reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Kolenderko ;-)- u nas było stopniowo. Jasiek ostatnio jadł tylko w nocy, potem zaczoł perzsypiac noc więc karmienie przechodziło na poranek, aż w końcu sam powiedział dośc i pluł na cyca. I tak to się skończyło. Teraz mam lęki czy wszystko ładnie zaschnie , bo po Olce zrobiły mi się włókniaki i miałam dwa zabiegi.
 
reklama
Kochane nie uda mi się nadrobic produkcji z ostatnich 2 dni! Niewiele pamiętam :) Czasu sobie 2 wiadra załatwiłam ale doniosłam pół bo wiaderka dziurawe...:):-p:zawstydzona/y:
Lenka - Gratulacje dla Gai ! teraz może mówić że ma zęby syskie tsy:p
Kolenderko- Zdjęcie Liluni przecudowne:)
eagle - Jak się czujesz ? Bo widze że Dzieciaczki wracaja do formy
Agast - Jak Jagódka? Zdjęcia piekne! Widać że to pasja Twojego męża!
KasiaJ - Kochana trzymam za Was cały czas dzisiaj kciuki. Napisz jak po obchodzie!!!
Wszystkim Dzieciaczkom( mi. in GosiGro , Milki , KasiJ, Emalii jak kogos pominęłam to ciach mnie w łeb:p), ktore robia postępy WILEKI GRATULACJE!!!!
 
Hefi - super że Mama Cię odwiedzi na tak długo. Sama jestem córeczką mamuni i wiem jak takie towarzystwo ładuje akumulatory:)
Kolenderko- Wow już widzę jak zareagowałaś jak krew się polała , bo mam wrażenie że jesteśmy podobne pod tym względem. Ja jeszcze bym zemdlała jakby jakieś dziecko usiadło na moim Jaśku dodam:p:p:p Kochana może to dobry pomysł by na choć jeden dzień Lilunie zostawic z tatusiem , może załapie?
GosiuGro- Kochana torebka - rewelacja! Ja lubię takie małe choc giną w moim tłuszczyku:) i powinnam nosic wielgaśne torby tak mówią w tv:p Ale i tak noszę zazwyczaj takie małe retro bo przewieszę przez ramię i fon sie mieści i kilka złotych i już gotowa do zakupów i ręce wolne do noszenia siat:p
Sealet - Kasiek- Lęk do nieznajomych hmmmm mój lovelas to wszystkich kokietuje:p od zawsze!


Oczywiście moj wspaniały informatyk wczoraj siedział wieczorkiem przy kompie i oczywiście dzisiaj od rana znów muli....
Jak mu napisałam sms o treści" ZABIJĘ ZNÓW KOMP CHODZI JAK ŻÓŁW , PRZESTAŃ OGLĄDAC FILMY ONLINE "
to mi odpisał.............." TRZEBA KUPIC NOWY TELEWIZOR" ........ ja zwariuję:):):)
 
Dzieńdoberek, kolejny słoneczny dzień, u mnie w końcu na plusie, +3 od zacienionej strony!

powiedzcie skąd biorą się takie chol.... Komenda Miejska Policji w Gdańsku © 2011

Dobrze, że ktoś zadzwonił, babę powinni zamknąć w tej szafie na miesiąc o wodzie, może wróciłby jej rozum.

Zabijcie mnie... zjadłam 4 pączki!!!!!!!!!!!!! :(

U mnie bilans wczorajszy to 7 dużych...:zawstydzona/y:

Milka -gratki dla Eryczka, Lena -gratki zębolka - u mnie od grudnia 2 sztuki

Coś jeszcze miałam napisać, ale nie pamiętam, a wcięło mi posta przy przelogowaniu. Uciekam na spacerek, bo mój Mały w domu niemożliwy do okiełznania, nie interesują go żadne zabawki, tylko wspinaczka wysokocielska po mamie:-)

Buziaki dla Jasia!!! I buziol dla prześlicznej wiksy Basieńki!!!

edit: aaa, hefi - fajnie, że mama przyjeżdża, pogadasz i pomoc będziesz miała:)
 
Ostatnia edycja:
Ja tylko na momencik
Dzięki kochane za miłe słowa....i za to że wierzyłyście ze sobie poradzę pierwszego dnia w pracy!!!! A dziś przede wszystkimze pamiętacie o moim Spa....Ja też pamiętam.....o dziwo.....Spa mam na 11.00....czyli za godzinkę....Zaraz przychodzi koleżanka i będzie z Polcią przez te 2 godzinki bo P. musiał pojechać do pracy....a wiec troche sktrócony pobyt chyba zrobie....chociaż Pola uwielbia ciocię Kasię i jej synka Dawidka więc wiem że będzie spoko......Ja wrócę napiszę co i jak!!!!!

No i gratki dla Gai.....Nie czytałam Was z rana ale Lena wytłuściłą to takim drukiem i trzcioną że nie sposób było nie zauważyć.... :-D :-D :-D.... Kochana bardzo się cieszymy z Polusią i przesyłamy Gai i jej mamusi ogromne buziole.....!!!!!

Jasiu -
wszystkiego co w życiu najlepsze z okazji Twojej miesięcznicy!!!!
Niech spełnią się Twoje najskrytsze marzenia Słodziaku
Rośnij zdrowo i daj wiele szczęśliwych chwil swoim rodzicom
 
wszystkiego co najlepsze, dużo zdrówka, i samych radosnych dni życzy ci kochany jasieńku ciocia milka i jaś :-):-):-)

najlepsze życzonka dla wczorajszej uroczej jubilatki basieńki. Wszystkirgo naj naj i buziaki od nas:-d
 
reklama
czesc laski
ja dzis na sniadanko drugie zrobiłam małej jajecznice na klarowanym masle, wrąbała całe jajo i pół bułki z szynką, ta to mam apetyt;-) juz wczoraj jadla obiadek z nami swoim małym widelczykiem, wsuwa az jej sie uszy trzesą, teraz zaczynamy sie uczyc samodzielnego jedzenia , musze powiedziec ze zdolna z niej bestia bo trafia do buzi hehehe
jutro na sniadanko twarożek ......

pozdrawiam i miłego dnia
 
Do góry