szynką, ta to mam apetyt;-) juz wczoraj jadla obiadek z nami swoim małym widelczykiem, wsuwa az jej sie uszy trzesą, teraz zaczynamy sie uczyc samodzielnego jedzenia , musze powiedziec ze zdolna z niej bestia bo trafia do buzi hehehe
jutro na sniadanko twarożek ......

pozdrawiam i miłego dnia


zazdroszczę takiego jedzonka:)
ja jeszcze jajecznicy nie daję, samo żółtko do mięska jedynie, ale mój troszkę młodszy:)
u mnie ostatnio jedzenie to koszmar;-), je wyłącznie jeśli może sam łapkami w misce mieszać - po takim posiłku wszystko do prania, odkurzanie + mycie Dziaka i kąpiel mamy, bo papkę mam we włosach...:-) śmieszne to, ale trochę męczące... uffff.... dzisiaj dopiero 13:00, a ja się czuję zmęczona, jakbym przerzuciła 10 ton węgla;-)
może w końcu uda mi się na spacer zebrać, na razie zasnął, to zdążę prysznic wziąć po tym jedzeniu naszym dzisiejszym:-)

miłego popołudnia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja tylko na moment. U nas juz po ospie, ale za to jakaś wirusowka się Jagodzie przyplątała. Bylyśmy dziś u lekarza, bo bałam się ze to jakieś powikłania po ospie, ale na szczęscie nie. Dostala Drosetux, Eurespal, Tantum Verde i vit.C. Do tego chyba kolejne zęby idą więc jest wesoło..
 
Do góry