reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Lena- ty jak coś powiesz:-D a bidna Percia się męczy.
Percia- a może chłodne okłady na brzusio
Aga- po wypowiedzi widac ,że odżyłaś kobito. Super!!! Należało Ci się kochana.

Niech mnie ktoś w dupkę kopnie , bo leń straszny.. Zrobiłam obiad i na ty koniec dzisiaj. A nie przepraszam, pranie wstawiłam jeszcze:-D
 
reklama
No własnie chciałam pytać ale Jas wezwał w międzyczasie czy znacie jakieś specyfiki na te dni ... Bo nie bardzo chce się faszerowac wielką ilościa środków p/bólowych
Lenka - hehehe spadłam z krzesła. a fujjjj
 
ku......mać post mi się skasował i nie pamiętam co miałam napisać to choć z ostatniej strony
lena jak ty coś palniesz to kilo wazy hehe:-D
perfecta niestety nie pomoge:no: ale chyba warto by byłó odwiedzić lekarza bo chyba ostatnio miałaś juz problem o ile sie nie myle:tak:
emalia ale po co czasami czien lenia sie nalezy a co:-D
 
Ostatnia edycja:
perfecta-nie pomoge bo juz tak dawno nie miałam ze nie pamiętam co pomaga:baffled:
agi-super ze zadowolona jestes odzyłas dziewczyno:tak:
agast-o kurcze ledwo z ospy wyszła i już się coś przypałętało:no:
lena-niezła rada:-D
A ja zapisałam mała do lekarza ide na 19 niech ja osłucha bo strasznie marudzi jakby ja cos bolało niewiem czy od tej choroby czy od zębów spi często jakaś cały czas zmęczona tylko na rączki chce masakra:no:
 
Serdecznie dziękujemy za życzenia dla Jasieńka :):*:*:*
Agast - Zdrówka dla Jagódki! !!!
Izia- Waga super wzrost super , facet super!
Agi - Toście się wyszalaly pewnie :)
Gosia - super że spacer udany ławeczkowy:)
 
reklama
avena - jak tam Igusia, jak w pracy? napisz co u Was?
U nas wszystko dobrze, Igunia zdrowa, nauczyła się kosi-kosi i papa:-) Poza tym zasuwa na czworaka z prędkością światła, staje gdzie popadnie, i uwielbia wszystko co nie jest zabawkami, hehehe. Piloty, telefony, gazety, w kuchni czuje się jak w raju:-) A poza tym jest przekochana:tak: W parcy tak se, wielkie zmiany, cisna nas z każdej strony, grrrrrr. Aaaaaa i fajną torebeczkę masz:tak:

Dla Jasieńka Perfectowego najlepsze życzonka, zdrówka, słońca!!!!!

Lena - gratki dla zębatej Gajki:tak::tak::tak:

Hefi - jak tam humorek?? Gratuluję ząbka:tak::tak::tak:

Emalia - Igula tez uwielbia myszkę od kompa, piloty i wszelkie takie gadżety, byle nie zabawki

Eagle - mój bilans pączkowy wynosi 1:-)

Casia - śliczny synuś, a jaką ma czuprynkę:-)

Agi - alez Ci fajnie z tym spa, łaaałłłłłłł, ja tez chcę;-)

Agast - zdrówka dla Jagódki, oby szybko przeszło

Perfecta - może ciepły termoforek na brzuś
 
Do góry